Mesić poziva na nova priznanja Kosova

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
Predsednik Hrvatske Stjepan Mesić pozvao je juče u Prištini sve države da priznaju nezavisnost Kosova jer će to doprineti regionalnoj i evropskoj saradnji. Mesić je nakon sastanka sa kosovskim predsednikom Fatmirom Sejdijuom dodao da će Hrvatska pomoći Kosovu u ostvarivanju evropskih težnji.




Odlazeći hrvatski predsednik u Prištini je dočekan sa najvišim državnim počastima. Zajedno sa domaćinom Fatmirom Sejdijuom obišao počasnu jedinicu garde, a uoči njegovog dolaska Priština okićena je zastavama Kosova i Hrvatske. Na glavnim raskrsnicama postavljeni su bilbordi sa Mesićevim likom.
- Hrvatska je spremna da svojim iskustvom i znanjem pomogne Kosovu na putu evropskih integracija - rekao je hrvatski predsednik.
Prema njegovim rečima, nezavisnost Kosova je nova realnost u regionu i naveo da je raspad bivše Jugoslavije i „proces stvaranja novih država, među kojima je i Kosovo, definitivno završen“. Hrvatski predsednik ocenio je da su Kosovo i Hrvatska negovali dobre odnose i u vreme bivše SFRJ, dok je govoreći o ratu u Hrvatskoj rekao da narod te zemlje nikada neće zaboraviti doprinos građana Kosova. Sejdiju je odlikovao Mesića zlatnom medaljom nezavisnosti za doprinos koji su Hrvatska i hrvatski predsednik dali za „slobodu i nezavisnost Kosova“. Mesić se sastao i sa predsednikom Skupštine Kosova Jakupom Krasnićijem, premijerom Hašimom Tačijem i govorio na svečanoj sednici Skupštine Kosova. Na svečanoj sednici Skupštine opštine Priština Mesiću je uručena diploma počasnog građanina i zlatna bista Boginje na tronu, koja je simbol Prištine.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/171533/Mesic-poziva-na-nova-priznanja-Kosova

Још једном о нашим ''пријатељима'' и њиховом председнику.z:DСрећа је само што њихов утицај у региону и у Свету није ни на нивоу једне банане,тако да је ова изјава само један најобичнији излив фекалија у њихове оштећене мозгове.z:)
 
Misoni nemoj se pokolebati...

Otvori još koju temu...:zskace:
Него шта ћу?z:)Једино ако отворе лепљиву о Месићу или ''дешавања у земљи хрчака'',па ме зезну да немам разлог да то радим.Иначе,да ниси и ти био у Приштини...са својим крабама?z:D
 
'ајде нађи на форуму баш ову.z:hm:

Baš takva nema, ali ima slična, to jest naslov drugačiji.
Pa u poslednjih 10 dana ovde su otvorene 14 tema o Mesiću.

Mesić u prištini,
Mesić mrzi i vredja srbe.
Mesić ustaša.
Mesić ovo, Mesić ono, Mesić je ružan, Mesić je ..................

Opasna mi je konkurencija taj Mesić, ja se borio da mene ovde najviše mrze, kad ono Mesić me šije u tome.
 
Него шта ћу?z:)Једино ако отворе лепљиву о Месићу или ''дешавања у земљи хрчака'',па ме зезну да немам разлог да то радим.Иначе,да ниси и ти био у Приштини...са својим крабама?z:D

Nisam,niti ću.



Kako stvari stoje nećeš ni ti....još duuugooooo..


Prišt,Prištić,Priština....
 

Baš takva nema, ali ima slična, to jest naslov drugačiji.
Pa u poslednjih 10 dana ovde su otvorene 14 tema o Mesiću.

Mesić u prištini,
Mesić mrzi i vredja srbe.
Mesić ustaša.
Mesić ovo, Mesić ono, Mesić je ružan, Mesić je ..................

Opasna mi je konkurencija taj Mesić, ja se borio da mene najviše mrze, kad ono Mesić me šije u tome.
Ко тебе мрзи??z:DТи си обичан тамбураш а Месић је штеточина.
 
Dobro, nesam muzikalan, al kad ti kažeš.
No ja nisam tema, što je Mesić štetočina ?
Za koga je štetočina ?
Ради против нас а вероватно је корумпиран к'о и сви остали на Балкану.Шта има он било кога да позива да призна Косово и да опрашта злочине убицама?z:shock:
 
Ради против нас а вероватно је корумпиран к'о и сви остали на Балкану.Шта има он било кога да позива да призна Косово и да опрашта злочине убицама?z:shock:

Ma šta kažeš, MESIĆ radi protiv nas, a naša je štetočina...
Mnogo je glup taj Mesić, kad radi protiv nas, a radi za Hrvatsku dobre stvari.
 

Ma šta kažeš, MESIĆ radi protiv nas, a naša je štetočina...
Mnogo je glup taj Mesić, kad radi protiv nas, a radi za Hrvatsku dobre stvari.
Види,ти си досадни матори демагог.z:DЛепо од њега што ради за своју државу а за нас не може да буде корисно пошто нам прави штету.Да му ти ниси ортак у фирми,па делите корист?
 
Види,ти си досадни матори демагог.z:DЛепо од њега што ради за своју државу а за нас не може да буде корисно пошто нам прави штету.Да му ти ниси ортак у фирми,па делите корист?

Ja demagog, što sam te uhvatio da pišeš neopevane gluposti...kao Mesić radi protiv nas i štetočina je ? Da li imaš moći da dosegneš koju nebulozu si napisao, izrekao.
Do juče si pisao normalne komentare, nešto se dogodilo sa tobom ? Šta, samo ti znaš.
Da , Mesić i ja čemo biti ortaci u Rusko-Hrvatskoj kompaniji severnog krak naftovoda ...a što pitaš ?
 
Ј.беш предсједника који свој мандат завршава опроштајном турнејом по ћошковима Приштине!!!
Ако му ћушкају коју пару,зашто не би то радио?Не верујем да се ломата тамо тако матор због злобе и глупости.
 
Ja demagog, što sam te uhvatio da pišeš neopevane gluposti...kao Mesić radi protiv nas i štetočina je ? Da li imaš moći da dosegneš koju nebulozu si napisao, izrekao.
Do juče si pisao normalne komentare, nešto se dogodilo sa tobom ? Šta, samo ti znaš.
Da , Mesić i ja čemo biti ortaci u Rusko-Hrvatskoj kompaniji severnog krak naftovoda ...a što pitaš ?

Још ће Руси Месића да поставе и за губернатора у Јужној Осетији!!!:zskace::zskace::zskace:
 
Ако му ћушкају коју пару,зашто не би то радио?Не верујем да се ломата тамо тако матор због злобе и глупости.
Ма у праву си!!! Нек мајмун преброди период док неки циркус не распише конкурс по његовој мјери!!!
 
Ma ko njega vec sta..
Dosta vise i njega..
Steta je jedna, sto uci u istoriju, makar i onu najcrnju, ali ce se pominjati u istoriji..
I to je steta, nije zaradio ni da se pomene, makar i u negativnom konekstu...

Tacka.
:rtfm:

Nema šanse da uđe ni u bilo koju istoriju. Taj je ostao na kraju marginalna ličnost, odnosno mizerija a ovo su mu zadnji trzaji i zato pokušava da bar po nečemu ostane zapažen.
BUDALA SE SMATRA ZA PAMETNOG SAMO DOK NE PROGOVORI
 

Back
Top