nove planete...

025234_600x450-cb1262808263.jpg

http://news.nationalgeographic.com/news/2010/01/100104-new-planets-kepler-nasa.html


kepler20100104-640.jpg

http://kepler.nasa.gov/news/nasakeplernews/index.cfm?FuseAction=ShowNews&NewsID=16
 
Poslednja izmena:
Ako doboro bacih pogled...
Nema kolonizacije ko u Star trek serijalu.
Jerbo se zlato topi( i još koješta) na većini Keplerčića...
Na drugom dijelu se mrzne voda.
Ajde,bar neće neki budući trgovci imati čime da trguju.
:mrgreen:
Nego...
Gdje su tačno ti Keplerići?
Koliko ly?
Svjetlosnih godina?
 
Sta je u tim planetama natprirodno?
Ipak tema moze biti dobra. Ako uzmemo da je cela astronomija zavera ili prica za zamajavanje goja a da ne postoje zapravo nikakve planete . Da je Aristotel zapravo zaokruzio celu astronomiju i da je zapravo Zemlja centar svemira a ne zrnce u svemiru. Da je covek bozansko bice a ne plesan na malo zemlje u galaksiiji???
. Onaj ko je zeleo da unisti relligiju, da uvede narod u dekadenciju maerijalizma i pozitivizma , citaj Masoni, i da nametne materijalizam mogao je da proturi tu pricu koju smo ucili u skoli medju narod. Jer recimo da je zemlja centar svemira ne bi tako lako mogla da se duhovnost skloni u stranu.

Dakle ovo su moje spekulacije...naglasavam SPEKULACIJE tako da nemojte da me obaspete drvljem i kamanjeem. Samo unosim sumnju u ono sto nam serviraju vladaoci sveta kao istine. Da li svako od vas moze biti suguran da je ono sto ucimo u skli o svemiru istina? Ko je od vas putovao u svemir osim nekoliko desetina masona astronauta i par milijardera..opet masona?

Da li ste sigurni ili verujete?
 
Sta je u tim planetama natprirodno?
Ipak tema moze biti dobra. Ako uzmemo da je cela astronomija zavera ili prica za zamajavanje goja a da ne postoje zapravo nikakve planete . Da je Aristotel zapravo zaokruzio celu astronomiju i da je zapravo Zemlja centar svemira a ne zrnce u svemiru. Da je covek bozansko bice a ne plesan na malo zemlje u galaksiiji???
. Onaj ko je zeleo da unisti relligiju, da uvede narod u dekadenciju maerijalizma i pozitivizma , citaj Masoni, i da nametne materijalizam mogao je da proturi tu pricu koju smo ucili u skoli medju narod. Jer recimo da je zemlja centar svemira ne bi tako lako mogla da se duhovnost skloni u stranu.

Dakle ovo su moje spekulacije...naglasavam SPEKULACIJE tako da nemojte da me obaspete drvljem i kamanjeem. Samo unosim sumnju u ono sto nam serviraju vladaoci sveta kao istine. Da li svako od vas moze biti suguran da je ono sto ucimo u skli o svemiru istina? Ko je od vas putovao u svemir osim nekoliko desetina masona astronauta i par milijardera..opet masona?

Da li ste sigurni ili verujete?

Aham, aham... ko zna o cemu se sve tu radi.... Eto ni ja koji nisam goja (osim ako to ne znaci i nesto drugo, za sta ja ne zna), sam zbunjen, zasto se o tim novim planetama toliko prica i kao postoje jasni dokazi o njima, a deca o njima ne uce u skoli... Bar moja sestra ne uci. Ili ona ide u neku posebno skolu "gojasfree" u kojoj se uci samo istina... Uglavnom slazemo se da tu nesto smrdi. Samo se ne slazemo od koga dolazi smrad...
 
Aham, aham... ko zna o cemu se sve tu radi.... Eto ni ja koji nisam goja

Itekako si goja. U masonskoj piramidi svi ispod odrdjenog nivoa piramide su goje za one iznad njega. Znaci majstori drugog stepena su goje za majstore treceg stepena (ili ne znam kako to ide). Jedino oni na samom vrhu nisu goje...a ko su to? REPTILI MOZDA ??? A mi u podnozju piramide smo goje nad gojama a ti si mozda tu negde pri dnu iste. z:)

I ne radi se samo o ovim novim planetama nego i o starim. Mozda planete nisu planete vec nesto sasvim drugacije.
 
Itekako si goja. U masonskoj piramidi svi ispod odrdjenog nivoa piramide su goje za one iznad njega. Znaci majstori drugog stepena su goje za majstore treceg stepena (ili ne znam kako to ide). Jedino oni na samom vrhu nisu goje...a ko su to? REPTILI MOZDA ??? A mi u podnozju piramide smo goje nad gojama a ti si mozda tu negde pri dnu iste. z:)

I ne radi se samo o ovim novim planetama nego i o starim. Mozda planete nisu planete vec nesto sasvim drugacije.

Znaci nismo mislili na istu stvar... Mislio sam da kada kazes goja mislis na nejevreje, jer je to nama izraz za njih (inace nije uvredljiv:)). Ali ako se i ti o kojima pricas nazivaju isto, a nemaju veze sa onim na sta mi mislimo, onda ok... :)
U svakom slucaju sve je to mnogo cudno, a da li je cudno jer tako hoce Masoni, Iluminati, tajno udruzenje patuljastih Kineza, ili ko zna ko, o tome moze ihaj... i sigurno se ne bismo slozili u vezi sa tim. :)
 
Uuuuu Nibiru!!! z:mrgreen:
Ne pocinji!
Ja ocu na kepler7b, da povedem 100 muskaraca i 100000000 najlepsih zena i da je nastanim.

Oces mene da povedes?


Ma ima planeta van naseg sistema doduse jako daleko, nemoguce stici do njih za jedan prosecan coveciji zivot. Mada ja bih poao misiju StefanOM 2012

koja ce se sastojati iz toga da spakujem 1000 coveka u jedan veeeeliki svemirski broj posaljem i oni zive na njemu dok putuju do neke planete iza plutona, razmnozavaju se i tako to, da bi kad bi se stiglo tamo moglo nastaniti, ako je zivot na istoj uopste moguc :)


:sanke:
 
Ma ne pocinjem ja... Zezam se... z:mrgreen:

Mene vise zanima, ako ste culi mozda o onoj planeti koja ima gotovo identicne uslove kao zemlja (samo je dan malo kraci mislim) koju su Japanci otkrili?

Msm da je to bilo pre nekoliko godina, znam da je bila udarna vest...
 
Mene vise zanima, ako ste culi mozda o onoj planeti koja ima gotovo identicne uslove kao zemlja (samo je dan malo kraci mislim) koju su Japanci otkrili?

Možda misliš na Gliese 581 c ... planeta za koju se smatra da se nalazi u "nastanjivoj zoni" , i koja se rotira oko crvenog patuljka ... u Libra sazvežđu , 20.3 svetlosnih godina udaljena od nas ...
mada je ona nađena u Čileu, 2007.
 

Back
Top