Biologija-za i protiv?

Ja sam prosle godine upisala biologiju,ali cu sada da se prebacim na molekularnu.Taj smjer je manje zahvalan za nesto drugo osim posla profesora.Bas sam gledala i vas program.Ne znam kako ti ide na faxu(ili si ga tek sad upisao),ali ja bih ti preporucila da se prebacis na neki drugi smjer(naravno,koliko ne zelis da budes profa).bilo koji da izaberes,neces pogrijesiti.ja se prebacam ne zato sto biologija ne valja,naprotiv,vec zato sto mi je zelja bila da upisem molekularnu,ali me zeznuse 3 poena(za budzet).Inace,za prebacivanje ti je potreban uslov.
 
Moje misljenje je da nije bas sjajan fakultet kada je u pitanju perspektiva za zaposljavanje, znam devojku koja je zavrsila taj smer i godinama ne moze da pronadje posao u struci, ne moze da pronadje ni posao u skoli jer se tamo vec unapred zna kad neki biologicar ide u penziju ko ce da ga zameni, tj ciji ce sestric, necak ili surak doci na to mesto. Ali, nemoj da te to obeshrabri (ako volis to sto studiras), sve zavisi kako se ko snadje, i nikad se ne zna gde ce ko da zavrsi.
 

Back
Top