Taxi usluge u Nisu !
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Taxi usluge u Nisu !

Domaćin ludishinter (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano Taxi usluge u Nisu !

Sta mislite o nasem taxi prevozu?Zadovoljni uslugama?i to na tu temu..
    *Bolje je činiti malo a dobro,nego puno a loše.*-Sokrat

Strpljenje je moć.

Domaćin EGYPTIAN CAT (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: Taxi usluge u Nisu !

Odavno nisam bila u Nisu...
    Uzivaj u zivotu, suvise je kratak.

Učlanjen
    01.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Citat Original postavio EGYPTIAN CAT Pogledaj poruku
    Odavno nisam bila u Nisu...
    Svrati slobodno..

Strpljenje je moć.

Elita krasuljak (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4932

Nisam skoro koristila taxi usluge, ali jedno sam zapamtila. NE ULAZI U KOLA KOJA TI NIJE POSLALA CENTRALA. Odraće te finansijski. Zovi telefonom i kad ti je taxi ispred nosa. To posebno važi za ove divljake oko autobuske stanice.

Aktivan član Kurt2 (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Slabo koristim taksi, baš slabo... ili idem svuda pešice, ili palim kola... čak ni u bus ne ulazim.
    If electricity comes from electrons, does morality come from morons???

Učlanjen
    01.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Citat Original postavio Radda65 Pogledaj poruku
    Nisam skoro koristila taxi usluge, ali jedno sam zapamtila. NE ULAZI U KOLA KOJA TI NIJE POSLALA CENTRALA. Odraće te finansijski. Zovi telefonom i kad ti je taxi ispred nosa. To posebno važi za ove divljake oko autobuske stanice.
    Da,divljaka ima mnogo..Mada i ovi registrovani pojedini se ponasaju kao divljaci..Neki su ok ali neki katastrofa.

Strpljenje je moć.

Moderator Decky_Nis (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Usluga je dobra na taxi se ne ceka vise od 5 minuta ali je taxi u Nisu uzasno skup. Mene recimo kada se vracam iz grada vikendom do duvanista kosta blizu 300 dinara sto je skandalozno jer je relacija relativno kratka.
    Dont settle for average!!!

Učlanjen
    01.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Citat Original postavio Decky_Nis Pogledaj poruku
    Usluga je dobra na taxi se ne ceka vise od 5 minuta ali je taxi u Nisu uzasno skup. Mene recimo kada se vracam iz grada vikendom do duvanista kosta blizu 300 dinara sto je skandalozno jer je relacija relativno kratka.
    Skup jeste ali tako nam je ...Ima mnogo vozila i nikako da malo smanje cene ..

Strpljenje je moć.

Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Samo Cool taxi ima preko 200 vozila a gde su ostali? Umesto da smanje cene zbog konkurencije oni zabiberili astronomske cene.

Primećen član zoya-1 (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    41

Dok sam zivela u Nisu taxi je bio poprilicno skup u odnosu na druge gradove...Bila sam u junu prosle godine i u odnosu na Novi Sad je bilo dranje...

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Ok mi je, jeftino
    Everythings Ruined

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Ma kakvo jeftino, 100 kite za start!?
    Ne hvala idem pesaka ...

Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Pa ne znam, ne idem na neke duge relacije, pa ono najskuplje kada mi uzme bude 300 i neki dinar
    Everythings Ruined

Zainteresovan član K3j_Nis! (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Pa kod nas sve najskuplje a plate najnize..To samo kod nas ima..

Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

To je na žalost istina
    Everythings Ruined

Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Ma ajde povratna karta do BG-a je 1200din a taxi do centra 300din to nema nigde.

Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

1650 + da je overiš u BG-u još 120dindži
    Pa sad... sinoć sam platio od autobuske do centra nekih 130 dindži i to mi je baš baš Ok
    Everythings Ruined

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

[QUOTE=Decky_Nis;12449527Umesto da smanje cene zbog konkurencije oni zabiberili astronomske cene.[/QUOTE]

Oni nisu jedni drugima konkurencija, vidiš da sve rade u dogovoru. Konkurencija su im taxisti divljaci i protiv njih se baš bore, izlaze na ulice i blokiraju saobraćaj. A još svi voze na plin...lepota jedna.

Učlanjen
    01.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Citat Original postavio asdf-jklč Pogledaj poruku
    Oni nisu jedni drugima konkurencija, vidiš da sve rade u dogovoru. Konkurencija su im taxisti divljaci i protiv njih se baš bore, izlaze na ulice i blokiraju saobraćaj. A još svi voze na plin...lepota jedna.
    Da svi voze na plin i opet nas deru..I samo se pojavljuju neke nove firme,sada sam primetio naisus taksi..Jos malo pa ce i medijana taxi da se pojavi..

Strpljenje je moć.

Aktivan član ledi (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Kada žurim (ili se vraćam u cik zore, a po novom zakonu o saobraćaju ne smem ni kolima a ni pešaka ) - vrlo korisno prevozno sredstvo, za par minuta je tu. S druge strane, da su skuplji u odnosu na druge gradove (NS, na primer) - jesu, i to prilično.
    ˝...ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava...˝

Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Citat Original postavio asdf-jklč Pogledaj poruku
    Konkurencija su i to velika. Znam da se Boom taxi i Cool taxi ne podnose, ranije kad udjem u Boom odmah me bombarduju nekim informacijama kako je Cool takav i takav a oni su takvi i takvi, cak su uradili i iste one reklame na krovu da ljudi ne bi primecivali razliku. Eto i Intertaxi - ju su oduzeli vozila iz nekog razloga iako su bili po meni najprofesionalniji, sve Skode Oktavije, klimatizovane, GPS uredjaji i vozaci u odelima pa i ako je skupo onda barem razumes zasto je skupo jer nude neki visi standard, a druge taxi sluzbe ti doteraju ispred kuce svakojake krseve i jos im platis kao da si se vozio helikopterom.

Učlanjen
    01.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Konkurencija su i to velika. Znam da se Boom taxi i Cool taxi ne podnose, ranije kad udjem u Boom odmah me bombarduju nekim informacijama kako je Cool takav i takav a oni su takvi i takvi, cak su uradili i iste one reklame na krovu da ljudi ne bi primecivali razliku. Eto i Intertaxi - ju su oduzeli vozila iz nekog razloga iako su bili po meni najprofesionalniji, sve Skode Oktavije, klimatizovane, GPS uredjaji i vozaci u odelima pa i ako je skupo onda barem razumes zasto je skupo jer nude neki visi standard, a druge taxi sluzbe ti doteraju ispred kuce svakojake krseve i jos im platis kao da si se vozio helikopterom.
    Za intertaxi i meni nije jasno sta se desilo,bili su sve naj naj,kada ih vidim u odelima prosto milina da te vozi i pare da im das,a ne neki slepci obuceni kao da voze stoku i krave...Cool ima dosta vozila mada polovina im je stara ..

Strpljenje je moć.

Ističe se Vlada80-Nis (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio ludishinter Pogledaj poruku
    Da svi voze na plin i opet nas deru..I samo se pojavljuju neke nove firme,sada sam primetio naisus taksi..Jos malo pa ce i medijana taxi da se pojavi..
    Citat Original postavio ludishinter Pogledaj poruku
    Za intertaxi i meni nije jasno sta se desilo,bili su sve naj naj,kada ih vidim u odelima prosto milina da te vozi i pare da im das,a ne neki slepci obuceni kao da voze stoku i krave...Cool ima dosta vozila mada polovina im je stara ..
    Polovina taksista iz Cool-a je preslo u Boom. Toliko o njihovom medjusobnom kritikovanju. Sada Boom ima najvise vozila u gradu.
    Inter je sklonjen sa ulice jer nema dozvolu za rad...tj. nema gradski broj. I dalje stoje na parkingu pa postoji mogucnost da sada kada budu neophodna kola sa euro 3 motorom, polovina taksista u gradu nece moci taj uslov da zadovolji...i inter taxi ce biti vracen na ulicu. Ali...otom potom.
    Naisus taksi je trenutno najkvalitetniji taksi u gradu. Voze po istim cenama. 80 posto vozaca su vozaci iz Eura i Duge koji voze taksi od 5-10 godina i koji su resili da naprave jedno normalno udruzenje. Imali su pomoc od grada pri kupovini automobila ali u ovom trenutku to su najbolja vozila za javni taxi prevoz u Nisu.
    ....DON'T KNOW......

Učlanjen
    04.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    247

Citat Original postavio Vlada80-Nis Pogledaj poruku
    Polovina taksista iz Cool-a je preslo u Boom. Toliko o njihovom medjusobnom kritikovanju. Sada Boom ima najvise vozila u gradu.
    Inter je sklonjen sa ulice jer nema dozvolu za rad...tj. nema gradski broj. I dalje stoje na parkingu pa postoji mogucnost da sada kada budu neophodna kola sa euro 3 motorom, polovina taksista u gradu nece moci taj uslov da zadovolji...i inter taxi ce biti vracen na ulicu. Ali...otom potom.
    Naisus taksi je trenutno najkvalitetniji taksi u gradu. Voze po istim cenama. 80 posto vozaca su vozaci iz Eura i Duge koji voze taksi od 5-10 godina i koji su resili da naprave jedno normalno udruzenje. Imali su pomoc od grada pri kupovini automobila ali u ovom trenutku to su najbolja vozila za javni taxi prevoz u Nisu.
    Jel mislis na one nove sive Honde koje su se pojavile. Svidja mi se kakve automobile imaju to je vec neki standard koji su postavili a ne krntije od 1500 evra sa kojima neki pokusavaju da taksiraju po gradu. Skoro sam se vozio onim Chrysler PT Cruzer-om i bas mi se svidelo, Boom taxi je u pitanju.

Ističe se Vlada80-Nis (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Jel mislis na one nove sive Honde koje su se pojavile. Svidja mi se kakve automobile imaju to je vec neki standard koji su postavili a ne krntije od 1500 evra sa kojima neki pokusavaju da taksiraju po gradu. Skoro sam se vozio onim Chrysler PT Cruzer-om i bas mi se svidelo, Boom taxi je u pitanju.
    Ako se ne varam...sive tojote. Udruzenje je novo ali su vozaci u njemu sve stari taksisti. Imaju broj, legalni su i ne voze po skupljoj tarifi vec po istim cenama kao i drugi.
    ....DON'T KNOW......

Slične teme

1. Zasto nisu demonstranti nisu spalili B92?
    Autor Vukasinko u forumu Politika
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 23.02.2008., 19:57
  2. Ke$ TaXi
    Autor DaNa_Pa u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.04.2007., 19:27
  3. TAXI u Pančevu
    Autor Dovla u forumu Srbija
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 06.04.2006., 14:15
  4. Odgovora: 15