Fwebtrafic - Povećajte broj poseta vaseg sajta

Pomoću ovog sajta možete povećati broj poseta svom sajtu za relativno kratko vreme.
Caka je u referal linkovima koje trebate promovisati kako bi drugi klikali na njih....

Kako sve ovo funkcioniše možete videti ovde:

http://www.fwebtraffic.com

Moj sofisticirana smart internet sistem zastita kaze da je ovo delimicna prevara.....cisto da znate
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja sam danas to probao i ima tu kvaka vaša reklama je na vašem referal linku svi koji preko vas idu će onda stavljati i vašu reklamu jedan stepen niže i trebalo bi da je vidi sve više ljudi .Nije to baš nešto ,ako imaš malu posjetu koliko treba ljudi da prođe da bi neko odlučio da odradi to isto sa tvoje referal strane ,naravno dotle je njihova sponzorisana reklama čitavo vrijeme tu
 

Vi ste smesni ili ne razumete... Naravno da neko ima koristi. U ovom slucaju ja i oni koji su zapoceli pre mene. A potom oni koji koriste ovaj sistem. Posto vidim da ste obrisali moj ref link onda onaj koji se odluci da ovo koristi reklamirace pored svog i neke desete sajtove...

Kako ovo funkcionise:

Kada odes na onaj link koji sam postavio (koji ste obrisali) dole ces morati da posetis sve sajtove sa spiska:

Ad 1 Opusteno.rs najopustenije zanimljivosti na netu
Ad 2 Samo-opusteno.info - Najopustenija internet zajednica
Ad 3 IQ test competition
Ad 4 Aloeride aloe vera supplement
Ad 5 NEWS - Official Blog of Fwebtraffic
Ad 6 FwebEvolution make money simple and fast

Kada posetis:
Ad 1 Opusteno.rs najopustenije zanimljivosti na netu

Otvorice ti sajt (moj) a gore ce ti se otvoriti iframe u kome ce posle nekoliko sekundi da ti generise kod koji trebas da prekopiras u polje ispod Code for Ad 1 i tako za svih 6 sajtova. Kada to odradis onda ukucas podatke od tvojeg sajta i kliknes na submit. Onda ces dobiti tvoj referal link, kao sto sam i ja dobio moj. Kada neko klikne na tvoj referal link onda ce se tabela formirati tako sto ce tvoj sajt biti na prvom mestu, moj (opusteno.rs) na drugom i tako redom, a 6ti link koji bi postao sedmi se brise. Onda naravno ti postavljas tvoj referal link na sto vise mesta kako bi neko nastavio pricu. Ne moze doci do prevare jer ti kad postavis tvoj referal link tvoj link ce biti poslednji za izbacivanje. Samo je cilj da pronadjes sto vise webmastera koji ce nastaviti pricu i raditi za tebe, za njih, mene i one koji su pre nas usli u pricu.

PS. Nije prevara vec princip piramide. Svako ko ubaci svoj sajt bice reklamiran onoliko koliko animira ljudi da koristi ovaj sistem i plus svi oni koji nastave pricu dalje... Nije cilj da se obrise neciji ref link nego da se nastavi reklamiranje onih koji su usli u pricu... Posto su administratori obrisali moj link oni koji se odluce da koriste ovaj sistem ce reklamirati strane sajtove. Ako mislite da je dobra politika reklamirati strane sajtove a ne domace onda nemojte vracati moj ref link tamo gde sam ga upisao...
 
Poslednja izmena:
Danas sam guglao i čini se da je ipak u suprotnosti sa Google adsense program policy

To ensure a positive experience for Internet users and Google advertisers, sites displaying Google ads may not:

* Use third-party services that generate clicks or impressions such as paid-to-click, paid-to-surf, autosurf and click-exchange programs.
 

Back
Top