DA li u Srbiji ima potencijala za Nacionalnom Osvetom
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: DA li u Srbiji ima potencijala za Nacionalnom Osvetom

Aktivan član kalama (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano DA li u Srbiji ima potencijala za Nacionalnom Osvetom

Citajuci poslednjih godina,sve Informacione listove koje naravno i Vi sami imate mogucnost da li preko weba ili direktno,dosao sam dosao sam do sledeceg:

Da li je nama u Srbiji potreban jedan Nacioanlni slucaj BUDJENJA kako bih ga ja nazvao,jer dovoljno je da se informisete o situacijama u svetu,ne treba da se zavaravamo da li smo ili nismo OKUPIRANI vec kako da se odupremo toj OKUPACIJI koja se sprovodi kako van a ono jos vise podpomognuta subjektima iznutra/*nasim ljudima koji su kako nekad postavljali "lokalizatore i davali info" a sad kao neki predstavnici nekih firmi ...itd.

Mislim da nam,najbolji prikaz daju IRAK i AVGANISTAN,uistinu toliko daleko kako u svemu a ono opet blizu po OKUPATORU ali opet daleko po delu.
    Vidite nas narod je proteran iz CRO,BIH i KosMeta a mi nismo nista u stanju ni da ucinimo niti cinimo.Zamislite kad bi se u tim delovima kako nedo bog kojim delom nasli Iracani ili Avganistanci da li bi se CRO,BIH i Siptari mirno setali Ulicama... a jos vise mirno setali SRBIJOM ili da li bi bilo i sta bi bilo sa onima koji sa njima SURUJU kao nasi POLITICARI!!!

SPAS SRBIJE
    ZIVELA SRBIJA

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: DA li u Srbiji ima potencijala za Nacionalnom Osvetom

paz da te ne probude sajovci jednog jutra

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Unhappy Re: DA li u Srbiji ima potencijala za Nacionalnom Osvetom

Citat Original postavio kalama Pogledaj poruku
    Citajuci poslednjih godina,sve Informacione listove koje naravno i Vi sami imate mogucnost da li preko weba ili direktno,dosao sam dosao sam do sledeceg:

Da li je nama u Srbiji potreban jedan Nacioanlni slucaj BUDJENJA kako bih ga ja nazvao,jer dovoljno je da se informisete o situacijama u svetu,ne treba da se zavaravamo da li smo ili nismo OKUPIRANI vec kako da se odupremo toj OKUPACIJI koja se sprovodi kako van a ono jos vise podpomognuta subjektima iznutra/*nasim ljudima koji su kako nekad postavljali "lokalizatore i davali info" a sad kao neki predstavnici nekih firmi ...itd.

Mislim da nam,najbolji prikaz daju IRAK i AVGANISTAN,uistinu toliko daleko kako u svemu a ono opet blizu po OKUPATORU ali opet daleko po delu.
    Vidite nas narod je proteran iz CRO,BIH i KosMeta a mi nismo nista u stanju ni da ucinimo niti cinimo.Zamislite kad bi se u tim delovima kako nedo bog kojim delom nasli Iracani ili Avganistanci da li bi se CRO,BIH i Siptari mirno setali Ulicama... a jos vise mirno setali SRBIJOM ili da li bi bilo i sta bi bilo sa onima koji sa njima SURUJU kao nasi POLITICARI!!!

SPAS SRBIJE
    ZIVELA SRBIJA
    To sto si ti napisao ti svi mi znamo.Ljudi su bedni,nemotivisani da urade nsto po tom pitanju

Iskusan Maksim 3 (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Srce Srbije-Sumadija-Kragujevac-idemo na izvor,da se napijemo vode
    Reputaciona moć
    88

Sta predlazete,sta nam je ciniti...
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Primećen član
    Učlanjen
    17.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

SPAS SRBIJE
    ZIVELA SRBIJA
    LOKATORE, neznalico..........LOKATORE..........

yebote, zasto su uvek najnepismenije neznalice , najvece "srBende"......

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Buduća legenda МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2358

Citat Original postavio IN-AGA-DAVID-A Pogledaj poruku
    LOKATORE, neznalico..........LOKATORE..........

yebote, zasto su uvek najnepismenije neznalice , najvece "srBende"......
    Српске каване и данас пуне....ЛОКАТОРА.....
    ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2008.
    Pol
    muški
    Nisam u Škotskoj, al' znam jednog matorog koji živi tamo
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Kolega iz Španije, kad ćeš ovamo da pokreneš Srbiju?

Aktivan član kalama (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

bilo kako bilo treba se izjasniti o stanju nacije a interesantno da ni ti koji su navodni "nacionalisti,patriote itd" na tom putu nista ne da niko nista ne preduzima nego niko i ni da pomisli a kamo li da kaze? Da li to znaci onda da su svi oni vec unapred prihvatili to cinjenicno stanje jer oni su ga i stvorili,stvaraju tj odrzavaju. Ondah se postavlja pitanje tog naseg Srpskog nacionalnog Reprezentanta navodno te SPC koja bi trebalo da bude kao Vodeca u zastiti Srbskog naroda i Vere,ali zamislite paradoks i te SPC,pre su bili birani clanovi iz KPJ tj KPS da studiraju Teologiju,i ondah se postavlja jedno ISTINITO pitanje:
    OVCE zar ne znate da ste za Sisanje rodjene?
    Mislim zamislite te Popove ili narodne predstavnike koji su na VLASTI-MOCI-POZICIJI-FOTELJI kao npr. bilo koji od njih u bilo kom mestu,jer SRBIJA je puna tih .... u svakom mestu-gradu-selu koji su eto na neki nacin ti koji rukovode a niti imaju niti su imali niti ce imati a opet su NAJMOCNIJI.

U Srbiji treba da dodje do ... da dodje do cega,to rasudite sami jer ja pisem iz Inostranstva i ima nas vise Stotina hiljada koji smo napustili "TU SRBIJU" i takvu srbiju ali zalostno je to sto svi napustaju ko imalo ima shvatanja.A oni koji su ostali traze razlog krivnje u nama koji smo van.Sto da budem u DRZAVI koja nestiti SVOJ NAROD i NE to nije ni moja i to nije NASA SRBIJA,to je neka srbija nekih sta znam kojih ali SRBA nije.NEmacka je drzava nemaca,Italija italijana a Srbija ??? Recite mi gde su GRANICE te DRZAVE te DEMOKRATSKE SRBIJE koje su joj GRANICE?

Ima tu mnogo da se napise ali ... malo se cini skoro nista.
    Lako je reci,lako je pametovati ali treba preci na dela,a ne svi mi znamo ali eto ...

SPAS SRBIJE
    ZIVELA SRBIJA

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    429

Citat Original postavio MrDome4u Pogledaj poruku
    To sto si ti napisao ti svi mi znamo.Ljudi su bedni,nemotivisani da urade nsto po tom pitanju
    Osnovna razlika između motivisanosti Srba i Avganistanaca je to što su Srbi demoralisani činjenicom da su osiromašili a Avganistanci koji nisu imali ništa osim koza i ništa nemaju da izgube, dobili svaki po kalašnjikov, pa raspali. Briga njih da li ima struje ili nema, jer oni svakako nemaju sijalicu . Daklem - psihologija, znali smo za mnogo bolje, daj da ne izgubimo i ovo malo što nam je ostalo.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

bilo kako bilo treba se izjasniti o stanju nacije a interesantno da ni ti koji su navodni "nacionalisti,patriote itd" na tom putu nista ne da niko nista ne preduzima nego niko i ni da pomisli a kamo li da kaze? Da li to znaci onda da su svi oni vec unapred prihvatili to cinjenicno stanje jer oni su ga i stvorili,stvaraju tj odrzavaju. Ondah se postavlja pitanje tog naseg Srpskog nacionalnog Reprezentanta navodno te SPC koja bi trebalo da bude kao Vodeca u zastiti Srbskog naroda i Vere,ali zamislite paradoks i te SPC,pre su bili birani clanovi iz KPJ tj KPS da studiraju Teologiju,i ondah se postavlja jedno ISTINITO pitanje:
    OVCE zar ne znate da ste za Sisanje rodjene?
    Mislim zamislite te Popove ili narodne predstavnike koji su na VLASTI-MOCI-POZICIJI-FOTELJI kao npr. bilo koji od njih u bilo kom mestu,jer SRBIJA je puna tih .... u svakom mestu-gradu-selu koji su eto na neki nacin ti koji rukovode a niti imaju niti su imali niti ce imati a opet su NAJMOCNIJI.

U Srbiji treba da dodje do ... da dodje do cega,to rasudite sami jer ja pisem iz Inostranstva i ima nas vise Stotina hiljada koji smo napustili "TU SRBIJU" i takvu srbiju ali zalostno je to sto svi napustaju ko imalo ima shvatanja.A oni koji su ostali traze razlog krivnje u nama koji smo van.Sto da budem u DRZAVI koja nestiti SVOJ NAROD i NE to nije ni moja i to nije NASA SRBIJA,to je neka srbija nekih sta znam kojih ali SRBA nije.NEmacka je drzava nemaca,Italija italijana a Srbija ??? Recite mi gde su GRANICE te DRZAVE te DEMOKRATSKE SRBIJE koje su joj GRANICE?

Ima tu mnogo da se napise ali ... malo se cini skoro nista.
    Lako je reci,lako je pametovati ali treba preci na dela,a ne svi mi znamo ali eto ...

SPAS SRBIJE
    ZIVELA SRBIJA
    Ti si je napustio a mi da se budimo?

Neka fala,spava nam se

ako nesto mrzim to je kad oni sto su otisli u "beli svet" iz neke vukoyebine 300 km od Montreala,Minhena,Chicaga itd krenu da nama ovde sole pamet sta sve ne valja u Srbiji i kako pod hitno treba da je menjamo.

Meni je dobra,nije najbolja al je sigurno bolja od neke selendre u Ohaju npr.

Kome se ne svidja nek ide il je vec otisao a nas ostavite da spavamo.
    Ako Vam je zivot u Srbiji los bezite odavde.
    Idite u svet i uzivajte!!!
    Poslednji put ažurirao/la Jacob : 11.01.2010. u 03:21
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Veoma poznat R.Žiskar (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Citat Original postavio eroll Pogledaj poruku
    paz da te ne probude sajovci jednog jutra
    "Мета!"
    "Свим људима вера у Бога усађена је у срце. Лажу они који кажу да не вјерују у Божје постојање"
    Луције Енеј Сенека млађи

Iskusan Neznanko (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    69
    Reputaciona moć
    83

SPAS SRBIJE
    ZIVELA SRBIJA
    Ti si taj BUDILNIK i ti si taj što je to prvi rekao/nazvao.
    Nije tebi lako, nego problem je što su zauzeti svi kapaciteti u Požarevcu i Guberevcu.
    Od onoga ko tvrdi da Bog ne postoji, gluplji je samo onaj koji tvrdi da Bog postoji (J. G. Haman)

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jacob Pogledaj poruku
    Ti si je napustio a mi da se budimo?

Neka fala,spava nam se

ako nesto mrzim to je kad oni sto su otisli u "beli svet" iz neke vukoyebine 300 km od Montreala,Minhena,Chicaga itd krenu da nama ovde sole pamet sta sve ne valja u Srbiji i kako pod hitno treba da je menjamo.

Meni je dobra,nije najbolja al je sigurno bolja od neke selendre u Ohaju npr.

Kome se ne svidja nek ide il je vec otisao a nas ostavite da spavamo.
    Ako Vam je zivot u Srbiji los bezite odavde.
    Idite u svet i uzivajte!!!
    .....

Ističe se mirar987 (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    197

Citat Original postavio МАЧАК Pogledaj poruku
    Српске каване и данас пуне....ЛОКАТОРА.....
    u mehani poslije pete ljute,morebid da krenu da porobe ameriku rad spasenja srpske duše!

Slične teme

1. Televizije sa nacionalnom frekvencijom
    Autor José Luis Torrente u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 19.03.2012., 11:41
  2. Ima li naša muzička demo scena potencijala?
    Autor Demosrbija u forumu Muzika
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 16.11.2008., 13:43
  3. Dodik: Sarajevo ključa od želje za osvetom...
    Autor Šakal u forumu Politika
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 28.07.2008., 14:19
  4. begotarevic zapretio suminivovicu krvnom osvetom!!
    Autor yu_pasos_rasista3 u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08.10.2007., 13:02

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •