Normalan ili invalid? Sa devojkom ili bez?

Da li je bolje biti normalan i nemati devojku ili biti invalid i imati devojku?

  • Zašto biti invalid kad svako može imati devojku

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Albert Pike

Primećen član
Banovan
Poruka
576
Noćas u sitne sate moje komšije rade one stvari. I probude me. A ja već dugo nemam devojku... niti sex... I nikako da nađem i jedno i drugo... I nešto razmišljam da li je bolje biti fizički (pitanje je za psihički) normalan i nemati devojku ili biti invalid (ratni ili saobraćajni) i imati devojku. I sex. Lele ljudi pomozite... Ako normalan ne mogu da nađem devojku da onda nastradam u saobraćajki pa da me bar jedna primeti! Da vas čujem!
 
Noćas u sitne sate moje komšije rade one stvari. I probude me. A ja već dugo nemam devojku... niti sex... I nikako da nađem i jedno i drugo... I nešto razmišljam da li je bolje biti fizički (pitanje je za psihički) normalan i nemati devojku ili biti invalid (ratni ili saobraćajni) i imati devojku. I sex. Lele ljudi pomozite... Ako normalan ne mogu da nađem devojku da onda nastradam u saobraćajki pa da me bar jedna primeti! Da vas čujem!

Pa sta da ti kazem.Budi dosledan sebi ma kakav da si,mozda si normalan mozda i nisi.Ja sam se godinama u nazad prilagodjavao devojkama i sad cim mi riba ne odgovara ja je sutnem.Ok ti budi normalan i nemaj devojku ako tako vec stoji u anketi,pa ce naidje nake.ps: manje visi na krstarici xD
 
745207.gif
745207.gif
745207.gif
745207.gif
745207.gif
745207.gif
745207.gif
 
Noćas u sitne sate moje komšije rade one stvari. I probude me. A ja već dugo nemam devojku... niti sex... I nikako da nađem i jedno i drugo... I nešto razmišljam da li je bolje biti fizički (pitanje je za psihički) normalan i nemati devojku ili biti invalid (ratni ili saobraćajni) i imati devojku. I sex. Lele ljudi pomozite... Ako normalan ne mogu da nađem devojku da onda nastradam u saobraćajki pa da me bar jedna primeti! Da vas čujem!

Izuzetno morbidno i ruzno poredjenje:roll:
 
Noćas u sitne sate moje komšije rade one stvari. I probude me. A ja već dugo nemam devojku... niti sex... I nikako da nađem i jedno i drugo... I nešto razmišljam da li je bolje biti fizički (pitanje je za psihički) normalan i nemati devojku ili biti invalid (ratni ili saobraćajni) i imati devojku. I sex. Lele ljudi pomozite... Ako normalan ne mogu da nađem devojku da onda nastradam u saobraćajki pa da me bar jedna primeti! Da vas čujem!

Ae što si ljubomoran na komšuz:(( nije stvar spoljašnjosti, već energije,
ličnost je ta koja magnetski privlači, samopouzdanje, stav i ponašanje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top