zasto se

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

trony

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.565
nisam udala? da li znate zasto su lepe devojke neudate?a ruznije udate?

sada znam zato sto su pametne i ne veruju u bajke

o princu na belom konju

a zasto muskarci zene ruznije? a zabavljaju se sa lepoticama? zato sto ih ne sluze kao rugobe eto one ih odrzavaju a lepe su lepe jer ne rade ruzne stvari

i zato muskarci pored zene ruzne imaju lepe ljubavnice jer su pametni

dakle lepota nije na prvom mestu vec pamet
 
Poslednja izmena od moderatora:
ali ruzne su ruzne jer ruzno misle i takve su po fondamentu ,ne cene sebe kao lepotice zato su lepe

zasto zene radjaju a ne udaju se ?

i ja ne volim muskarce samo ih konzumiram i bacam odmah nakon prve upotrebe
 
Poslednja izmena od moderatora:
nisam udala? da li znate zasto su lepe devojke neudate?a ruznije udate?

Zato sto su one iskompleksiranije i grabe sve zivo i vise se bore.Bas smo ja i drugarica pricali juce na tu temu.Naime,videli smo jednu "teskasicu" koja je radila u prodavnici,i znali smo je iz vidjenja pa smo malo popricali sa njom.Ona je maznula tog tipa sto drzi tu radnju i ako idalje radi tu,ona je ujedno i postala vlasnica te prodavnice.Da nema lovu,mislis da bi imala 555 kila?Drugarica se smorilaaaa
 
prvo lepota je u oku posmatraca
drugo ne znam odakle ta nebuloza da zene ruzne :eek: u stvari znam, namerno podbadanje da se tema razbukta
za zenidbu/udaju nije presudan fizicki izgled vec nesto mnogo vise...nesto sto ti ocigledno ne razumes i neces sve dok se ovako zaebavas s narodom
 
nisam udala? da li znate zasto su lepe devojke neudate?a ruznije udate?

sada znam zato sto su pametne i ne veruju u bajke

o princu na belom konju

a zasto muskarci zene ruznije? a zabavljaju se sa lepoticama? zato sto ih ne sluze kao rugobe eto one ih odrzavaju a lepe su lepe jer ne rade ruzne stvari

i zato muskarci pored zene ruzne imaju lepe ljubavnice jer su pametni

dakle lepota nije na prvom mestu vec pamet
A na koju foru tebi Gagiguja azurura poruke:eek:
Ona je moderator,ne razumem???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top