Osećaj nelagode

GrimReaper

Iskusan
Poruka
5.035
Pade mi na pamet, dok sam odgovarao na temu Strah. Postoji li nešto što kod vas izaziva jak osećaj nelagode, zbog čega se ježite. Recimo, ja ne mogu da podnesem sitan somot pod prstima i mrzim jedan svoj jastuk zbog toga. Takodje, kad neko grebe noktima najlonske čarape; brrr... Da čujem vas.
 
Metal.
Recimo oni tigani / šerpe od inox-a, pa kad neko metalnom viljuškom zagrebe po njima.

Ali najgore od svega mi je kad se nadjem u skroz metalnom liftu koji sija koliko je metalni.
A to prvo mesto deli se sa jako niskim tavanicama. Odmah ne mogu da dišem.
 
Štapići od sladoleda...nokti po tabli...

Штапићи су најгори, згаде ми цео ужитак. Ако мислиш на исто што и ја, на онај осећај кад ти надражи језик. Нокти по табли али и по некој тканини се подразумевају. Или кад неко шкрипне виљушком по тањиру.

А кад загризеш алуминијумску фолију пломбираним зубом. :zima:
 
Штапићи су најгори, згаде ми цео ужитак. Ако мислиш на исто што и ја, на онај осећај кад ти надражи језик. Нокти по табли али и по некој тканини се подразумевају. Или кад неко шкрипне виљушком по тањиру.

А кад загризеш алуминијумску фолију пломбираним зубом. :zima:

Mislim na dodir štapićima sa zubima...
 
uhh stiropor najvise....kao i dodir sa naelektrisanom kosom....i teksas kada npr hodam u farmericama i kada se 2 nogavice konstantno dodiruju,mrzim onaj zvuk i osecaj....bas je jezim od toga.....a ima jos nesto...mada nije bas da se jezim nego tako nekako osecaj nelagode izaziva kada bilo sta imam na rukama....nesto prljavo....npr prasina...smetaju mi i rukavice.....(nije da se jezim ali ne podnosim taj osecaj)....zato perem ruke svakih 15 minuta.....
 
Pade mi na pamet, dok sam odgovarao na temu Strah. Postoji li nešto što kod vas izaziva jak osećaj nelagode, zbog čega se ježite. Recimo, ja ne mogu da podnesem sitan somot pod prstima i mrzim jedan svoj jastuk zbog toga. Takodje, kad neko grebe noktima najlonske čarape; brrr... Da čujem vas.

Dok razmisljam kako padam, a usput me seku milion zileta.
 
Уф, једном тако откинух бријачем пола нокта.
Мало остало на крају да виси, па сам морала да откинем.
Мислим да ме у животу ништа није толико болело.
И одвратно је изгледало.
И то усред туширања.
Бар нисам морала да бојим мртву природу на ликовном.
 

Back
Top