Obavještenja! (obavezno pročitati!)
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Obavještenja! (obavezno pročitati!)

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

Podrazumevano Obavještenja! (obavezno pročitati!)

Želim da svim korisnicima skrenem pažnju na to da će svaka tema neprimjerena podforumu Tinejdžeri biti momentalno zaključana!
    Objašnjenje će biti ispisano u poruci koju će pratiti zaključavanje, kako ste i navikli od mene.

Neprimjerene teme su sve teme koje nemaju veze sa problematikom Tinejdžera, odnosno sve spamerske teme, teme tipa kaladonta ( i sve Svaštarske teme), teme na koje se ne može dati konstruktivan odgovor ( tipa može se odgovoriti na nju samo jednom rječju i slično) i ostale teme koje za moderatori smatraju da im nije mjesto na ovom pdfu.

Molim vas da ne stvarate haos na podforumu i sarađujete!
    Nikom ne treba nepregledni džumbus od podforuma!

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

Podrazumevano Re: Obavještenja! (obavezno pročitati!)

Obavještenje v2 :

* Svaku Draga Tetka Saveta, imam problem ću spojiti sa Teen Problemi temom ( http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=223670 )

* Nema potrebe da mi po nekoliko članova svakodnevno šalje molbu da ga predložim za moderatora na pdf Tinejdžeri
    the problem with me is that i don't give a f.u.c.k but i still kinda do

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

Spameri, moze jedan dogovor?

Da svakog prvog u mjesecu otvaramo novu temu "Forumash mjeseca ______ ",a prethodnu zakljuchamo?
    Da se ne pravi giga-spamerska tema koja ce zakrchiti server,nego da fino izaberemo najboljeg forumasha u datom mjesecu, uz minimalni spam i dobru zezanciju.

Ko je za, ko protiv?
    Slobodno neka napishite svoje mishljenje u Primedbe i predlozi!

Buduća legenda Transcendental (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

Zhelim da ukazhem na par stvari koje predstavljaju konstantan problem ovde.

1) Poruke koje sadrzhe samo smajlije - ovo izbegavajte UVEK, potpuno je besmisleno i tema postaje nepregledna povecavanjem broja takvih postova. Ovakve poruke ce ubuduce uvek biti obrisane.

2) Banalna komunikacija - Kratki postovi od po 1 ili 2 rechi, ako vec pishete napishite neshto sadrzhajno, ako ste ljubitelj ovakvog tipa razmenjivanja poruka idite na krstaricin CHAT. Ovakve poruke ce takodje biti brisane svaki put.

3) Spam na svakoj temi - konstantno se na svim temama pravi spam bez ikakvog razloga, postovi se redovno brishu, ali ako nastavite krenuce kazhnjavanje po pravilniku, dakle upozorenja pa poeni, ovaj podforum je jedini sa 2 spam teme i preporuchujem da koristite tu beneficiju.

hvala.

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

OBAVJESHTENJE!

Spojila sam teme "Let's talk about..." i Teen pregnacy, jer je sve to u sllopu seksa.

Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

Obaveshtenje:

Korisnik bezibre! je krenuo sa ozhivljavanjem starih tema te mi je palo na pamet da napravimo nekakvu "smernicu" shto se tiche toga.

prvo, sve teme koje se podizhu "iz mrtvih" moraju biti koliko toliko aktuelne, znachi ako je neko imao problem i napravio temu zbog toga, pretpostavite da je taj problem reshio do danas i da nema potrebe da odgovarate vishe na nju.

Drugo, tema mora biti vezana za pdf, teme kao shto su http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=8969 ce biti zakljuchavane ili eventualno premeshtane.

Trece, savet je da treba izbegavati nekromansiju jer su to obichno diskusije vodjene izmedju forumasha koji u 99% sluchajeva nisu vishe aktivni i odgovaranje na njihova pitanja ili nastavljanje njihovih razgovora apsolutno nema nikakav smisao.

Chetvrto, izbegavati dizanje velikog broja tema iz mrtvih jer se tako zagushuju aktuelne teme. Ako se ovo ignorishe, korisnik mozhe biti kazhnjen zbog ometanja rada foruma.

Peto, ranije forum nije imao teme kao shto su Teen Problemi ili Hajde da prichamo o.... pa su ljudi od svega mogli da naprave temu. Danas ipak takve teme postoje i ako postoji neko konkretno pitanje ili problem, bolje je da se postavi na nekoj od tih tema nego da se dizhe matora tema gde se o tome vodila debata.

teme mogu da se izvlace ako ce se normalno pricati o toj temi, izvlacenje tema radi spama je nedopustivo.
    Poslednji put ažurirao/la Transcendental : 20.05.2010. u 12:39

Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

Dobrodoshlica novom modu Limunovo_Drvo,

Veoma poznat Limunovo_Drvo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    176

Zahvaljujem drugu Kreptomanu, nadam se da se korisnici neće puno žaliti na nas
    Ispuni oči suzama, nada se rađa iz beznađa...
    Kad se ruke moje vezane razdvoje.

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

OBAVJEŠTENJE!

Ne otvarajte mnogobrojne teme sa nazivom vezanim za NOVI IZGLED FORUMA!

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Evo mene kod vas

Samo da se najavim kao jos jedan kolega u moderaciji .

Big Stiven is watching you

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Citat Original postavio kreptoman Pogledaj poruku
    Zhelim da ukazhem na par stvari koje predstavljaju konstantan problem ovde.

1) Poruke koje sadrzhe samo smajlije - ovo izbegavajte UVEK, potpuno je besmisleno i tema postaje nepregledna povecavanjem broja takvih postova. Ovakve poruke ce ubuduce uvek biti obrisane.

2) Banalna komunikacija - Kratki postovi od po 1 ili 2 rechi, ako vec pishete napishite neshto sadrzhajno, ako ste ljubitelj ovakvog tipa razmenjivanja poruka idite na krstaricin CHAT. Ovakve poruke ce takodje biti brisane svaki put.

3) Spam na svakoj temi - konstantno se na svim temama pravi spam bez ikakvog razloga, postovi se redovno brishu, ali ako nastavite krenuce kazhnjavanje po pravilniku, dakle upozorenja pa poeni, ovaj podforum je jedini sa 2 spam teme i preporuchujem da koristite tu beneficiju.

hvala.
    Skrecemo paznju na pravilo broj 3 . Sezona kaznjavanja je uveliko pocela, pa ko voli neka izvoli .

Postoje teme

http://forum.krstarica.com/showthread.php/394772-Pub-T!nejdzheri

i

http://forum.krstarica.com/showthread.php/250524-Za-Nas-(Krejzi-badiz)

Pa tamo radite sta hocete i kako hocete .

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Prijatelji braco drugovi . Za 20 minuta vaseg (naseg) piskaranja po "Nasim slikama" kliknuo sam tacno 90 puta kako bih prebacio spam poruke na pub. Hajde da vise ne spamujemo tamo . Mislim chat je ok, ali samo za one koji i postavljaju slike . Druzina koja dodje da kaze nesto tek onako bolje da ne svraca tamo jer necemo biti fini prema njima, osim ako postave sliku

Moderator

Učlanjen
    20.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

Želim da ukažem dobrodošlicu našem novom modu 1Dalu

Iskusan 1DaL (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    92

Hvala krepto
    Each day I would …. limit how much of my IN-VALID self I would leave in the VALID world.

Iskusan 1DaL (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    92

Želim da korisniku Evergreen86 i ostalim forumašima skrenem pažnju na pravilo o oživljavanju tema.

Citat Original postavio kreptoman Pogledaj poruku
    Obaveshtenje:

Korisnik bezibre! je krenuo sa ozhivljavanjem starih tema te mi je palo na pamet da napravimo nekakvu "smernicu" shto se tiche toga.

prvo, sve teme koje se podizhu "iz mrtvih" moraju biti koliko toliko aktuelne, znachi ako je neko imao problem i napravio temu zbog toga, pretpostavite da je taj problem reshio do danas i da nema potrebe da odgovarate vishe na nju.

Drugo, tema mora biti vezana za pdf, teme kao shto su http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=8969 ce biti zakljuchavane ili eventualno premeshtane.

Trece, savet je da treba izbegavati nekromansiju jer su to obichno diskusije vodjene izmedju forumasha koji u 99% sluchajeva nisu vishe aktivni i odgovaranje na njihova pitanja ili nastavljanje njihovih razgovora apsolutno nema nikakav smisao.

Chetvrto, izbegavati dizanje velikog broja tema iz mrtvih jer se tako zagushuju aktuelne teme. Ako se ovo ignorishe, korisnik mozhe biti kazhnjen zbog ometanja rada foruma.

Peto, ranije forum nije imao teme kao shto su Teen Problemi ili Hajde da prichamo o.... pa su ljudi od svega mogli da naprave temu. Danas ipak takve teme postoje i ako postoji neko konkretno pitanje ili problem, bolje je da se postavi na nekoj od tih tema nego da se dizhe matora tema gde se o tome vodila debata.

teme mogu da se izvlace ako ce se normalno pricati o toj temi, izvlacenje tema radi spama je nedopustivo.
    Each day I would …. limit how much of my IN-VALID self I would leave in the VALID world.

Slične teme

1. Obavezno procitati!!!
    Autor Dule kosarkas! u forumu Košarka
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.06.2008., 14:27
  2. Obavezno procitati
    Autor Hackers u forumu Web dizajn
    Poslednja poruka: 11.06.2004., 15:10
  3. Obavezno procitati
    Autor Hackers u forumu Preduzetništvo i radni odnosi