molim vas, pomoc oko predloga za devojku?

rajann

Početnik
Poruka
4
kao prvo poz svima ja sam nov u forumu i ako napravim koju gresku ili postoji slicna tema u forumu ja se izvinjavam unapred
ovako hocu da joj kupim prsten devojci godinu dana smo u vezi a nikad joj nisam kupio prsten ovo je prvi put to je ozbiljna veza sad hocu da je iznenadim
sad mi pomozite koji prsten ide za ovalav slucaj
jel glupo da joj se spustim i kazem will you merry me
i jos nesto mi objasnite ako joj kupim ovaj prsten i pitam je dal ces me uzeti jel ide posle opet vjerenicki prsten jel ovaj samo znak ljubavi ili kako?
ja se zahvaljujem unapred nadam se da ste me razumeli i da cete mi pomoci hvala vam
 
Raskini sa njom par dana pred godišnjicu, bez objašnjenja, pusti je da pati, pa se na sam dan pomiri sa njom, tako da ti poklon i ne treba, dosta joj je što si joj se vratio, pare što bi bacio na njega utroši na sebe. Ukoliko te otera u tri lepe ne primam reklamacije: dosta ti je i trajala.

Što se prošenja tiče, počnite sa zajedničkim životom i deljenjem troškova, romantične bljuvotine čuvajte za kad vam dosade roditelji i rodbina koji traže svadbu. Ako i njih možete da izbegnete, tim bolje.
 
kao prvo poz svima ja sam nov u forumu i ako napravim koju gresku ili postoji slicna tema u forumu ja se izvinjavam unapred
ovako hocu da joj kupim prsten devojci godinu dana smo u vezi a nikad joj nisam kupio prsten ovo je prvi put to je ozbiljna veza sad hocu da je iznenadim
sad mi pomozite koji prsten ide za ovalav slucaj
jel glupo da joj se spustim i kazem will you merry me
i jos nesto mi objasnite ako joj kupim ovaj prsten i pitam je dal ces me uzeti jel ide posle opet vjerenicki prsten jel ovaj samo znak ljubavi ili kako?
ja se zahvaljujem unapred nadam se da ste me razumeli i da cete mi pomoci hvala vam
Taj prsten koji hoćeš da kupiš jeste verenički prsten.
Ne znam koji će ti to andrak, veridba je izgubila u ovo vreme svaki smisao, ali ako već imaš para za bacanje - što da ne, neće se baci...
 
Taj prsten koji hoćeš da kupiš jeste verenički prsten.
Ne znam koji će ti to andrak, veridba je izgubila u ovo vreme svaki smisao, ali ako već imaš para za bacanje - što da ne, neće se baci...

ali to nije verenicki prsten ni vjencani ja mislim da je to znak ljubavi i kao predlog da cemo biti zajedo jer ako hoces vjeridbu onda ide burma mislim a tek za vjencanje ako se i to napravi vjencani prsten ovako ja mislim ako grsim recite mi posto i nisam bas dobar u ovim stvarima
 
to je verenicki prsten, kolko ja ukapirah ti ces tim cinom da je veris
ima situacija de mozes da joj kupis prsten kao znak ljubavi al da se ne podrazumeva da je veridba...ali to je toliko konfuzno, i mozes cak da je povredis, jer tim cinom ces pokazati da ni ti ne znas sta hoces...
ako hoces da to bude samo znak ljubavi bez nekog obavezivanja da dalje sledi brak onda ili nemoj prsten nego nesto drugo, ako hoces nakit mozes bilo sta drugo, ako ne ima pregrst stvari koje mozes da kupis, napravis i sl... ili uzmi prsten (ako si se bas za njega zalepio) ali nekako moras da stavis do znanja da to nije verenicki, da je znak ljubavi i neke povezanosti bla bla...sad tu na scenu stupa to koliko je poznajes, da li znas da li bi se ona s tim slozila i sl....klizav teren...mozda je najbolje da o tome u napred popricas da vidis sta ona misli o takvom cinu....
a ako bi ipak da je veris onda prvo treba da znas da li ona uopste zeli sve te kerefeke sa prstenjem i slicno, pa dalje kakvo prstenje voli...ako ne znas kakvo prstenje voli, valjda barem znas da li voli belo, zuto zlato, srebro i sl...ako i to ne znas nemoj onda ni da je veris
e sad ako znas barem ono osnovno a nisi bas sto posto siguran u model i sl onda popricaj sa njenim drugaricama, nadji jednu dve sa kojima je bas bliska da ti pomognu u izboru modela

aj pa srecno z:)

i prvo rascisti sa sobom sta bi pa onda u napad
 
Poslednja izmena:
pazi kako su žene za, a muškarci protiv z:)
ja sam za prstenje z:)

ja licno nisam
em ih ne nosim, volim ih ok su mi al ih ne nosim...em me nervira sto je klise...ja licno cenim originalnost...ako zelis da zaprosis uradi to na svoj i njen nacin...na vas nacin...a ne kako si vido i cuo
ako pak zenska voli prstenje i imas mogucnosti da joj priustis neki onda i to treba odraditi originalno i sa stilom
 
ja licno nisam
em ih ne nosim, volim ih ok su mi al ih ne nosim...em me nervira sto je klise...ja licno cenim originalnost...ako zelis da zaprosis uradi to na svoj i njen nacin...na vas nacin...a ne kako si vido i cuo
ako pak zenska voli prstenje i imas mogucnosti da joj priustis neki onda i to treba odraditi originalno i sa stilom

ma nebitno je prstenje. žene su za nešto. a muškarci onako, podrazumevaju. vrh vrhova je teflonski tiganjz:mrgreen:

dalje
(ništa upućeno baš tebi, tvoj post je samo povod da se nadovežem)
po ko zna koji put svi su jako originalni
i sve što je uobičajeno je bezveze
a ja se pitam 'de rastu ti originalni muškarci da uzberem jednog? z:)
jer jako retko čujem da je neko nešto zaista posebno napravio...
i meni su, recimo, ti klišei skroz super i kamo lepe sreće da ih doživljavam često
obradovala bih se i cvetu i čokoladi i večeri i prstenu i maltene svakoj pažnji i iznenađenju od nekoga koga volim.. ne mora da izmišlja toplu vodu.. jeste uzbudljivije, ali lepo je i ovako.
naravno, svako ima neki svoj fazon, nismo svi isti i ne volimo iste stvari.
ali podrazumeva se da smo sa nekim sa kim se razumemo i ko nas poznaje toliko da zna šta nam prija.
a ako je dečku nešto lepo (a pre svega njegovoj devojci) kapiram da to jeste njegov način. mada baš ne mora na engleskom z:)

inače, skroz se slažem da je bitno razgraničiti da li je to znak veridbe ili pažnje.
ne kapiram ni ja je l' hoće stvarno da je prosiš ili pitaš onako da l' bi htela.
 
ma nebitno je prstenje. žene su za nešto. a muškarci onako, podrazumevaju. vrh vrhova je teflonski tiganjz:mrgreen:

dalje
(ništa upućeno baš tebi, tvoj post je samo povod da se nadovežem)
po ko zna koji put svi su jako originalni
i sve što je uobičajeno je bezveze
a ja se pitam 'de rastu ti originalni muškarci da uzberem jednog? z:)
jer jako retko čujem da je neko nešto zaista posebno napravio...
i meni su, recimo, ti klišei skroz super i kamo lepe sreće da ih doživljavam često
obradovala bih se i cvetu i čokoladi i večeri i prstenu i maltene svakoj pažnji i iznenađenju od nekoga koga volim.. ne mora da izmišlja toplu vodu.. jeste uzbudljivije, ali lepo je i ovako.
naravno, svako ima neki svoj fazon, nismo svi isti i ne volimo iste stvari.
ali podrazumeva se da smo sa nekim sa kim se razumemo i ko nas poznaje toliko da zna šta nam prija.
a ako je dečku nešto lepo (a pre svega njegovoj devojci) kapiram da to jeste njegov način. mada baš ne mora na engleskom z:)

inače, skroz se slažem da je bitno razgraničiti da li je to znak veridbe ili pažnje.
ne kapiram ni ja je l' hoće stvarno da je prosiš ili pitaš onako da l' bi htela.

pa u tom zecu lezi grm :zjelka:
 
richard_Audi_A8_013.jpg
 
kao prvo poz svima ja sam nov u forumu i ako napravim koju gresku ili postoji slicna tema u forumu ja se izvinjavam unapred
ovako hocu da joj kupim prsten devojci godinu dana smo u vezi a nikad joj nisam kupio prsten ovo je prvi put to je ozbiljna veza sad hocu da je iznenadim
sad mi pomozite koji prsten ide za ovalav slucaj
jel glupo da joj se spustim i kazem will you merry me
i jos nesto mi objasnite ako joj kupim ovaj prsten i pitam je dal ces me uzeti jel ide posle opet vjerenicki prsten jel ovaj samo znak ljubavi ili kako?
ja se zahvaljujem unapred nadam se da ste me razumeli i da cete mi pomoci hvala vam

to ti je verenichki

posle toga ide burma
 

Back
Top