Ljubomorne ljisovke?!

Da li mislite da su LJIS-ovke ljubomorne na zenski svet?!

  • Da, naravno...

  • Ma nisu bre....

  • Da, naravno...

  • Ma nisu bre....


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
17.135
Ovo je tema samo za muskarce, molicu zene zaobidjite vasim neumesnim komentarima:lol:

Da li mislite da su nase drugarice LJIS-ovke i ono drugo, jako jako ljubomorne na spoljasni zenski svet? Zasto da zasto ne?!

Ja iskreno mislim da im mnogo zavide jer su lepe, polugole, sisate i tako to ... :smrcka:
 
Steve,znam da ti donekle malo spamujem temu,ali shto sam ja videla jednu preeelepu ribu sa facebook-u...nemam face,a gledala sam neku grupu,i ona ostavila komentar,mislim,ako je sa tom facom srpkinja,svaki joj dao :lol: { i ovako joj dao al just saying } i sejvovala sam sliku jer mi se svidela :lol:
 
ma jok, vi ste skroz stvarne.... i skroz ljubomornez:shock:z:lol:

cekaj kolko ja ukapirah postavljac teme nas proziva jer forumasice pricaju o drugim zemskama u negativnom kontekstu sto se igleda tice jer su ljubomorne na njih

koja je poenta?
forumasice ne izlaze iz kuce?
samo forumasice ogovaraju druge zene?

svaka zena ogovara drugu zenu...i na forumu i van njega..i u negativnom i u pozitivnom smislu...forum je samo jedno od gomile "mesta" gde se nalaze zene koje izmedju ostalog i ogovaraju druge zene u negativnom kontekstu tj kako je to postavljac mudro reko ljubomorisu

sta je tu cudno?

mozda je postavljac sraso s racunarom pa nije cuo zene kako cavrljalju van forumaskih tema :aha:
 
Ovo je tema samo za muskarce, molicu zene zaobidjite vasim neumesnim komentarima:lol:

Da li mislite da su nase drugarice LJIS-ovke i ono drugo, jako jako ljubomorne na spoljasni zenski svet? Zasto da zasto ne?!

Ja iskreno mislim da im mnogo zavide jer su lepe, polugole, sisate i tako to ... :smrcka:

nema lepih forumasica?
nema polugolih forumasica?
nema sisatih forumasica?


sve su debele brkate nemaju partnere glupe i naravno ljubomorne na celi svet :aha:
 
Ajoj pa vi ste sve pogresno shvatile
stiffler_01.gif


Ja vas nisam pretstavio kao spoljasni svet ne zato sto niste sisate, lepe i tako to nego zato sto vas negujem kao pandemsku vrstu i izdvajam od celine :lol:

Pa ima ogovaranja i ovako ali ne onoliko koliko vi pricate o tome na LJIS-u :azdaja:
 
Ajoj pa vi ste sve pogresno shvatile
stiffler_01.gif


Ja vas nisam pretstavio kao spoljasni svet ne zato sto niste sisate, lepe i tako to nego zato sto vas negujem kao pandemsku vrstu i izdvajam od celine :lol:

Pa ima ogovaranja i ovako ali ne onoliko koliko vi pricate o tome na LJIS-u :azdaja:

Dzaba brate,ne verujem da si se izvadio.Akcije ti kod forumasica padaju iz minuta u minut:zimag:
 

Back
Top