Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oduzeto???

Pogledaj rezultate ankete: Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oteto????

Glasova
113. Ne možete glasati na ovu anketu
  • DA

70 61,95%
  • Ne

43 38,05%
Strana 1 od 15 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 362

Tema: Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oduzeto???

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Exclamation Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oduzeto???

Ali ne "diplomatskom silom", kao sto je i dosad, i cije se "diplomatije" rezultati vide, vrlo malo je Srba na Kosovu ostalo, Siptari jasno porucuju svakim incidentom (sve cescim i cescim) da se nece smiriti dok zadnjeg Srbina ne zakolju ili proteraju sa Kosova(ova prva opcija im je vise bliza), u ovoj temi nece biti velike mrznje i svadje o ovome, ako to neko ne odluci drugacije, u ovoj temi cemo se podsetiti i svih zlocina Siptara i siguran sam da ce i mnogi shvatiti da je to jedino resenje, u ovoj temi nece biti mesta bezrezervnoj mrznji prema Siptarima, ali se pitanje teme ipak namece kao takvo, ja kazem: ne. Svaki Srbin ima puno pravo da tako misli posle UCK i 17.marta, i mnogobrojnih zlocina pre i posle toga, Siptara nad Srbima, to je cinjenica, kao sto je i cinjenica ova opaska na pocetku ovog pocetnog posta o razmisljanju Siptara, svi znamo i za "Albansku Nacionalnu Armiju", iliti siguran sam naslednike OVK(UCK), ANA, za koju znamo jos od 2007. i za koju znamo da su dosta puta posle te godine i proglasenja nezavisnosti Kosova pretili Srbima, tako da je cinjenica da se nece smiriti dok se zadnji Srbin ne istrebi. Pa i ne sa Kosova, mnogi vec pominju i "sve do Nisa", a znamo i stanje stvari sa Kursumlijom, zadnjim incidentom i "kravom", zadnji, jer se zadnji i desio, ali poslednji nikako. Pitanje na anketi je jasno, postavljace se i dosta dokaza, sa moje, a i nadam se drugih Svesrpskih forumasa, zasto bi trebalo biti tako. Krenimo.
    Poslednji put ažurirao/la gost 191696 : 10.01.2010. u 22:01

Primećen član
    Učlanjen
    17.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oduzeto????

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oduzeto????

Citat Original postavio Mikica_KS Pogledaj poruku
    . Krenimo.
    U koloni jedan po jedan, ti na čelo
    danas nam je divan dan

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

sve u svoje vreme, pa kako god bude

za dobro smo dobri, za ono drugo...zna se

ali za sada neka malo eu uziva u siptarsko teroristickoj kvazi drzavi - ko ce bre da vecito ih izdrzava
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Post Re: Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oduzeto????

Spam ce biti prijavljen a od mene ignorisan ako se nastavi.

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    sve u svoje vreme, pa kako god bude

za dobro smo dobri, za ono drugo...zna se

ali za sada neka malo eu uziva u siptarsko teroristickoj kvazi drzavi - ko ce bre da vecito ih izdrzava
    Da prepustimo jos desetak godina bar Kosovski narod Siptarima na (ne)milost i da Srbi potpuno nestanu odatle???!

Znas, oni su pleme mudzahedinsko, i nista vise od toga, njih "ugled u svetu" nece omesti da potpuno istrebe Srbe, a onda ce se naravno pod suknju Amera koji ce naci opravdanje za svoje "nestasno dete".... Mislim da ne moze tako..

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Thumbs up Re: Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oduzeto????

A ovo je moje misljenje:

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

ja imam dole jos nesto od familije, orahovac i hoca, o siptarima sve znam i nemam dilema
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Primećen član
    Učlanjen
    17.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

A ovo je moje misljenje:

al si neki zaeban nindza sa you tube...........

eno, siptari se u*****li od straha..........sa sve 20 000 nato vojnika ......

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

nema ništa od toga, u tom slučaju bi Srbija opet zaratila sa Amerikom, opet bombardovanja, opet kapitulacija..nema smisla.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jawohl

ПАПРИКАРИУС nije na forumu
    ЧУВАМ ОВЦЕ, НЕМА ВЕЗЕ - ДОЂИ МАЛА, НИЈЕ ВАЖНО
    Elita
    Učlanjen
    06.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio IN-AGA-DAVID-A Pogledaj poruku
    al si neki zaeban nindza sa you tube...........

eno, siptari se u*****li od straha..........sa sve 20 000 nato vojnika ......
    Ае шибај бре!!!
    Ти немаш ЈаЈа................. ни Ј да напишеш!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

DaAAAA

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ako bude kakva ekskurzija, zovite i mene. ja su sredit da nas dočakaju puni stolovi ića i pića

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Caniggia Pogledaj poruku
    nema ništa od toga, u tom slučaju bi Srbija opet zaratila sa Amerikom, opet bombardovanja, opet kapitulacija..nema smisla.
    nemora da bude. možda ratna sreća ovaj put bude na vašoj strani

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Post Re: Da li Srbi trebaju silom vratiti Kosovo kao sto im je i oduzeto????

A evo i razloga zasto tako mislim:

Meni je i ovo dovoljno da glasam za prvu opciju na anketi, ali ima jos stravicnih stvari, i ako ne pruzimo otpor na vreme, tek ce ih biti....

Pogledajte Siptare na ovom klipu, cim se zvona Crkve oglase pocnu da vriskaju i napadaju Crkvu, zasto?? Zato sto su djavolsko pleme koje se plasi zvona Crkve....

Primećen član
    Učlanjen
    17.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ПАПРИКАРИУС Pogledaj poruku
    Ае шибај бре!!!
    Ти немаш ЈаЈа................. ни Ј да напишеш!!!
    kako nemam.........evo, cuJem da se slihtas maJstoru prevaratnu , da bi se ogrebao za neku kintu ili polovni dzip.........

do JaJa..........

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

kako nemam.........evo, cuJem da se slihtas maJstoru prevaratnu , da bi se ogrebao za neku kintu ili polovni dzip.........

do JaJa..........
    kakva kinta, kakvi đip???

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Ali ne "diplomatskom silom", kao sto je i dosad, i cije se "diplomatije" rezultati vide, vrlo malo je Srba na Kosovu ostalo, Siptari jasno porucuju svakim incidentom (sve cescim i cescim) da se nece smiriti dok zadnjeg Srbina ne zakolju ili proteraju sa Kosova(ova prva opcija im je vise bliza), u ovoj temi nece biti velike mrznje i svadje o ovome, ako to neko ne odluci drugacije, u ovoj temi cemo se podsetiti i svih zlocina Siptara i siguran sam da ce i mnogi shvatiti da je to jedino resenje, u ovoj temi nece biti mesta bezrezervnoj mrznji prema Siptarima, ali se pitanje teme ipak namece kao takvo, ja kazem: ne. Svaki Srbin ima puno pravo da tako misli posle UCK i 17.marta, i mnogobrojnih zlocina pre i posle toga, Siptara nad Srbima, to je cinjenica, kao sto je i cinjenica ova opaska na pocetku ovog pocetnog posta o razmisljanju Siptara, svi znamo i za "Albansku Nacionalnu Armiju", iliti siguran sam naslednike OVK(UCK), ANA, za koju znamo jos od 2007. i za koju znamo da su dosta puta posle te godine i proglasenja nezavisnosti Kosova pretili Srbima, tako da je cinjenica da se nece smiriti dok se zadnji Srbin ne istrebi. Pa i ne sa Kosova, mnogi vec pominju i "sve do Nisa", a znamo i stanje stvari sa Kursumlijom, zadnjim incidentom i "kravom", zadnji, jer se zadnji i desio, ali poslednji nikako. Pitanje na anketi je jasno, postavljace se i dosta dokaza, sa moje, a i nadam se drugih Svesrpskih forumasa, zasto bi trebalo biti tako. Krenimo.
    Zovi samo zoooovi,svi ce sokolooooovi,za te ziiiivot daaaaati....kad se ide?

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Ma kakvi, kome je jos do rata?
    prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom

Primećen član
    Učlanjen
    17.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mi hrvati Pogledaj poruku
    kakva kinta, kakvi đip???
    kinta neka , brate..........radnicka muka i radnicki znoj

a dzip.......mechka , do JaJa...........opet radnicka muka i radnicki znoj........

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ako bude kakva ekskurzija, zovite i mene. ja su sredit da nas dočakaju puni stolovi ića i pića
    ti mozes da animirash shiptarqe dok ne dodju prave baje... one sa qoqardama ....

Domaćin acabg (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Citat Original postavio Caniggia Pogledaj poruku

A otkud zas da cemo da zaratimo sa amerikom?

Jesi li ti iz agencije ramovic

Kako Kaze BOris TAdic polako sve ce da dodje na svome mestu zato nema zurbe za oruzanu silu

Iskusan
    Učlanjen
    20.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

[QUOTE=Mikica_KS;12436102]A ovo je moje misljenje:

Zamisli da si sad u nekom rovu na - 20 nemas podkapu ni rukavice, slem ti se zalepio za glavu od mraza,cizme se skupile od hladnoce pa ubijajuci zuljaju...Mnogo si se ti zajunacio kraj kakvog smederevca pa od vrucine haluciniras.

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

kinta neka , brate..........radnicka muka i radnicki znoj

a dzip.......mechka , do JaJa...........opet radnicka muka i radnicki znoj........

a taj đip

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Vintage Pogledaj poruku
    A ovo je moje misljenje:

Zamisli da si sad u nekom rovu na - 20 nemas podkapu ni rukavice, slem ti se zalepio za glavu od mraza,cizme se skupile od hladnoce pa ubijajuci zuljaju...Mnogo si se ti zajunacio kraj kakvog smederevca pa od vrucine haluciniras.
    jel vrijedi ovo legendo???

Slične teme

1. Odgovora: 247
    Poslednja poruka: 11.04.2013., 04:05
  2. kad ce Srbi vratiti otetu zemlju Bosnjacima
    Autor vispak u forumu Politika
    Odgovora: 391
    Poslednja poruka: 04.02.2011., 21:23
  3. srbi se ne mogu vratiti u svoje stanove
    Autor adem_ks u forumu Politika
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 15.08.2009., 20:23
  4. Kako vratiti Kosovo - može li se uopšte vratiti?
    Autor Opet Banaćanin u forumu Politika
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 29.04.2009., 23:33
  5. Na koji nacin ce radikali vratiti Kosovo
    Autor Svabov u forumu Politika
    Odgovora: 402
    Poslednja poruka: 21.02.2009., 09:24

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku