Bit Defender antivirus
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Bit Defender antivirus

nesa 0409
    Guest

Podrazumevano Bit Defender antivirus

Drugari,neko vreme koristim Bit Defender antivirus i zadovoljan sam njime,može se preuzeti besplatna verzija i moguća svakodnevno preuzimati dopunu definicija virusa.Odlaskom na njihov sajt saznao sam da u Hrvatskoj imaju predstavništvo,tu sam se registrovao i kao korisnik ovog besplatnog softvera primam informacije o pojavi novih virusa,i o ostalim novostima koje dolaze iz ove firme.Pre nekoliko dana dobio sam i svojevrsnu nagradu,besplatni aktivacijski ključ za Bit Defender Profesional,sa mogučnošću korišćenja do novembra ove godine.Normalno,preuzeo sam ga sa neta i oduševio se.Ovaj antivirus je strava.Ima neprekidnu podršku-stalno održava kontakt sa njihovom firmom i o svim sumnjivim detaljima samostalno obaveštava inženjere iz njihove firme,koji trenutno rade na odbrani od upravo pronadjenih virusa.Takodje ima i opciju Shield & Firewall kojim reguliše odlazeći i dolazeći internet saobraćaj i mnogo drugih naprednih mogućnosti.Verovatno ću po isteku probnog perioda pokušati da obezbedim legalni softver,koji je izgleda duplo jeftiniji od najpoznatijih antivirus programa sa kojima je garantovano u rangu.Ovo nije nikakva reklama,već poziv da se bolje upoznate,makar sa besplatnom verzijom ovog izvanrednog programa.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Bit Defender antivirus

a jel kuva kafu?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ne to nije reklama...

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Jel to bese rumunski antivirus? Tako nesto je receno svojevremeno (prosle ili predprosle godine) u emisiji PCTV na RTS-u.

nesa0409
    Guest

Podrazumevano bit defender antivirus

Izvinjavam se zbog načina na kome sam započeo temu,zaista nisam imao nameru da reklamiram.Jeste Rumunski,mislim da će ga ovih dana kupiti najjača firma za proizvodnju softvera.Ako oni tako odluče,verovatno će moći i kafu da kuva
    Inače interesuju me iskustva drugih koji več koriste ovaj antivirus.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: bit defender antivirus

Citat Original postavio nesa0409
    Inače interesuju me iskustva drugih koji več koriste ovaj antivirus.
    Nemam pojma, meni nije potreban antivirus tako da ga ne koristim.

Inace da niste pobrkali to sa GeCAD-om, antivirus firma iz Rumunije koju je kupio microsoft?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Antivirus program No1 je svakako NOD32.
    Nije besplatan ali zato rastura.
    Instaliraj trajal verziju i ako ne nadjes barem jedan virus ili trojanca koji taj besplatan antivirus
    nije mogao da nadje ja...
    Pozdrav

Zainteresovan član zanzi (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Imao sam i ja bitdefender jedno vreme, ali nisam bio zadovoljan, i sve probleme mi je reshio Kaspersky. Rus je Rus...

nesa0409
    Guest

Podrazumevano bit defender antivirus

Pre nego sam dobio na korišćenje Bit defender profesional,koristio sam besplatnu verziju Bit Defendera koji se nudi čitaocima "Mikra" na Cd-u koji ide uz časopis.Ogromna je razlika izmedju ove dve verzije.Obe verzije skidaju dopune definicija virusa sa sajta proizvodjača,ali besplatnoj verziji omogućuju povremeno,dok za verziju profesional to omogućuju svakodnevno.Takodje je opcija Shield & Firewall odlična alatka za kontrolu internet saobraćaja sa računarom.Ovu alatku besplatna verzija nema.Zahvaljujući tome,deinstalirao sam Zone Alarm koji sam koristio do sada.Ne mogu da verujem da neko ne koristi antivirus a ide na internet.Bez obzira što ne lutam bez veze netom,skoro svaki dan nakačim po neki virus,pa mislim da je nepromišljeno ne koristiti zaštitu,ako u računaru imaš bar nečeg vrednog.

Slične teme

1. Windows Defender
    Autor helja u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.04.2017., 19:30
  2. Bit Defender 10 Free
    Autor Hazrael u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 08.04.2009., 18:55
  3. Bit Defender Total Security 2008
    Autor CyberPatuljak u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 11