И пешаци ће да дувају.....

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
По новом закону о саобраћају, полицајац може да заустави сваког пешака,
да га примора да дува.....Нигде није прецизирано, где га може зауставити...
.Шта се и ко се сматра учесником у саобраћају....
Ако сте можда попили мало више....па пођете у трговину,
преко пуа свог стана како би сте купили
киселу воду, за рад отрежњења, прелазите пешачки прелаз...заустави вас
савесни полицајац и натера да дувате....казна...А казне су сад, да те Бог сачува...
Е имате другу могућност....Да се са истом полицајцем нагодите, да му дате за пићенце,
десети део вредности казне....он да зажмури....ви купите своју киселу воду,
па се полако лечите од мамурлука....Сви задовољни...
Чекам дан, када ће усвојити закон, да милицајац има право да уђе у ваш стан
да вас натера да дувате....
Додуше....ту би имали пуно посла....јер овај народ само дува....
Толико дува....да се плашим да ће издувати...или некога одувати.
 
moj drugar u utorak u ustanickoj, parkirao auto i mimo pesackog prekoulice, kad pravo na pandura.

`daj licnu kartu, evo uplatnica za kaznu - 5.000 dinara `

nista ne pomaze, kad je hteo da se vrati nazad, padnur kaze

`nemoj mimo prelaza, eno ga moj kolega iza kamiona, kaznice te`

nisam ja protiv kazni, ali ajde da uvedemo kazne prvo za one koji odlucuju/zahebavu se sa nasom sudbinom
 
Osecam da ce ribe da zaustavljaju samo tako ;) Bice duvanja na svakom cosku

А сутрадан ти из МУП-а стигне обавештење
ПОШТОВАНИ,
са жаљењем Вас обавештавамо да оно у шта сте синоћ дували.................није био балон!!!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
По новом закону о саобраћају, полицајац може да заустави сваког пешака,
да га примора да дува.....Нигде није прецизирано, где га може зауставити...
.Шта се и ко се сматра учесником у саобраћају....
Ако сте можда попили мало више....па пођете у трговину,
преко пуа свог стана како би сте купили
киселу воду, за рад отрежњења, прелазите пешачки прелаз...заустави вас
савесни полицајац и натера да дувате....казна...А казне су сад, да те Бог сачува...
Е имате другу могућност....Да се са истом полицајцем нагодите, да му дате за пићенце,
десети део вредности казне....он да зажмури....ви купите своју киселу воду,
па се полако лечите од мамурлука....Сви задовољни...
Чекам дан, када ће усвојити закон, да милицајац има право да уђе у ваш стан
да вас натера да дувате....
Додуше....ту би имали пуно посла....јер овај народ само дува....
Толико дува....да се плашим да ће издувати...или некога одувати.

Не било ти заповеђено, али кажи ми који је то чл. ЗОБС-а који санкционише накресаног пешака. Ја јесам прелистао овај Закон (има преко 130 страна) али се нешто не сећам да сам натрчао на овај случај. Санкције ћу сам наћи, оне су од чл. 312 - 338 за нас обичне смртнике а службено нас зову: Физичка лица.
Могу да замислим: идем тротоаром, па на зебри скренем на супротну страну улице и ту одмах иза киоска искочи полицајац са балоном (бар да је онај стаклени и оплетен врбовим прућем) и каже: ,,Дувај''. ,,Како да дувам када је празно'' - као кажем му ја. ,,5.000'' рећи ће он и написаће уплатницу. Какав би то блам био.
Додуше, скоро сам видео на једном семафору како полицајац држи ону дуваљку жени - бициклисти, а она онако како је закорачила бицикл, дува ли дува да су јој жиле на врату набрекле, има се утисак пући ће. Народ се окупио као да је нека саобраћајка у питању. Мени беше незгодно па се после 30-так секунди изгубих са лице места. А и ко зна на коју ће страну полицајац, мпжда баш на ову, моју страну па да се сав народ пресели на ову страну.
Е сада се питам: ко ће, колико и када платити један такав блам човеку који је негативан на овај тест. Осим да га прогласе лудим што није попио неку.
 
Не било ти заповеђено, али кажи ми који је то чл. ЗОБС-а који санкционише накресаног пешака. Ја јесам прелистао овај Закон (има преко 130 страна) али се нешто не сећам да сам натрчао на овај случај. Санкције ћу сам наћи, оне су од чл. 312 - 338 за нас обичне смртнике а службено нас зову: Физичка лица.
Могу да замислим: идем тротоаром, па на зебри скренем на супротну страну улице и ту одмах иза киоска искочи полицајац са балоном (бар да је онај стаклени и оплетен врбовим прућем) и каже: ,,Дувај''. ,,Како да дувам када је празно'' - као кажем му ја. ,,5.000'' рећи ће он и написаће уплатницу. Какав би то блам био.
Додуше, скоро сам видео на једном семафору како полицајац држи ону дуваљку жени - бициклисти, а она онако како је закорачила бицикл, дува ли дува да су јој жиле на врату набрекле, има се утисак пући ће. Народ се окупио као да је нека саобраћајка у питању. Мени беше незгодно па се после 30-так секунди изгубих са лице места. А и ко зна на коју ће страну полицајац, мпжда баш на ову, моју страну па да се сав народ пресели на ову страну.
Е сада се питам: ко ће, колико и када платити један такав блам човеку који је негативан на овај тест. Осим да га прогласе лудим што није попио неку.

Нисам читао закон...
Ово прочитах пред Божић у неким новинама......
 
Имао среће да будем 15 дана у Лондону...
Толико пијанаца, у животу нисам видео... Изашао ја у 23х мало да се прошетам, и гледајте шта сам видео и доживео... Дечко, вероватно малолетан, једва иде тротоаром, пролази поред пандурских кола, пада, удара главом у бетон и отвара лобању. Пандури гледају, то наравно није њихов проблем.
А девојке, онако дебеле, масне, носе једну другу... Када сам видео такве призоре, згадио сам се...Једном речју, СТОКА! Могу да замислим шта би све видео да сам прошетао у 1,2 ноћу...
 
Имао среће да будем 15 дана у Лондону...
Толико пијанаца, у животу нисам видео... Изашао ја у 23х мало да се прошетам, и гледајте шта сам видео и доживео... Дечко, вероватно малолетан, једва иде тротоаром, пролази поред пандурских кола, пада, удара главом у бетон и отвара лобању. Пандури гледају, то наравно није њихов проблем.
А девојке, онако дебеле, масне, носе једну другу... Када сам видео такве призоре, згадио сам се...Једном речју, СТОКА! Могу да замислим шта би све видео да сам прошетао у 1,2 ноћу...

Ma Englezi su sljam neopevani. Ja sam ih vidjao na moru. Stvarno mere nemaju, strava i uzas.
 
I treba tako. One negativnosti iz nasheg mentaliteta treba oz korena promeniti tako shto ce nas samo po dzepu udarati, tamo gde najvishe boli. Samo napred milicijo! A krajnje je vreme da na ulice dodju i komunalni policajci, pa i zbog oikavca na trotoaru opet po dzepu. Pa da vidish kako moze!
 
i.aspx
 
По новом закону о саобраћају, полицајац може да заустави сваког пешака,
да га примора да дува.....Нигде није прецизирано, где га може зауставити...
.Шта се и ко се сматра учесником у саобраћају....
Ако сте можда попили мало више....па пођете у трговину,
преко пуа свог стана како би сте купили
киселу воду, за рад отрежњења, прелазите пешачки прелаз...заустави вас
савесни полицајац и натера да дувате....казна...А казне су сад, да те Бог сачува...
Е имате другу могућност....Да се са истом полицајцем нагодите, да му дате за пићенце,
десети део вредности казне....он да зажмури....ви купите своју киселу воду,
па се полако лечите од мамурлука....Сви задовољни...
Чекам дан, када ће усвојити закон, да милицајац има право да уђе у ваш стан
да вас натера да дувате....
Додуше....ту би имали пуно посла....јер овај народ само дува....
Толико дува....да се плашим да ће издувати...или некога одувати.

pa valjda prelazimo u visi , americki oblik kapitalizma kada necemo smeti da pomolimo glavu napolje jer za sve ce postojati kazna............
a kad narod sedi samo u kuci ili radi u fabrici kapitalisti mogu mirno da obavljaju svoj posao otimanja i pljacke ........................ajd da te vidim dal ce ides na strajkove kad te policajac na ulici pregleda i vrati te kuci zato sto su ti patike dva broja vece.

amerikanci kazu da je kapitalizam poslednji i najsavrseniji sistem.
sada im verujem......................................nego kad su sledeci izbori. treba da biram izmedju kapitaliste tadica, kapitaliste nikolica, kapitaliste dinkica, kapitaliste kostunice, kapitaliste seselja......................e to je demokratija kad mozes da biras.
 
Имао среће да будем 15 дана у Лондону...
Толико пијанаца, у животу нисам видео... Изашао ја у 23х мало да се прошетам, и гледајте шта сам видео и доживео... Дечко, вероватно малолетан, једва иде тротоаром, пролази поред пандурских кола, пада, удара главом у бетон и отвара лобању. Пандури гледају, то наравно није њихов проблем.
А девојке, онако дебеле, масне, носе једну другу... Када сам видео такве призоре, згадио сам се...Једном речју, СТОКА! Могу да замислим шта би све видео да сам прошетао у 1,2 ноћу...
Шведска, Холандија, Данска....ух, ал би се тек тамо свега нагледао...z:D

Ма живот на Балкану је најздравији.z:mrgreen:
Сећам се, кад сам уписала прву годину факса, то лето сам била у Немачкој по први пут неко дуже време. Нашла друштво, почела да излазим...животе :eek:, којих сам се ја шокова надоживљавала на том западуz:D
Прво, стартује ме лезбејка (знам, многим мушкарцима би то био занимљив призор, још је била мелескиња), па ми се деси да ме лик наком 10 минута шацовања позове код њега у гајбу (на један секс на екс, а ја помислила да ћемо да разменимо телефоне и држимо се за руку), наравно, тад сам први пут видела оне транвестите уживо са избушеним свим деловима тела и кожним хеланкама, са чироканама на глави и шминком, па геј парада која је кретала од мог стана тј. од трга 100м од мог стана)....

Наравно, закон о ''дувању пешака'' је смејурија. Али можда неко спречи себе у намери да цугне пре изласка из куће или генерално цугања. Ја вам одговорно тврдим да се пијани пешаци често нађу под точковима аутомобила, што остави последицу и самом возачу за цео живот који може (и најчешће је у том случају) бити потпуно недужан.

Кад би народ претстао да нам шљока, па ми би за тај трули запад заиста постали цивилизација. А они сваког дана регресирају, јер сва наведена понашања говоре о враћању анимално, никако о еволутивном напретку.

п.с. ништа од дувања пешака, видећете ;)
 
Pa ti onda nisi bio u Engleskoj jehbo te ...................kutija cigareta je preko 7 Evra , a alkohol je skup strava (za jednu kriglu piva u pabu , ovde kod mene u Austriji mogu da kupim gajbu piva)

I ovde klinci nemaju para pa se razvaljuju od kojecega....mislio sam prvenstveno kad odu negde van ostrva.A i kod kuce isto.Znam koliko je kod njih alkohol ali ocigledno da imaju kesa....
 

Back
Top