Sve same noge i gola dupeta

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
Ranije bese trend da se nakitis kao jelka da se vidi da imas svega i svacega, pa ti se svi dive...
Kao sto znate, danas je sve naopacke, pa tako i pomenuti stil...sto bi naslov teme rekao "sve same noge i gola dupeta"..
Sta mislite o danasnjem stilu oblacenja devojaka i da li upraznjavate isti?
 
Brza hrana i manjak kretanja i bavljenja sportom uzima svoj danak.
Sve je manje devojaka uskog struka i vitke linije, sve više salavih klinki koje sa 17 izgledaju kao da imaju 45.
Što je više takvih krmačica, to su im kraće majičice, kao da se hvale svojim vredno sakupljenim salom, a trebalo bi da se pokriju od glave do poda ko extremne muslimanke.
 
Ako si ruzna i debela drolja:slika nek ti bude istrpovana.Prekrij facu,uvuci stomacinu,izbaci sisu.Stavi sliku gde svoje kurvinsko dupe trljas o haubu nekih besnih kola.Vrh momenat,busenje tvoje debele stomacine obavezno podeli sa sabanima prvom novom slikom zbog koje ces otvoriti novi album.Nabudzi sto vise prijatelja...
:D
 
o oblacenju drugih zena me bas zabole...mogu kokosku na glavi da nose ako hoce
e sad ne znam na sta tacno mislis...mislim da bih ti odgovorila na ovo da li upraznjavate..ponekad nosim dekoltirane majice i to je manje vise to..kratke suknje mi ne stoje..jedino na moru imam tako tih raznih haljinica
 
nemam ništa protiv devojke kojoj savršeno stoje minići...ili kojoj extra stoje uzane pantalonice...ili dekoltirana majčica...ili šta god...hoću reći, najviše mi se dopadaju devojke koje nose ono što im stoji...

nekome lepše stoje patike i trenerka, nekome štiklice i suknjica...samo što treba znati kad šta nositi...sve zavisi od prilike...z:)

i ne, ne smetaju mi gola dupeta na drugim devojkama...:rumenka:
 
Ranije bese trend da se nakitis kao jelka da se vidi da imas svega i svacega, pa ti se svi dive...
Kao sto znate, danas je sve naopacke, pa tako i pomenuti stil...sto bi naslov teme rekao "sve same noge i gola dupeta"..
Sta mislite o danasnjem stilu oblacenja devojaka i da li upraznjavate isti?

Shto jes',jes'....

Moje mishljenje je da ni jedna normalna djevojka nece izaci "gola" iz kuce....moje neko pravilo je nikad "duplo golo"...ako imam suknjicu gore je zatvorena majica,ako imam majicu na bretele dole su hlace....i to je to...
 
Nije istina.
Malopre sam video golu komšinicu kako istrčava na sporedna vrata moje kuće, jer je došao muž da je traži.

Komsinica koja zivi preko puta druge odluci da kupi zavjese kao poklon ovoj prvoj obzirom da je cesto gledala scene seksa u njenoj kuci.
Kada je kupila, donosi joj zavjese i kaze: "Dosadilo mi je vise da te gledam kako se sa muzem seksas"
Ova odgovori: "Nije to moj muz - nego tvoj" :zimag:
 

Back
Top