Б92 велики проблем Србије!

Како зауставити капиталистичку организацију Б92

  • Петицијом

  • Молбом

  • Не треба је дирати

  • Неким другим средствима


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Ова кућа лажи,уцена и дискриминације не престаје са својим пропагандним ,непрофесионалним начином рада.Како зауставити и сачувати бар мало достојанства Србији ,него забраном рада ове ОРГАНИЗАЦИЈЕ !!

Где је закон по којем се лажни извештаји новинарских кућа могу зауставити,кршење
људских права,невин док се не докаже кривим..То за ову ОРГАНИЗАЦИЈУ ,капиталистичку и непрофесионалну не важи.За њу не постоје закони ,она је изван закона.Она је закон!

Како зауставити овакве организације од даљег деловања ?

images
 
Poslednja izmena:
Jesam li ja tebe vređao? Čini mi se da nisam. Onda čemu ovo?
A, ti onda razmisli ko je od nas dvojice zaostao.

"Čim je vama (vjerojatno si mislio na Hrvate) dobar, znači da kurtzu ne valja" - to si rekao.

A ja ne govorim o "vama", o svim Srbima, ne obraćam se uopće nikakvoj grupaciji nego direktno tebi.

Pa ti sad vidi ko je zaostao. z:poz:
 
"Čim je vama (vjerojatno si mislio na Hrvate) dobar, znači da kurtzu ne valja" - to si rekao.

A ja ne govorim o "vama", o svim Srbima, ne obraćam se uopće nikakvoj grupaciji nego direktno tebi.

Pa ti sad vidi ko je zaostao. z:poz:

Pa, mislio sam na sve vas "zapadne", i Hrvate, i turke, pa i Slovence. I jedni, idrugi, i treći su "prepuni ljubavi" prema Srbima, i kada vama valja neka tv u Srbiji, onda sigurno Srbima ne valja. Logično...

A, ja nisam vređao nijednu skupinu, nijedan narod, nisam vređao nikoga, dok ti jesi uputio direktnu uvredu. Naravno, i po toj tvojoj reakciji se vidi sva silna ljubav i naklonost prema Srbima. To jednostavno izbija iz većine vas, i nemoguće vam je da to sakrijete.

A, sad, kiflaj! Nemam šta više s tobom diskutovati.
 
Pa, mislio sam na sve vas "zapadne", i Hrvate, i turke, pa i Slovence. I jedni, idrugi, i treći su "prepuni ljubavi" prema Srbima, i kada vama valja neka tv u Srbiji, onda sigurno Srbima ne valja. Logično...

A, ja nisam vređao nijednu skupinu, nijedan narod, nisam vređao nikoga, dok ti jesi uputio direktnu uvredu. Naravno, i po toj tvojoj reakciji se vidi sva silna ljubav i naklonost prema Srbima. To jednostavno izbija iz većine vas, i nemoguće vam je da to sakrijete.

A, sad, kiflaj! Nemam šta više s tobom diskutovati.

Ma vole nas, samo se prave z:mrgreen:
 
Opet zabrana, koliko puta ja moram kazati da je zabrana medija jedan necivilizacijski akt
svojstven totalitarnim sistemima.
To bi neki konačno trebali da shvate.
Tito je odavno umro.
Za širenje propagande, laži i neistina postoji sud, centralni komiteti stranaka
su po tom pitanju nenadležni!

Ziv je Tito umro nije....dok je DS-a i Srbije!:think:z:mrgreen:(ili bolje Bote i Srbije)
Prejaka parola:super::zurka:z:mrgreen:
 
Opet zabrana, koliko puta ja moram kazati da je zabrana medija jedan necivilizacijski akt
svojstven totalitarnim sistemima.
To bi neki konačno trebali da shvate.
Tito je odavno umro.

Pa što zabraniše BK tv?

I šta, po tebi mogu da serru šta im se prohte, da budu servis strane obaveštajne službe, da vrše neprijateljsku propagandu, i na razne druge načine deluju protiv države Srbije, ali ne treba ih zatvoriti, jer se guši sloboda medija?
Pa, možda si i u pravu. Ne treba zatvoriti medij, treba zatvoriti vlasnike, direktora, urednike i sva druga odgovorna lica. Zatvoriti ih na debele robije, a medij neka radi.
 
Pa što zabraniše BK tv?

I šta, po tebi mogu da serru šta im se prohte, da budu servis strane obaveštajne službe, da vrše neprijateljsku propagandu, i na razne druge načine deluju protiv države Srbije, ali ne treba ih zatvoriti, jer se guši sloboda medija?
Pa, možda si i u pravu. Ne treba zatvoriti medij, treba zatvoriti vlasnike, direktora, urednike i sva druga odgovorna lica. Zatvoriti ih na debele robije, a medij neka radi.

Ili ih jednostavno ignorisati?z:)
 
Ова кућа лажи,уцена и дискриминације не престаје са својим пропагандним ,непрофесионалним начином рада.Како зауставити и сачувати бар мало достојанства Србији ,него забраном рада ове ОРГАНИЗАЦИЈЕ !!

Где је закон по којем се лажни извештаји новинарских кућа могу зауставити,кршење
људских права,невин док се не докаже кривим..То за ову ОРГАНИЗАЦИЈУ ,капиталистичку и непрофесионалну не важи.За њу не постоје закони ,она је изван закона.Она је закон!

Како зауставити овакве организације од даљег деловања ?

images

Њихова гледаност је 3-4 пута мања него РТС-а. Било каква забрана или спречавање њиховог глупирања САМО БИ ИМ ДИГЛО РЕЈТИНГ и испало би да ето они говоре истину али им то није дозвољено.

1. За лажи и клевете и непрофесионализам постоји СУД, значи за све лажи треба покретати судске поступке и тражити значајну одштету.

2. Једино што би на њих деловало да размисле шта раде ЈЕ ОРГАНИЗОВАЊЕ БОЈКОТА ТЕ ЛАЖОВИЗИЈЕ...

3. Такође би требало организовати петицију противљења да држава покрива
њихове губитке - а чуо сам да те њихове лажи треба финансијски да још
покрије држава-тј.влада из буџета.
 
Ne treba zabraniti ni jednu televiziju, treba da se vidi svaki ugao gledanja
i svako interpretiranje "istine".

S tim sto se slazem da je B92 iznad zakona.

Narocito zato sto sam gledala mnoge televizije koje su sad zabranjene.
I niko nije dao obrazlozenje zasto.

slazem se 1.000%,

i cak se cudim rezimskim pristalicama sta sve mogu da progutaju od te `televizije`, sto vise emituju vise se zakopavaju. oni su kao `elitna` komesarska demokratska tv, a ovamo pice narodnu zabavu fudbal i vb

ono sto meni smeta je da se njih ne istrazuje

broj 1 je ucesce u prikazivanju `atentata` na z.dj., necuvena je bruka da nisu gazde i urednici privedeni da razjasne ucesce u predstavi za narod. po meni samim tim ucescem su javno priznali da su deo `dogadjaja`

posle sve ostalo, npr svakodnevni jezik mrznje
 
Pa što zabraniše BK tv?

I šta, po tebi mogu da serru šta im se prohte, da budu servis strane obaveštajne službe, da vrše neprijateljsku propagandu, i na razne druge načine deluju protiv države Srbije, ali ne treba ih zatvoriti, jer se guši sloboda medija?
Pa, možda si i u pravu. Ne treba zatvoriti medij, treba zatvoriti vlasnike, direktora, urednike i sva druga odgovorna lica. Zatvoriti ih na debele robije, a medij neka radi.

Ja koliko se sećam BK nije bila u posedu nekih dozvola za rad, dalje,sudovi su u ovoj zemlji
kao i ustavni sud nadležni za sve zabrane u procesima koji su javni,dalje, niko te ne
sprečava da podneseš tužbu sudu u kojoj ćeš navesti sve argumente sa kojima raspolažeš
a koji B92 teško terete za navedeno.

Nauči sebe na neki red i poredak, vreme ti je već.
 
Њихова гледаност је 3-4 пута мања него РТС-а. Било каква забрана или спречавање њиховог глупирања САМО БИ ИМ ДИГЛО РЕЈТИНГ и испало би да ето они говоре истину али им то није дозвољено.

1. За лажи и клевете и непрофесионализам постоји СУД, значи за све лажи треба покретати судске поступке и тражити значајну одштету.

2. Једино што би на њих деловало да размисле шта раде ЈЕ ОРГАНИЗОВАЊЕ БОЈКОТА ТЕ ЛАЖОВИЗИЈЕ...

3. Такође би требало организовати петицију противљења да држава покрива
њихове губитке - а чуо сам да те њихове лажи треба финансијски да још
покрије држава-тј.влада из буџета.

A, bilo bi vrlo efektno da se organizuje bojkot proizvoda kompanija koje se kod njih reklamiraju.
 
Ja koliko se sećam BK nije bila u posedu nekih dozvola za rad, dalje,sudovi su u ovoj zemlji
kao i ustavni sud nadležni za sve zabrane u procesima koji su javni,dalje, niko te ne
sprečava da podneseš tužbu sudu u kojoj ćeš navesti sve argumente sa kojima raspolažeš
a koji B92 teško terete za navedeno.

Nauči sebe na neki red i poredak, vreme ti je već.

Ајд сад, да се не лажемо, гашење БК је била чиста политичка одлука
 

Back
Top