Dolazi novi novi grip ! Turajte maske na face i pazarite vakcine od tata Miška !!!

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
после пандемије следе нове мешавине вируса грипа
Политика - Пре 24 минута
ЛОНДОН - Опадајући талас пандемијског грипа, изазваног вирусом Х1Н1, биће вероватно праћен новим, непознатим врстама сезонског грипа, што би здравствене власти држава света морале пажљиво да надзиру како би разрадиле мере заштите, упозорили су европски експерти за грип.

Европски центар за контролу и превенцију болести (ЕЦДЦ) упозорава да вируси грипа "никад не мирују" и да би очување динамике вакцинације против вируса Х1Н1 био један од начина да се нови вируси сезонског грипа држе под контролом, преноси Ројтерс.

Историја је показала да после пандемије инфлуенце следи "нова мешавина вируса", тврди експерт за грип ЕЦДЦ Ангас Никол и истиче да се још не може рећи ни да је пандемија свињског грипа окончана, иако је у многим земљама ослабила.

Никол подсећа да је у последњој претходној пандемији грипа (1968 - 1970) вирус између прве и друге зиме почео лакше да се преноси и да је друге зиме (1969/70.) бележено више смртних случајева него прве у најмање две европске земље.

Претходна пандемија, из 1957-58, такође је почела да опада пре Божића 1957, да би ојачала у 1958. и постала смртоноснија.

Вирус Х1Н1 није потпуно зауставио друге вирусе грипа последњих месеци, већ је само био доминантан, а опадање његове активности отвара пут новој мешавини вируса инфлуенце против којих је вакцина против свињског грипа засад најбоља заштита, објаснио је Никол.

http://vesti.krstarica.com/index.ph...sifra=dec88694fbdeb6e11902d4b2a7219422&lang=2

Idemo brzo u Maxi sutra dok traju zalihe. Ide vikend akcija-ko kupi 5 vakcine, 6. dobija džabe ! Navali narode, još malo pa nestalo ! Kod čika Miška 6. vakcina freeška ! :zskace:
 
Mislim ,da je to sve u principu jedna velika prevara..upravo sam procitao, da je Nemacka vlada od faramaceutske kuce koja je proizvodila te vakcine, trazila da joj vrati ogromnu kolicinu neupotrebljenih vakcina,jer stanovnici Nemacke odbijaju da prime te vekcine i ova je pristala na to...pametnome dovoljno.z:)

Ma jeeeeeeees, taman posla. To su teorije zavere. Pa zašto bi nas lagali ? I ja sam pre mislio da je to prevara al kad sam saznao da je glavni za te belosvecke vakcine u Srbiji tata Miško počeo sam da im verujem. Tata Miško ne laže. Da krade-krade al NIKAD ne laže ! z:D
 
Mislim ,da je to sve u principu jedna velika prevara..upravo sam procitao, da je Nemacka vlada od faramaceutske kuce koja je proizvodila te vakcine, trazila da joj vrati ogromnu kolicinu neupotrebljenih vakcina,jer stanovnici Nemacke odbijaju da prime te vekcine i ova je pristala na to...pametnome dovoljno.z:)
Наравно да је све једна велика превара.

У ствари, не једна, они иду из преваре у превару, да се народ слуди потпуно.

Како год, не треба слушати никога од њих, већ само оне за које си се лично осведочио да су од поверења, и, уосталом, сопствени здрав разум.
 

Back
Top