recnik

mrki93

Domaćin
Poruka
4.202
Pozdrav, treba mi neki recnik englesko-srpski, koji moze da prevodi neki tekst, odnosno celu recenicu. Takodje bi mi dobrodosla stvar, koju sam video u igraonici, da kada stanem misem na neku englesku rec na netu, on mi odmah pored nje napise srpski prevod. Hvala!
 
Pozdrav, treba mi neki recnik englesko-srpski, koji moze da prevodi neki tekst, odnosno celu recenicu. Takodje bi mi dobrodosla stvar, koju sam video u igraonici, da kada stanem misem na neku englesku rec na netu, on mi odmah pored nje napise srpski prevod. Hvala!

hmm,ne znam za to...imas onaj google translate...medjutim on nije nesto pouzdan....
 
Pozdrav, treba mi neki recnik englesko-srpski, koji moze da prevodi neki tekst, odnosno celu recenicu.
Идеални преводилац не постоји, јер би се сви страни текстови преводили једним кликом тастера. Можеш донекле користити Google Translate као што рече @PunkPrincess.
Takodje bi mi dobrodosla stvar, koju sam video u igraonici, da kada stanem misem na neku englesku rec na netu, on mi odmah pored nje napise srpski prevod. Hvala!
За ово друго, ако користиш Мozillu Firefox имаш add-on EHTip и то је управо то што тражиш.

Поздрав. z:)
 

Back
Top