Koji rezac da kupim?

Moja preporuka ti je da uzmes LiteOn 52327s.Ja ga imam od januara i sljaka ko leptir.Super reze i cita ostecena diskove.Ima dobru audio ekstrakciju a kosta oko 30e.Samo da znas Da LiteOn nije neka no name firma oni su kupili postrojenje za proizvodnju Cd rezaca od Sony-a.Javi sta si odlucio
 
Ja imam LG 52-24-52 vec 7-8 meseci i radi sasvim korektno.Niko mi se do sada nije zalio da ne moze da cita disk koji sam sa njim narezao.S' obzirom koliko sam ga platio isplatio se 100 puta. :shock:
 
Dr:
Recite neki dobar rezac za 50-ak eura.

Odakle ti 50 eura? Mislis da se bacis u promet?

Nece tebe ni u Bugarskoj kao belo roblje.
:idea: A za rezac najbolje je da kupis teac 2500+ sa linear laserspot, onaj na 1289qree/55, a ako nema taj uzmi neki stariji tipa: uzmes prazan cd, uvuces donju usnu prislonis cd tako sto ces ga okrenuti stranom koja je za rezanje prema gornjim zubima, nezno ga prinesi gornjim zubima (koje ces prethodno malo izbaciti napolje, da tako kao kad se ceris tako retar*dno), i onda tiho ali odsecno pocni da rezes...bbbbzzzzzzzzzzzz......zzzzzzzz.....zzzzzzz.....gornje kljove, malo love....vrlo dobar princip.... :!: :wink:
 
Zwone:
Samo nemoj lg, meni crko za pola sata!!!! Najbolje uzmi teac!!!
Nemoj nov LG ako mozes da nabavis 52x24x52 polovan star nekih 6-12 meseci verzija ako se ne varam 1.001(sa LED diodom u obliku pravougaonika)
Ja imam i nisam imao bas nikakvih problema
Ako kupujes novi LG 52x24x52 silno ces se zajebati
(to su oni sa okruglom LED diodom)
Proporucujem da me poslusas(Polovnjak)
Pozdrav!!!
 
sonne:
HYBRID:
LiteOn nikad!
Plextor moze 8)
Ne lupaj molim te!!! Pa LiteOn pravi OEM romove za gomilu proizvodjaca koji samo lepe svoje nalepnice a i gomila testova je pokazala da su ako ne najbolji onda medju najboljim! jedno je sigurno u tom cenovnom rangu nema boljih!!!

Poznajem ljude koji u toku dana narezu stotine diskova.Slucajno su mi oni rekli da je LiteOn jedan
od najgorih rezaca(da izuzmemo LG)sa kojima su oni rezali.Ne pricam ja to bezveze. 8)
u svakom slucaju ne zelim da se raspravljam jer
svako ima svoj ukus. :roll:
 
HYBRID:
sonne:
HYBRID:
LiteOn nikad!
Plextor moze 8)
Ne lupaj molim te!!! Pa LiteOn pravi OEM romove za gomilu proizvodjaca koji samo lepe svoje nalepnice a i gomila testova je pokazala da su ako ne najbolji onda medju najboljim! jedno je sigurno u tom cenovnom rangu nema boljih!!!

Poznajem ljude koji u toku dana narezu stotine diskova.Slucajno su mi oni rekli da je LiteOn jedan
od najgorih rezaca(da izuzmemo LG)sa kojima su oni rezali.Ne pricam ja to bezveze. 8)
u svakom slucaju ne zelim da se raspravljam jer
svako ima svoj ukus. :roll:

Ma ok lepo je sto ti ti ljudi prenose svoje misljenje ali je kroz moje ruke prosla gomila LiteON rezaca sto kombo sto obicnih i ni jedan do sada nije pokazao ni jednu slabost (barem se niko nije zalio i reklamirao) a jedina zamerka koja se LiteON-ovim rezacima moze zameriti je sto su na najvecim brzinama rezanja bucniji nego sto bi to korisnici zeleli! i to je to!
 
Lite on proizvodi skoro 75% svih optičkih uređaja BRE! Veliki Sony (tačnije NAJVEĆI SONY) je proizvodnju svojih optičkih uređaja u potpunosti prepustio LiteOn-u, verujem zato što LiteOn ne valja. Reći da je LiteOn jako loš je ništa drugo do najobičnije lupetanje.

I molim lepo, NIJE uvreda kada nekom kažeš da lupeta, kada ono svoj sumnjivi ukus i priče nekakvih prijatelja automatski proglasi za pravilo.
 

Back
Top