Почасни грађанин Приштине !

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Mesić u poseti Kosovu

Priština -- Predsednik Hrvatske Stjepan Mesić doputovaće u jednodnevnu posetu Kosovu tokom koje su predviđeni susreti sa najvišim zvaničnicima Kosova.

Pored sasatanka sa predsednikom Kosova Fatmirom Sejdiuom, premijerom Hašimom Tačijem i predsednikom Parlamenta Jakupom Krasnićijem, Mesić će govoriti poslanicima Skupštine Kosova. Najavljeno je da će Sejdiu odlikovati Mesića jednim od najviših kosovskih odlikovanja.

Mesiću će na svečanoj sednici Skupštine Opštine Priština biti uručena diploma počasnog građanina Prištine.

Predviđeno je da se Mesić, sa kojima dolazi i grupa hrvatskih privrednika, u Privrednoj komori Kosova susretne sa predsednikom te Komore i domaćim poslovnim ljudima.

Као да је било некада!


Било је почасних грађана!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ти си живео на Косову ,па знаш!

ziveo sam u Jagodini. postoje dva sela, koncarevo i rakitovo u kom su se srbi sa kosova za vreme komunizma doseljavali u tisini jer zarad bratstva i jedinstva nisu smeli da pricaju sta im se desavalo na kosovu.

ti si mozda neko deriste ocigledno pa ne znas, sto naravno nije opravdanje.
 
ziveo sam u Jagodini. postoje dva sela, koncarevo i rakitovo u kom su se srbi sa kosova za vreme komunizma doseljavali u tisini jer zarad bratstva i jedinstva nisu smeli da pricaju sta im se desavalo na kosovu.

ti si mozda neko deriste ocigledno pa ne znas, sto naravno nije opravdanje.

Наравно да знам али то је била Титова грешка!
 
ziveo sam u Jagodini. postoje dva sela, koncarevo i rakitovo u kom su se srbi sa kosova za vreme komunizma doseljavali u tisini jer zarad bratstva i jedinstva nisu smeli da pricaju sta im se desavalo na kosovu.

ti si mozda neko deriste ocigledno pa ne znas, sto naravno nije opravdanje.

Nisu ti pricali da su za prodata imanja dobijali nemackih maraka u dzakovima?
 
Interesuje me PO KOM ZAKONU nisu mogli da se vrate na Kosovo ako su to zeleli?

Pa ja ti govorim.Vratio se covek nakon sto je proteran.Zatekao neke siptare koji su tvrdili da je kuca ko zna koliko decenija njihova.Uzeo papire koji dokazuju da je kuca njegova,da je tamo rodjen itd...i zamlisli...nista.Rekli su mu bukvalno da se mane toga,pored svega(pored svih dokaza koje je doneo).Pa je pokusao za vreme Milosevica i opet...*****.To mesto je inace Bela Crkva...seoce!
 
Poslednja izmena:
Link?
e komunisto, ne znas ni istoriju svoje partije.
nisi ti komunista nego bezveznjak, al evo ti prilike da naucis nesto novo; radi se o odluci NKOJ od 6 marta 1945-e

Тешко је друже,тешко говорити!
Да није било комуниста не би био ни један СРБИН на КИМ никако,ова слика изнад ти јасно говори.Од кога су комунисти одбранили Косово.Ова слика је из 1942 године
када су се нацисти шетали Косовом!

Као што рекох да није било комуниста не би било ни једног Србина на КИМ!

А ОВАКО ЈЕ ТО БИЛО 1989 ГОДИНЕ!

 

Back
Top