Ako iko zna........

anastasijaq

Zainteresovan član
Poruka
104
Zdravo...
Prvo bih zeljela svima da cestitam Novu godinu i Bozic.....mislim ko slavi z:)
Imam jedno pitanje..
osoba bliska meni ima oko 45kg viska i cula sam za gastricki ili gastriticki bajpas.....e sada posto za ovoliko kilograma viska je potrebno dugo vremena za skidanje a ta osoba nema vreemna jer uskoro ide na operaciju pa bih molila nekoga ako zna da mi kaze klinku koja to radi.....Hvala unaprijed z:)
 
Da li ste videli kako te osobe izgledaju nakon bajpasa? Mrsave izuzetno brzo a koza nakon toga bukvalno visi sa njih...Pa onda jos par operacija da se ta koza ukloni a telo vise nikada ne moze da izgleda kao ranije. Grozno. Mnogo je bolje regulisati ishranu, poceti polako sa fizickom aktivnoscu i dozvoliti telu da se prilagodi gubitku kilaze.
 
Da li ste videli kako te osobe izgledaju nakon bajpasa? Mrsave izuzetno brzo a koza nakon toga bukvalno visi sa njih...Pa onda jos par operacija da se ta koza ukloni a telo vise nikada ne moze da izgleda kao ranije. Grozno. Mnogo je bolje regulisati ishranu, poceti polako sa fizickom aktivnoscu i dozvoliti telu da se prilagodi gubitku kilaze.

Znam sve to....ali nama treba sto brzi nacin za skidanje nije problem otici i operisati visak koze........zato opet kazem ako iko znaaaaaz:(
 

Back
Top