Ko stvarno vlada Srbijom ?

Ko stvarno vlada Srbijom ?

  • Kurta

  • Murta

  • Mafija

  • Vlada

  • BoTa

  • Bij-a, Cija, Mija

  • Parlament

  • Narod

  • Moćni oligarsi i vladari iz senke

  • Ma svi oni gore vladaju zajedno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Svi gore sem naroda...

Ma da, vidiš li da su svi do sada dobili glasove, sem onih koji po zakonu to treba da rade...to jest da vladaju.
Dakle, narod, to jest njihovi izabranici i izgleda pioni od poslanika se pitaju kako će se voditi naša zemlja, ko mi forumaši kako će se voditi američka spoljna politika.

Hm, oni čak nisu još dobili niti jedan glas. Da sam srpski poslanik, uzeo bi otpremninu od 1 milion evra, 68 plata od 2000 evra i rekao bi im: zbogom žohari, odoh ja na more bre.
 
Koj vam **** ljudi pa jer znate da se prate IP adrese?Samo vi ovo pricajte....Nema demokratije ni u americi a ne pa ovde :snesko2:

Neka dodju do mene, slobodno, necu imati nista od oruzja, govnjiva motka se u njih ne racuna.... z:mrgreen:


Pa dobro, zbrojićemo im glasove , pa im računati to kao zbir koalicionih partnera, ionako su oni povezana interesna lica...

Dobra ideja, samo sto ja mislim da su interesna lica u Vladi ustvari= Mafija. z;)
 
Странци и њихове обавештајне службе....... само ћорав то не види.
Не мисли ваљда неко овде да би Мишко или Динкић могли да раде ово што раде ДА НЕ ПОСТОЈИ "АМИНОВАЊЕ"...
 

Back
Top