Pozovi broj i nahrani Srbiju!!!!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Pozovi broj i nahrani Srbiju!!!!!

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Angry Pozovi broj i nahrani Srbiju!!!!!

E sad sam pobesnela
    Vidim malopre na TV-u, reklamu u kojoj se traži od ostatka građana, koji još uvek imaju za hleba, da pozovu broj telefona da bi nahranili one koji tu mogućnost više nemaju.Radi se o ‚‚javnoj kuhinji‚‚........a evo zašto sam pobesnela.........jer ministarka finansija nije znala da objasni gde su se potrošlile silne milijarde (po sistemu ‚‚pojela maca‚‚) a nema se za najugroženije tj. one koji više nemaju leba da jedu.
    Poslednji put ažurirao/la dežurno zvocalo : 07.01.2010. u 20:19
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Podrazumevano Re: Pozovi broj i nahrani Srbiju!!!!!

Pa ti nemoj da zoveš i rešen problem. Ima ko će zvati i kome je stalo da ti ljudi dobiju pomoć ... ne treba ih svakako ostaviti da crknu jer teletabis Diana ne zna gde su neke pare

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Citat Original postavio malo zvocalo Pogledaj poruku
    E sad sam pobesnela
    Vidim malopre na TV-u, reklamu u kojoj se traži od ostatka građana, koji još uvek imaju za hleba, da pozovu broj telefona da bi nahranili one koji tu mogućnost više nemaju.Radi se o ‚‚javnoj kuhinji‚‚........a evo zašto sam pobesnela.........jer ministarka finansija nije znala da objasni gde su se potrošlile silne milijarde (po sistemu ‚‚pojela maca‚‚) a nema se za najugroženije tj. one koji više nemaju leba da jedu.
    Razdelili za akcije
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

E sad sam pobesnela
    kako ne zna se di su te milijarde?
    pa kako da miskovic nadoknadi gubitke radi propasti onog posla sa vakcinama.

e srbijo srbijo............al mislim da je najvaznije da mi imamo kapitalizam ........ako treba i pocrkacemo od gladi.

Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Pa ti nemoj da zoveš i rešen problem. Ima ko će zvati i kome je stalo da ti ljudi dobiju pomoć ... ne treba ih svakako ostaviti da crknu jer teletabis Diana ne zna gde su neke pare
    Znaš šta nisam ja sebična osoba koju boli kuwac za one koji nemaju..... nije u opšte u tome poenta ove teme......ali vidim da ni ostali nisu nešto zainteresovani a ovamo kukaju kako im je loše a nikome ne pada na pamet da će sutra prekosutra to isto moći da ga snađe.

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Znaš šta nisam ja sebična osoba koju boli kuwac za one koji nemaju..... nije u opšte u tome poenta ove teme......ali vidim da ni ostali nisu nešto zainteresovani a ovamo kukaju kako im je loše a nikome ne pada na pamet da će sutra prekosutra to isto moći da ga snađe.
    Znam da nisi ali misliš da je problem stvarno u tome što tih para kao nema? Kao prvo, verujem da oni dobro znaju gde je taj novac, ako ne priglupa Diana onda svakako mr Mlađa Dinkić i mama Mirosinka ... a i da je taj novac zaista raspoloživ sigurno ga ne bi dali onima kojima je najpotrebniji

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    184

Sve je dobro ako se ne desi da nestanu bez traga i pare koje ce skupiti tim telefonskim pozivima.
    prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

E sad sam pobesnela
    То је тако кад влада ЕУропска власт у Србији.
    Док је држава под њиховом окупацијиом,има да се краде и шири корупција на све стране.

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

E sad sam pobesnela

Gde su otisle pare? Pa pogledaj strukturu budzeta za sledecu godinu, pa ce ti biti jasno kako Srbija trosi pare :
    http://www.parlament.gov.rs/content/lat/akta/akta_detalji.asp?Id=769&t=Z#

Obrati paznju na pojedinacnu stavku na koju ode najvise para iz budzeta...215 milijardi, to je trecina celokupnih budzetskih prihoda.

Elita
    Učlanjen
    28.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

E sad sam pobesnela
    Vidim malopre na TV-u, reklamu u kojoj se traži od ostatka građana, koji još uvek imaju za hleba, da pozovu broj telefona da bi nahranili one koji tu mogućnost više nemaju.
    Mda, situacija je kod vas doista dramatična.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5975

Ja razmisljam da otvorim tu liniju gde se skida 50-100din+porezi i da dam xxx oglasa..laznih naravno ali sve je prodato i da se tako obogatim..sve je po zakonu ocigledno
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jedite_kod_Joa Pogledaj poruku
    То је тако кад влада ЕУропска власт у Србији.
    Док је држава под њиховом окупацијиом,има да се краде и шири корупција на све стране.
    A kad su patriotske srbske snage organizovale nešto slično? DSS, NS, 1389, Obraz? Ništa konkretno ne pomažu, samo palamude.

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Hungan Pogledaj poruku
    A kad su patriotske srbske snage organizovale nešto slično? DSS, NS, 1389, Obraz? Ništa konkretno ne pomažu, samo palamude.
    Zaboravio si i "huligane"...ccc kakav propust!

Veoma poznat R.Žiskar (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

@мало звоцало (како ли онда изгледа велико?)
    Објављивање разноразних телефона, слање смс-ова и сличне акције у овој и оваквој Србији су одавно депласиране. Не постоји никакав увид у то колико је на тај начин скупљено средстава и како су утрошена. Преваранте и лопове нико не гони, имају преча посла у одбрани појединаца са телевизија...
    ЛМ, насупрот томе, постоји ипак доста акција где се види конкретно коме и за шта иду скупљена средства и то се не износи на сва звона (као што то раде телевизије са пропалим рејтингом) јер доброчинитељство је то само ако је анонимно. Све друго је реклама, скупљање политичких поена или нека трећа корист.
    Акција је и ако сакупиш ствари које ти не требају више па их однесеш у домове за децу без родитељског старања. Акција је и када се сама ангажујеш па посетиш неке од оних којима је потребна помоћ. Акција је и када искористиш неко своје умеће за помоћ угроженима.
    Према томе, немој да се нервираш због лопова и угурсуза, помажи другима не због њих већ због себе и видећеш да ће и теби та акција донети радост. То је поента давања.
    "Свим људима вера у Бога усађена је у срце. Лажу они који кажу да не вјерују у Божје постојање"
    Луције Енеј Сенека млађи

Iskusan
    Učlanjen
    20.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kami83 Pogledaj poruku
    Gde su otisle pare? Pa pogledaj strukturu budzeta za sledecu godinu, pa ce ti biti jasno kako Srbija trosi pare :
    http://www.parlament.gov.rs/content/lat/akta/akta_detalji.asp?Id=769&t=Z#

Obrati paznju na pojedinacnu stavku na koju ode najvise para iz budzeta...215 milijardi, to je trecina celokupnih budzetskih prihoda.

Ajde bre Kami ..... pa ne misliš valjda da ima toliko blasavih koji bi da ponovo čitaju šta piše na bukvi..... kakav budžet i slicna zaglupljivanja ?

K'o da i ti ne znaš da je ono što piše tamo samo jedno brdo naštampanog papira koji ne služi ničemi a dosta je korisno da bi običan čovek koji to sluša pomislio da Vlada nešto radi.

Radi ona....dosta i previše i to najviše one naivne i blesave a ti ne pametuj jer ubeđen sam da su i tovoji prsti duboko zavučeni u budžet i da vade mast čim se toliko trudiš da otimačinu i lopovluk opravdaš.
    Poslednji put ažurirao/la duhvs : 08.01.2010. u 14:33

Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Znam da nisi ali misliš da je problem stvarno u tome što tih para kao nema? Kao prvo, verujem da oni dobro znaju gde je taj novac, ako ne priglupa Diana onda svakako mr Mlađa Dinkić i mama Mirosinka ... a i da je taj novac zaista raspoloživ sigurno ga ne bi dali onima kojima je najpotrebniji
    Naravno da je problem što ih nema jer i ti i ja kao poreski obveznici koji punimo taj budžet treba da znamo gde su pare, koje su naše, znači ti ako ne platiš porez tebe će država da juri ali ti neće reći gde je tvoj novac potrošen.To se u ozbiljnim državama ne dešava.Pogotovo da ti jedan ministar izađe na press koferenciju sa gomilom nebuloznih izjava....pa ona u inostranstvu ne bi mogla ni ovce da čuva a kamoli da se bavi ekonomijom.

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio duhvs Pogledaj poruku
    Ajde bre Kami ..... pa ne misliš valjda da ima toliko blasavih koji bi da ponovo čitaju šta piše na bukvi..... kakav budžet i slicna zaglupljivanja ?

K'o da i ti ne znaš da je ono što piše tamo samo jedno brdo naštampanog papira koji ne služi ničemi a dosta je korisno da bi običan čovek koji to sluša pomislio da Vlada nešto radi.

Radi ona....dosta i previše i to najviše one naivne i blesave a ti ne pametuj jer ubeđen sam da su i tovoji prsti duboko zavučeni u budžet i da vade mast čim se toliko trudiš da otimačinu i lopovluk opravdaš.
    Ma jeste, ja sam poznat po tome da sam toliko pokrao budzet, da dzepovi vise ne mogu da izdrze toliku kolicinu para koje sam uzeo

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Ma jeste, ja sam poznat po tome da sam toliko pokrao budzet, da dzepovi vise ne mogu da izdrze toliku kolicinu para koje sam uzeo
    I jos pises da nas zajbeavas...ccc!

Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Citat Original postavio R.Žiskar Pogledaj poruku
    @мало звоцало (како ли онда изгледа велико?)
    Објављивање разноразних телефона, слање смс-ова и сличне акције у овој и оваквој Србији су одавно депласиране. Не постоји никакав увид у то колико је на тај начин скупљено средстава и како су утрошена. Преваранте и лопове нико не гони, имају преча посла у одбрани појединаца са телевизија...
    ЛМ, насупрот томе, постоји ипак доста акција где се види конкретно коме и за шта иду скупљена средства и то се не износи на сва звона (као што то раде телевизије са пропалим рејтингом) јер доброчинитељство је то само ако је анонимно. Све друго је реклама, скупљање политичких поена или нека трећа корист.
    Акција је и ако сакупиш ствари које ти не требају више па их однесеш у домове за децу без родитељског старања. Акција је и када се сама ангажујеш па посетиш неке од оних којима је потребна помоћ. Акција је и када искористиш неко своје умеће за помоћ угроженима.
    Према томе, немој да се нервираш због лопова и угурсуза, помажи другима не због њих већ због себе и видећеш да ће и теби та акција донети радост. То је поента давања.
    Nije stvar u davanju, lako je dati ako imaš.....već je stvar o nebrizi države o jako velikom broju ljudi...umesto da se država pobrinula da što većem broju ljudi obezbedi radno mesto kroz privatizaciju, koja znaju svi, koliko je bila pogubna za čitavu državu jer se preduzeća nisu prodavala da bi radila već da bi bila preprodata.Pa sad kad je ta većina ostala bez redovnog priliva novca, zaduživala se za osnovne potrebe i više nemaju od koga da zajme jer ne mogu da vrate, sada za njih nema ni tanjir čorbe.Možeš da pričaš šta hoćeš ali to nije ljudski i to nije život.

Primećen član
    Učlanjen
    18.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Jos jedan fake poziv na solidarnost.
    Lepota ce spasti svet

Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Jeste Kami.... ajd priznaj da si se nafatirao na naš račun....‚‚ pa će Đura da ti oprosti što te je tukao‚‚

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jeste Kami.... ajd priznaj da si se nafatirao na naš račun....‚‚ pa će Đura da ti oprosti što te je tukao‚‚
    Znaci i brata Djuru cete na mene?

Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Znaci i brata Djuru cete na mene?
    I Malera ako je to potrebno

Iskusan
    Učlanjen
    20.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma to ti najbolje znaš.

Iskusan
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

E sad sam pobesnela
    to je stoka lopovska

Slične teme

1. Pozovi M ili ce on tebe
    Autor kalaba delija u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 21.09.2007., 16:45
  2. Pozovi Mićka ili će on tebe
    Autor La Mirage u forumu Humor
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 09.02.2006., 17:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu