MULTIPLAYER IGRE........ali za zenski pol..... ;))))

Ma nabavi WoW i napravi zenskog lika:
WowLoadScreen_Left.jpg

A mogla bi da pomognes virtuelnoj Srbiji xD -http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1827104
 
Jel zna neko da li ima mozda neka multi player igra,ali za zenski pol?? Bas su mi super te igre,ali sve su ratne,magijske....i te gluposti......pa da li mozda znate de li ima i za devojke tako nesto?? pozz

A o cemu bi ti da bude,o shmicni,modi i tome slicnom!? xD No ofense. ;) xD

Ja licno nznm ni za jednu mmo igru u kojoj nema ratovanja,ubijanja,gradjenje carstva itt.... :S
 
A o cemu bi ti da bude,o shmicni,modi i tome slicnom!? xD No ofense. ;) xD

Ja licno nznm ni za jednu mmo igru u kojoj nema ratovanja,ubijanja,gradjenje carstva itt.... :S

Ma ima stvarno zanimljivih..al to nije za "girls" vec za "kids"
Inace ja sam mmorpg-manijak sve sam to prostudirao :D Trenutno igram nekoliko preko interneta bas su vrh...@tema ako jos uvijek trazis reci sta te konkretno interesuje?
 
Heheh.....pa hvala na pomoci...... nekima..... xDDD

Paa....nisam mislila nista konkretno,nemam neku posebnu zelju (i,ne ne trebaju mi bas sminka i moda TOLIKO xD ),nego jednostavno me interesujem ima li neke multiplayer igre koja nije ratna,i tako to,ako me razumete......jer,i za nas devojke treba tako nesto da se napravi.....xDD
 
Heheh.....pa hvala na pomoci...... nekima..... xDDD

Paa....nisam mislila nista konkretno,nemam neku posebnu zelju (i,ne ne trebaju mi bas sminka i moda TOLIKO xD ),nego jednostavno me interesujem ima li neke multiplayer igre koja nije ratna,i tako to,ako me razumete......jer,i za nas devojke treba tako nesto da se napravi.....xDD

Hah...pa sad....razlog zasto ne prave takve igrice je sto vecini igracima nisu interesantne,dosadne su,ne zaradjuju pare itd....

Hah,kad smo vec kod ovog.....vido sam davno negde na netu Barby verziju igre Mortal Kombat...zamisli to,Barby vs Barby ili Ken vs Barby.....hahaha. xD
(dokaz da vise nista ne moze bez tuce i ubistva xD)
 
Heheh.....pa hvala na pomoci...... nekima..... xDDD

Paa....nisam mislila nista konkretno,nemam neku posebnu zelju (i,ne ne trebaju mi bas sminka i moda TOLIKO xD ),nego jednostavno me interesujem ima li neke multiplayer igre koja nije ratna,i tako to,ako me razumete......jer,i za nas devojke treba tako nesto da se napravi.....xDD

Aj ja cu pogledat to ima li pa sta bude z;)
 

Back
Top