previse bola... da ili ne?

trucker_sd

Iskusan
Poruka
6.710
Mislite li da je moguce da neko zaboravi da voli, da ostane nesposoban za takvo osecanje
jer ga je neka osoba u proslosti povredila do krajnjih granica, osoba koju je taj neko voleo?

A uz sve to - postoji ogromna potreba kod te osobe da zavoli, iako joj to ne polazi za rukom.

Sta vi mislite o tome?
 
Mogu da razumem da je neka visa sila i vanzemaljci odnelo voljenu osobu..ali ako te ostavi iz nekog razloga svojevoljno dzaba lupanje glave i preispitivanje kakva te golema muka snasla..ona te vise ne voli i nema potrebe rasipati se na nekoga ko to ne rasluzuje i ne ocekuje
 
Mislite li da je moguce da neko zaboravi da voli, da ostane nesposoban za takvo osecanje
jer ga je neka osoba u proslosti povredila do krajnjih granica, osoba koju je taj neko voleo?

A uz sve to - postoji ogromna potreba kod te osobe da zavoli, iako joj to ne polazi za rukom.

Sta vi mislite o tome?

Ako si jednom voleo,znaci da nisi snob.Voleces opet,kad upoznas svoju drugu ljubav,mozda i vise nego prvu.Ako ne vise,onda trezvenije,ali ko jednom voli,volece opet.
Ko se jednom razvede,ozenice/udace se opet.
Problem imaju osobe koje ni jednom ne zavole nikog,ne ti.
 
Mislite li da je moguce da neko zaboravi da voli, da ostane nesposoban za takvo osecanje
jer ga je neka osoba u proslosti povredila do krajnjih granica, osoba koju je taj neko voleo?

A uz sve to - postoji ogromna potreba kod te osobe da zavoli, iako joj to ne polazi za rukom.

Sta vi mislite o tome?

Mislim da je svasta moguce. Umorna sam i idem da spavam, srecan Bozic i uzivajte. Hajd' zdravo!
 
Mislite li da je moguce da neko zaboravi da voli, da ostane nesposoban za takvo osecanje
jer ga je neka osoba u proslosti povredila do krajnjih granica, osoba koju je taj neko voleo?

A uz sve to - postoji ogromna potreba kod te osobe da zavoli, iako joj to ne polazi za rukom.

Sta vi mislite o tome?

kada dozivi neku snaznu emociju...mozak je zapamti...i postane zavistan od nje.
prva defloracija recimo :aha:
 
sto ne moze...ko voli piletinu...samo chesto mora da kolje kokoske :neutral:

vidi ovako...nasa percepcija okruzenja menja se vremenom i covekom u cetvrtoj dimenziji...kako dozivljavamo svet sa 10,20,30...100 godina
naime...deda koji pamti dva velika rata cecice ti...ne u polje...u ravnicu...svi ce izginete
a saranio je babu odavno...:neutral: :)
 
a gde bas nadje defloraciju :hahaha:
mislim da niko nije postao zavistan od toga :lol:

hteo bih i da navedem da ta osoba trenutno ne pati zbog te ljubavi, prevazisla je to odavno
ali ipak ne uspeva da zavoli... vec dugi niz godina...

Zato što je posle velike ljubavi teško naći neku koja će biti još većaz:mrgreen:!

Znam da su sve ljubavi različite, ali uvek negde upoređuješ sa onim što si imao
i što je deo tebe i ako je baš bilo duboko i jako, sve ostalo deluje smešno..a
treba dati šansu nekome i opet taj strah i shvatanje da to nije osoba dostojna
baš tolike pažnje i tako od jedne do druge, dok se pod kožu ne podvuče neko
kome je tu jednostavno mestoz:)! Strpljen spašen!
 
Mislite li da je moguce da neko zaboravi da voli, da ostane nesposoban za takvo osecanje
jer ga je neka osoba u proslosti povredila do krajnjih granica, osoba koju je taj neko voleo?

A uz sve to - postoji ogromna potreba kod te osobe da zavoli, iako joj to ne polazi za rukom.

Sta vi mislite o tome?

Nema tu bože pomozi....kad ti se to desi možeš samo da nađeš neku zanimaciju...dok ne prođe dovoljno vremena ...jer vreme je jedini lek...
 
hmm....u danasnje vreme ima svakakvih pacijenata.tako da nisam sigurna da znam odgovor na ovo pitanje....... :think:
ali bilo bi glupo da neko nmz da voli zbog neke izgubljene osobe....... tako nesto treba prevazici i nastaviti dalje,ma koliko bolelo......
msm,mrznja i nesposobnost voleti nekog ne bi popravilo stvari..... samo bi se jos vise osetili usamljeno........
 
bice, ne birni osim ako ta osoba nije notorni mazohista pa uziva u toj svojoj blesavoj situaciji.....neko je rekao: covek koji samo jednom voli duhom je siromasno bice.....
a i ne bi valjalo da svaki cas volimo jer bi to umanjilo vrednost ljubavi.....
 
...moguce je da je neko ostao emotivno prazan nakon velike ljubavi...verovatno prodje vremenom...ne znam...nisam sigurna koliko se covek u potpunosti oporavi od velikog razocarenja, izdaje, od slomljenog srca ( ja iskreno verujem da neko moze da se razboli od slomljenog srca )...Zavisi i od iskustva, godina, nade koju je neko polagao u vezi sa drugom osobom, nisu sve izdaje jednake - neke umeju da budu bas gadne i takve se tesko prevazilaze...Ja sam uvek dugo patila nakon zavrsetka veza, iako sam znala da je kraj zato sto se ne volimo, zato sto smo razliciti, zato sto imamo suprotne zivotne principe - svaki raskid mi je bio bolan, volela ili ne bolelo me je dugo i uvek sam se cuvala novih veza, duboko ja to dozivljavam i zato ne ulazim lako i cesto u njih, naravno i ne izlazim lako ali se uvek oporavim u potpunosti pre ili kasnije...nadam se da sam pomogla...
 
Mislite li da je moguce da neko zaboravi da voli, da ostane nesposoban za takvo osecanje
jer ga je neka osoba u proslosti povredila do krajnjih granica, osoba koju je taj neko voleo?

A uz sve to - postoji ogromna potreba kod te osobe da zavoli, iako joj to ne polazi za rukom.

Sta vi mislite o tome?

Mislim da to može da se dogodi samo osobama koje nikad nisu volele...onima koje ne poznaju osećaj...teško onima koji su ga jednom u životu imali...:zimag:z:poz:
 
Mislite li da je moguce da neko zaboravi da voli, da ostane nesposoban za takvo osecanje
jer ga je neka osoba u proslosti povredila do krajnjih granica, osoba koju je taj neko voleo?

A uz sve to - postoji ogromna potreba kod te osobe da zavoli, iako joj to ne polazi za rukom.

Sta vi mislite o tome?

Covek koji jednom voli volece uvek... a ovo sto ti pricas je strah od povredjivanja

da se ne dozivi opet isto i da covek ne bude ope povredjen.......
 
Mislite li da je moguce da neko zaboravi da voli, da ostane nesposoban za takvo osecanje
jer ga je neka osoba u proslosti povredila do krajnjih granica, osoba koju je taj neko voleo?

A uz sve to - postoji ogromna potreba kod te osobe da zavoli, iako joj to ne polazi za rukom.

Sta vi mislite o tome?

To je čista glupost da neko može da zaboravi da voli.Ljudi najčešće sami prave ograde oko sebe kada budu povređeni jer se plaše da će im se to opet dogoditi.... i redovno se zahebu.... jer ne možeš se toliko sačuvati od ljudi ako živiš sa njima a i zašto bi ...polazeći od sebe, ono što me nije ubilo- ojača me! Zašto bih se onda ograđivala?! zašto da ovaj jedan život provedem u strahu?!...što se kaže ‚‚kukavice umiru svaki dan, hrabri samo jednom‚‚...znam da ću biti povređena još 100 puta, znam isto da ću i ja to nekome uraditi- ne namerno, ali šta ćeš dešava se....ali vremenom naučiš da prepoznaš ono što će se dogoditi i ako si spreman- manje će boleti i brže ćeš izlizati ranu i moći da ideš napred...ovako samo tapkaš u mestu i ništa se ne dešava a život svakim minutom prolazi...z:hm:
 

Back
Top