Komsije...
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 141

Tema: Komsije...

Ističe se PunkPrincess (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Komsije...

Da otvorim ovu temu podstakao me je malopredjasnji dogadjaj i kratka diskusija na drugoj temi....Dakle,imate li vi problema sa pojedinim komsijama?Da li su previse ''osetljivi'' na buku...arogantni,neobzirni....itd....ja imam par uzasnih komsija (evo bas se jedan bracni par nalazi u mojoj dnevnoj sobi u zivahnom razgovoru sa mojim roditeljima grrr).....malo pre dolazi prvo on i ''preotima'' mi tv....pre par meseci mi je otrovao macka (jadnicak je srecom preziveo....a ovaj skot se i dan danas pravda da nije....A JESTE!!!)....kad pustim glasnije muziku,vecito mi neka baba tu zvoca....a kad dodju njeni unuci,vriste,ko da im neko kozu dere.....ali to nema veze,oni su jos mali....onda ima tu neka krava debela,stalno mi dolazi da joj stampam neka *****....cak se jednom drznula da dodje kod mene da odem u prodavnicu da joj nakupujem neke stvari (ona je toboze stara pa ne moze da nosi...)a ja mogu,jel'???....normalno nisam prihvatila i rekla joj da sam zauzeta....pa kad joj je bila slava,trazila mi je neke stolice....i to da joj ja donesem....rekoh ''evo,pa nosite''.....a do pre godinu dana bili su tu neki (srecom odselili su se)....mladi...i imali su blizance....pustim muziku,jedva je i ja cujem,a ona mi dolazi ''bebe spavaju,mozes li malo da utisas''.....a gde vise da utisam..i ja je onda ugasim....ovi ostali su ok........
    aj sad vi...bas me zanima,kakve su vase....

Aktivan član Halcyon (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Komsije...

ignorisemo se
    generalno komsije su mi ok
    skoro se doselila nova komsika koja je striptizeta, pa smo je ispitivali da nam pokaze pole dancing
    svadjala sam se davno par puta sa jednom babom kojoj je smetala muzika
    i tako

Domaćin The Good Rebel (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Ja zivim u kuci, u kraju grada koji je tek u razvoju (sad sam ironichan sam sebi), tako da oko mene ima josh samo par kuca. Jednom su mi ovi seljaci s desne strane zvali miliciju kad sam svirao sa bendom u garazi. Osim toga nisam imao vecih problema. Chesto sviram bubnjeve, shto nikako ne bih mogao da zivim u zgradi ili negde gde ima vishe kuca...Muziku, naravno mogu da odvrnem koliko hocu...Ma sve u fulu, shto bi se reklo...
    https://www.facebook.com/izaqulisa

Domaćin Корнелије (avatar)
    Učlanjen
    25.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Јако фини људи. Волим их (добро, тешко да ја могу волети људску особу, али скоро).

Veoma poznat
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

pa ovako
    kada sam se doselila,buduci da mi je soba do ulice,mladjane komsije su mi virile kroz prozor,lupale tokom noci po prozoru,uz povike -je.bacemo te-pricali po gradu kako su me videli golu itd
    svako podne me je tokom letnjeg raspusta budilo krestavo -DAVIDEEEEEEEEEEEEEE,RUCAKKKKKK
    i buduci da je doticni antihrist,to je trjalo od podne pa do pola dva,kada je izgleda,rucak bio gotov
    i tako svaki dan
    i pored je radnja,pa babe koje su se tu uputile srdacno prepricavaju traceve ispod mog prozora
    ne misleci da neko tu spava
    i moji se sude sa komsijom pored,oko zemlje,or somthing
    i klinkuse iz kraja su imale obicaj da prepricavaju ko me prati do kuce itd

Učlanjen
    29.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Vlada_GNR Pogledaj poruku
    Ja zivim u kuci, u kraju grada koji je tek u razvoju (sad sam ironichan sam sebi), tako da oko mene ima josh samo par kuca. Jednom su mi ovi seljaci s desne strane zvali miliciju kad sam svirao sa bendom u garazi. Osim toga nisam imao vecih problema. Chesto sviram bubnjeve, shto nikako ne bih mogao da zivim u zgradi ili negde gde ima vishe kuca...Muziku, naravno mogu da odvrnem koliko hocu...Ma sve u fulu, shto bi se reklo...
    blago tebi....

Domaćin
    Učlanjen
    09.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    81

prva komsinica mi je jedna od najboljih drugarica
    ostale komsije su okej..
    u stv. 2 komsinice ne znaju za kucni red..
    ali necu sad da smaram..duga je prica i mrzi me da pisem..
    edit:zivim u zgradi

Iskusan GrimReaper (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

Slichno kao Vlada, zhivim u kutji i nemam komshija, shto mi mnogo znachi kad hotju u pet ujutru da izvrtim neku solazhu na gitari, ili da probam sa bendom.
    Laugh and the world laughs with you. Weep and you weep alone.

Veoma poznat
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

i fiksni lezeci mi je tacno ispred kuce
    tako da vibracije lepo stizu i do moje sobe
    preko prozorskog stakla
    i treba vremena da se naviknes
    nekih pola meseca jedva oka sklopim,i tako
    postepeno

Iskusan Übermensch (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Imam potpuno svoju kucu......preko puta mene je neki gastos...sto nikad nije tu...a pored mene...neki matori sto je tu samo leti....a i imam dvoriste...pa sam i od tog komsije udaljen dosta....sve u svemu...nemam problema sa njima...
    u sremcici sam imao...neka gov.na stanovala ispod mene i cale i oni se pokace oko pola ara placa...i od tad haos...na kraju..se mi odselili bilo nam malo prostora..

Poznat BIG PEOPLE (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    143

ima jedan ludak matori koji zhivi na gajbi preko puta moje, ostali su manje vishe ok ><
    on po ceo dan drnda neku brusilicu i lupa neko gvozhdje,ali to je,naravno,sve u inat komshiliku. .
    a ladno se lik za proshlu novu zhalio,zvao muriju zbog preglasne muzike i petardi a to shto on pichi shabaniju po ceo dan na tranzistoru.. ko nas 'ebe.. -.-
    Pred ženom da kleči 1000 muškaraca, ona bi izabrala onog koji je čak ni ne gleda.

Učlanjen
    29.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio BIG PEOPLE Pogledaj poruku
    ima jedan ludak matori koji zhivi na gajbi preko puta moje, ostali su manje vishe ok ><
    on po ceo dan drnda neku brusilicu i lupa neko gvozhdje,ali to je,naravno,sve u inat komshiliku. .
    a ladno se lik za proshlu novu zhalio,zvao muriju zbog preglasne muzike i petardi a to shto on pichi shabaniju po ceo dan na tranzistoru.. ko nas 'ebe.. -.-
    tako je bilo na proslom mestu na kom sam zivela...doduse jako davno...i to je jedna od retkih stvari kojih se secam odatle...covek u 4 ujutru pocinje da busi nesto....katastrofa....

Iskusan GrimReaper (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

Evo jedne pesme koja potpuno odgovara temi

Laugh and the world laughs with you. Weep and you weep alone.

Učlanjen
    12.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    143

Citat Original postavio PunkPrincess Pogledaj poruku
    tako je bilo na proslom mestu na kom sam zivela...doduse jako davno...i to je jedna od retkih stvari kojih se secam odatle...covek u 4 ujutru pocinje da busi nesto....katastrofa....
    omg strashno -.-

ovaj nash je malo bolji..oko 6 ustaje.. -.-
    mo cale i deda se stalno svadjaju s njim.. pa se ceo komshlk skupi da gleda..
    Pred ženom da kleči 1000 muškaraca, ona bi izabrala onog koji je čak ni ne gleda.

Domaćin The Good Rebel (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio GrimReaper Pogledaj poruku
    Evo jedne pesme koja potpuno odgovara temi

za sekundu si me preduhitrio...
    https://www.facebook.com/izaqulisa

Učlanjen
    29.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio BIG PEOPLE Pogledaj poruku
    omg strashno -.-

ovaj nash je malo bolji..oko 6 ustaje.. -.-
    mo cale i deda se stalno svadjaju s njim.. pa se ceo komshlk skupi da gleda..
    hehehe...e ovo je dobro....ja ovde imam dvoje ,sto se svadjaju stalno....ali ja to retko vidim i cujem....(tj cujem prepricavanje sutra...,boze koliko ljudi vole da tracare)

Učlanjen
    12.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    143

hehehe...e ovo je dobro....ja ovde imam dvoje ,sto se svadjaju stalno....ali ja to retko vidim i cujem....(tj cujem prepricavanje sutra...,boze koliko ljudi vole da tracare)
    ufff trachevi
    a pogotovo ovi matorci e.. ima jedna baba u mojoj ulici koja je jednom doshla kod mojih kuci da bi im se pozhalila kako se ja jednom nisam javila njenom sinu..
    i ispala chitava frka oko toga.. a je choveka nisam ni videla..

Veoma poznat Mil00rad (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    177

Živim već 4 godine na Pampuli i komunikacija sa komšijama se svodi na pozdrav.Nema nikakvih poseta,ispijanja kafe,pozajmljivanja para ili kućnog inventara...Onako,zapadnjački.Jedino što mogu reći da je super svima.
    "Biti tolerantan prema zlu isto je što i činiti ga".
    "Your country's not worth your tears!"

Poznat justEKV (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    124

Užasni su i odvratni, ali stvarno!
    "E nije gotovo kad je gotovo, nego je gotovo kad narod reče da je gotovo!"

Bulletdodger nije na forumu
    Aus dem Paradies, das Cantor uns geschaffen, soll uns niemand vertreiben können.
    Iskusan Bulletdodger (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Da otvorim ovu temu podstakao me je malopredjasnji dogadjaj i kratka diskusija na drugoj temi....Dakle,imate li vi problema sa pojedinim komsijama?Da li su previse ''osetljivi'' na buku...arogantni,neobzirni....itd....ja imam par uzasnih komsija (evo bas se jedan bracni par nalazi u mojoj dnevnoj sobi u zivahnom razgovoru sa mojim roditeljima grrr).....malo pre dolazi prvo on i ''preotima'' mi tv....pre par meseci mi je otrovao macka (jadnicak je srecom preziveo....a ovaj skot se i dan danas pravda da nije....A JESTE!!!)....kad pustim glasnije muziku,vecito mi neka baba tu zvoca....a kad dodju njeni unuci,vriste,ko da im neko kozu dere.....ali to nema veze,oni su jos mali....onda ima tu neka krava debela,stalno mi dolazi da joj stampam neka *****....cak se jednom drznula da dodje kod mene da odem u prodavnicu da joj nakupujem neke stvari (ona je toboze stara pa ne moze da nosi...)a ja mogu,jel'???....normalno nisam prihvatila i rekla joj da sam zauzeta....pa kad joj je bila slava,trazila mi je neke stolice....i to da joj ja donesem....rekoh ''evo,pa nosite''.....a do pre godinu dana bili su tu neki (srecom odselili su se)....mladi...i imali su blizance....pustim muziku,jedva je i ja cujem,a ona mi dolazi ''bebe spavaju,mozes li malo da utisas''.....a gde vise da utisam..i ja je onda ugasim....ovi ostali su ok........
    aj sad vi...bas me zanima,kakve su vase....
    Tebe ne pushtam u moj komshiluk , mnogo si mrzovoljna bre , nishta necesh da pomognesh , shta ce da bude kad tebi neshto zatreba .

Moji su komshije dobri , vredni ljudi , u dobrim su odnosima sa mojim matorcima , dobro i sa mnom , ne bune se zbog muzike , niti zbog drushtva , milina , ja se njima ne bunim ako pushte glasnu muziku , milina .
    ...Meine Seele selber ist diese Flamme:
    unersättlich nach neuen Fernen .

Primećen član Rema_tebra (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

као што сам рекао,моје комшије краду папуче,патике и пале свеће у вешерници...
    не свани зоро док у мени има песме

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

Na svu srecu imam kucu ne stan,sa svim komsijama sam extra...osim sa 2-3 kojima sam pravio sranja

Poznat justEKV (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    124

I ja imam kuću, ali... :s
    "E nije gotovo kad je gotovo, nego je gotovo kad narod reče da je gotovo!"

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

Sta imas kucu mozes da radis u tvoje dvoriste sta hoces ja ima da se derem u tri sata nocu ako mi se hoce,a komsije ko **** nece oni da mi zabrane

Učlanjen
    29.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Bulletdodger Pogledaj poruku
    Tebe ne pushtam u moj komshiluk , mnogo si mrzovoljna bre , nishta necesh da pomognesh , shta ce da bude kad tebi neshto zatreba .

Moji su komshije dobri , vredni ljudi , u dobrim su odnosima sa mojim matorcima , dobro i sa mnom , ne bune se zbog muzike , niti zbog drushtva , milina , ja se njima ne bunim ako pushte glasnu muziku , milina .
    ma bre nisam mrzovoljna,nego,covek mi otrovao cica macu...i pravio se kako da nije nista bilo.....a sto se tice mojih potreba,ja nisam zahtevna,i ne pada mi na pamet da nekoga opterecujem svojim potrebama i zeljama....ako mi nesto treba,sama cu doci do toga....hocu ja da pomognem,ali onome ko to ume da ceni...mislim,nesto joj ucinim a ona se posle toga prema meni ponasa odvratno....mrzim sto su ljudi tako nezahvalni....a stvar je u tome sto su oko mene sve babe i dede i niko ne pusta glasnu muziku (osim nekog retarda (malo mladjeg) sto pusta stoju po citav dan....j.bt uzas....

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. komsije
    Autor PAWLLE u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 1505
    Poslednja poruka: 10.12.2017., 18:30
  2. KOMSIJE I SEX
    Autor tailor u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 04.07.2017., 09:00
  3. gde ste komsije ?