NAJBOLJA GRUPA ...

Furerr:
Courtney:
mixer:
naj grupe po meni su linkin park i evanescence.
vama?
ne mora biti samo metal.
A tebi su Linkin i Evanescence metal?! :shock: :x

Pa :? tehnicki jesu. NUM New Urban Metall ili tako nesto. Mada pravi Metall-ac\ka to nikad ne bi priznao\la kao Metall. Kao na primer Cortney ili Ja. :x
:lol: :oops: :lol: Mada,koliko sam ja "prava metalka",bas ne znam...
 
Je l' samo one koje trenutno postoje, ili? ... Sto se mene tice, najbolje grupe svih vremena:

Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep Purple, Black Sabath, Uriah Heep, Metallica (PRE '91), Guns n' Roses... A od ovih danasnjih, hmmm... Recimo Blind Guardian, The Smashing Pumpkins, The Verve, Rammstein, Radiohead, REM, RHCP ... A od domacih Osvajaci (oni stari), Eyesburn, Orthodox Celts, Del Arno Band, DLM, Van Gogh (ali do pre neku godinu, sad su vec udarili u tesku komercijalu), Blockout (Takodje... do albuma San koji srecan sanjas sam...), Bjesovi itd.
 
LJUDI najbolja GRUPA!! JEDNINA!!!! :!: :!: :!: :!: :!: Ne da nabrajate sve bendove koje slusate!! :D
Za mene se zna GNR!!!!!! :lol: :lol: :lol: :wink: :P :D :)
E da, pa stvarno (upuceno Courtney i Furerr-u): kako to da vam LP i ES (nisam znala kako drugacije da skratim) nusu metal??? :shock: Pa vi pojma nemate!! :P
 
LJUDI najbolja GRUPA!! JEDNINA!!!! :!: :!: :!: :!: :!: Ne da nabrajate sve bendove koje slusate!! :D
Za mene se zna GNR!!!!!! :lol: :lol: :lol: :wink: :P :D :)
E da, pa stvarno (upuceno Courtney i Furerr-u): kako to da vam LP i ES (nisam znala kako drugacije da skratim) nusu metal??? :shock: Pa vi pojma nemate!! :P
 
DOKLE CETE KLINCI DA SE FOLIRATE NEMATE VI POJMA STA JE MUZIKA STA JE METAL KAKAV H.I.M,KAKAV LINKIN PARK I OSTALI POZERI SA MTV
NAJCE METAL GRUPE SU VAM BLACK SABATH, OZZY OSBOURN, MEGADETH ,DREAM THEATER,NIGHTWISH,GUANO APES 8)
 

Back
Top