Jeste li podigli 1700 dinara od besplatnih akcija?U šta ćete uložiti 1700 dinara ?

?

  • u neki privatni bizMis

  • u aviJone, kamiJone i miliJone

  • u kupovinu stana

  • u kuću

  • u kola

  • na putovanja po EUropi i svetu

  • na luksuziranje

  • skijanje na Kopu

  • letovanje u Dubaiu

  • kupiću konopac


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Necu valjda da se odreknem para zbog patriotizma? Za ideale ginu budale. A inace sam clan G 17 plus.
Па што не питаш чика Динкића зашто те је оштетио за 93.300 динара? :)

Иначе, ја сам добила акције фирме у којој сам радила 10 година, тако да се за ово нисам ни пријављивала. А и да нисам, не верујем да бих се смарала у реду. Од почетка је било јасно да је ово део изборне кампање.
 
Necu valjda da se odreknem para zbog patriotizma? Za ideale ginu budale. A inace sam clan G 17 plus.

Е кад је млађо поред мене националисте заебао и чланове Г17....
САД МИ ЈЕ ЛАКШЕ...МЛАЂО...ЦАРЕ....САМО ЕБИ...СВЕ РЕДОМ....
:zskace: :zskace: :zskace:
 
Vidim da je danas požurilo oko 150 hiljada ljudi da unovči akcije...dobro, sudim da su to neki učinili iz štosa, neki iz potrebe, neki iz neznanja, e o ovom poslednjim ima da pišem :

Dinkić je onomad napravio veliki gaf, rekavši da će akcije vredeti 1000 evra.
Naravno da je grdno pogrešio, jer je to izračuinao laički, a evo kako: saobrao je očekivanu vrednost NISA, Jata, Telekoma, Galenike, Epsa i došao do cifre od 5 milijardi. To je podelio na očekivani broj gradjana koji ima prava na akcije i izneo cifru od onih famoznih 1000 evra, zbog kokih je plakalo i prokljinjalo ga pola Srbije.

Evo šta je Dinkić trebao da kaže, i da ga niko ne proziva:

Gospodo, svako od gradjana i državljana Srbije će imati pravo na akcije, a vrednost istih će možda biti 10 evra, a možda i 2 hiljade evra, to niko ne zna, dok se akcije ne iznesu na tržište. Eto ja bih to rekao, i bio bi u pravu, niko ne bi mogao da mi išta kaže ili me kritikuje

Naravno to gore sam ja pričao ljudima prvog dana kad sam čuo za tu priču, ali naš čovek ti je pametniji od cele planete, tako da nije vredelo.
Šta je poenta i muka u edukaciji u vezi ovih akcija ?
Pa to, što se naš čovek, gradjanin u biti razume u Akcije, Rente ko Marko Kraljević u komjutersko crtanje.
A šta misite, koliko ljudi u srbiji zna šta je DIVIDENDA? Cenim da sem bankara, ekonomista, računovodja, to gotovo niko ne zna.
Lično neću prodavati svoje akcije dok ih ne proda bar 4 miliona naših gradjana, a tek tada će iste početi da rastu, jer zna se zlatno pravilo berze: sve čega ima previše, malo vredi, i obrnuto naravno
Eto mogu o ovome da drvim do sutra, ali ovo je moj besplatni EDUKON vas koji o ovoj temi nemate dve čuke.
.
 
Poslednja izmena:
Ал' ипак се понешто разумевао у четовање.

:snesko5:
Ma u pravu si sve Milunka .
Kakvih ovde ima likova od moderacije to je strašno.
Umesto da ovaj post stavi na moj, ne neko je moj post stavio ovde.
Moj post veći deset puta od ovoga, koji ima samo jedno pitanje . Zanimljivo i pomalo interesantno.
 
Znaš li Mačak šta je dividenda ?

Како не би знао....А што питаш....Да случајно не очекујеш
позитивно пословање, како би држава после на име акција поделила дивиденду?
Све ће то бити покривено папирима...тако да ће се појавити негативно пословање...z:hm:
 
Па што не питаш чика Динкића зашто те је оштетио за 93.300 динара? :)

Иначе, ја сам добила акције фирме у којој сам радила 10 година, тако да се за ово нисам ни пријављивала. А и да нисам, не верујем да бих се смарала у реду. Од почетка је било јасно да је ово део изборне кампање.

Nisam cekala u redu, meni su uplatili na racun kod moje banke a u banci je bilo dvoje troje ljudi.

Vidim da je danas požurilo oko 150 hiljada ljudi da unovči akcije...dobro, sudim da su to neki učinili iz štosa, neki iz potrebe, neki iz neznanja, e o ovom poslednjim ima da pišem :

Dinkić je onomad napravio veliki gaf, rekavši da će akcije vredeti 1000 evra.
Naravno da je grdno pogrešio, jer je to izračuinao laički, a evo kako: saobrao je očekivanu vrednost NISA, Jata, Telekoma, Galenike, Epsa i došao do cifre od 5 milijardi. To je podelio na očekivani broj gradjana koji ima prava na akcije i izneo cifru od onih famoznih 1000 evra, zbog kokih je plakalo i prokljinjalo ga pola Srbije.

Evo šta je Dinkić trebao da kaže, i da ga niko ne proziva:

Gospodo, svako od gradjana i državljana Srbije će imati pravo na akcije, a vrednost istih će možda biti 10 evra, a možda i 2 hiljade evra, to niko ne zna, dok se akcije ne iznesu na tržište. Eto ja bih to rekao, i bio bi u pravu, niko ne bi mogao da mi išta kaže ili me kritikuje

Naravno to gore sam ja pričao ljudima prvog dana kad sam čuo za tu priču, ali naš čovek ti je pametniji od cele planete, tako da nije vredelo.
Šta je poenta i muka u edukaciji u vezi ovih akcija ?
Pa to, što se naš čovek, gradjanin u biti razume u Akcije, Rente ko Marko Kraljević u komjutersko crtanje.
A šta misite, koliko ljudi u srbiji zna šta je DIVIDENDA? Cenim da sem bankara, ekonomista, računovodja, to gotovo niko ne zna.
Lično neću prodavati svoje akcije dok ih ne proda bar 4 miliona naših gradjana, a tek tada će iste početi da rastu, jer zna se zlatno pravilo berze: sve čega ima previše, malo vredi, i obrnuto naravno
Eto mogu o ovome da drvim do sutra, ali ovo je moj besplatni EDUKON vas koji o ovoj temi nemate dve čuke.
.

A mogu li ja da te pitam sta je tih 1700 dinara? Niko me nije pitao hocu li da prodam akcije, samo su mi to uplatili na racun.
 
Vidim da je danas požurilo oko 150 hiljada ljudi da unovči akcije...dobro, sudim da su to neki učinili iz štosa, neki iz potrebe, neki iz neznanja, e o ovom poslednjim ima da pišem :

Dinkić je onomad napravio veliki gaf, rekavši da će akcije vredeti 1000 evra.
Naravno da je grdno pogrešio, jer je to izračuinao laički, a evo kako: saobrao je očekivanu vrednost NISA, Jata, Telekoma, Galenike, Epsa i došao do cifre od 5 milijardi. To je podelio na očekivani broj gradjana koji ima prava na akcije i izneo cifru od onih famoznih 1000 evra, zbog kokih je plakalo i prokljinjalo ga pola Srbije.

Evo šta je Dinkić trebao da kaže, i da ga niko ne proziva:

Gospodo, svako od gradjana i državljana Srbije će imati pravo na akcije, a vrednost istih će možda biti 10 evra, a možda i 2 hiljade evra, to niko ne zna, dok se akcije ne iznesu na tržište. Eto ja bih to rekao, i bio bi u pravu, niko ne bi mogao da mi išta kaže ili me kritikuje
Али НИЈЕ рекао. НИКО у медијима није споменуо то.
ЗАШТО? Одговор је врло једноставан.
Зато што је било потребно примамити што већи број гласача.
Тих 150.000 људи који су данас потрчали да дигну паре по инерцији су исти ти људи који по инерцији гласају.
Пред изборе нисмо могли да живимо од приче о 1.000 евра.
Али је наш народ то брзо заборавио.
И на то су Динкић и остала братија и рачунали.
Немој само да ми неко каже како ни Динкић није знао колико има грађана који ће се пријавити. Да се не лажемо сад. :zimag:
 

Back
Top