Srecan Bozic!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
SRECAN BOZIC SVIMA!


merry-christmas-with-tree.gif
 
Ja ocito moram da copyram svoj post iz kafane ovde.... :):)



Mir boziji...Hristo se rodi....

Zelim vam svima,,vernicima i nevernicima... da na ovaj dan budete zdravi, srecni i tolerantni.

Zelim vam sa Hristovim rodjenjem da se u vama isto tako rodi ljubav ka zivotu, koju nam je On podario....da vas njegovi andjeli cuvaju, vode kroz ovo malo zivota sto imamo, da se pazite i mazite, imate mnogo zdravlja, pa blagostanja i da budete srecni...

Hristos se rodi!


Za Buudalu i Co...

Nisam zaista mislio ono sto rekoh onomad, da crknes...ebi ga, meni na dushu..impulsivan sam i nagao....Nemcoiu porucujem da se ne sekira za ono sto mu je njegov "brat" Coimen na profilu porucio.... sta je bilo, bilo je, mrtve niko ne moze vrnuti a sve kletve i pljuvacine na njihov racun niti njih pod zemljom doticu, niti mene... davno je to bilo i neka i ostane davno.

Zelim vama svima jos mnogo postova, u zdravlju da ih kucate, u veselju da ih spamujete i sa radoscu da primate kaznene...

Na ovaj dan, Hristovog rodjenja, zelim vam da budete barem tri dana onako full tolerancije, pa cetvrti dan da se pljujemo opet.. :)

Ali, kroz pljuvanje da se naucimo kako slajmaru mozemo bogatije oblikovati, i lansirati je sto vise, duze uz nepogresno pogadjanje mete.

I nadasve, kako da je zadrzimo u svojoj labrnji, da je progutamo i sa soja sosom je svarimo.

E to zelim svima.

Mira bozijeg, mira covecijeg, mira u dushi svakome.

Po legendi Hrist, spasitelj se rodi na danasnji dan...more bidne da jeste, a more bidne da nije.
Ipak, neki praznik jeste. praznik da se malo lookne u sebe, da se zmija iz djepa otera i da se daje i prima (ko sta zamisli pod tome)

I da se malo pogleda oko sebe, da se komsiji sve oprosti, komsinici NE :) i da se bude tolerantan i fin i ljubazan i bla la la la la....

Svima, ali bas svima (cak i onome filozofu) zelim mir boziji, zelim zdravlje, zelim blagostanje, zelim cak i onima sto voze kombajn da nikad vise ne padaju sa istoga i da sto vise i bolje, bericetnije sviraju (necu reci qurtzu) i tako to....

Rendzerima zelim da to i dalje budu, da nove songove na nekim svojim programima prave i da nikad ne zaborave cojstvo. A bogme i junastvo. I da lepo projektuju nove enterijere, da postanu sefice u svom poslu i da budu sretne i zadovoljne.


Milice, OKJO, Demi, Alex srce, a i ti Hepi, Buu, i svi koje sam zaboravio ovakav nadojen... zelim vam ono sto je po legendi, po defaultu Hristos rekao onim zlotvorima sto ga zakucase....

"Oprosti im boze, jer ne znaju sta cine"

I baja je u pravu bio i ostao...

Jel, da li iko od vas zna sta cini?
:)

Kako god, sretan vam i bericetan praznik, i gde se ove godine sastasmo, bog dao i sledece.... :)
 
Tema je bila namenjena Božičnim čestitkama, a ne prepirci i - svakako - ne vređanju.
Nije reč o tome da li je vređanje nedopustivo na Božić; vređanje nikad nije preporučljivo, pa ni svrsishodno. Teško da se vređanjem može ubediti neistomišljenik ... Štaviše, kontraproduktivno je. Razmislite.
Ne očekujte da JA mogu rešiti vaše sukobe (koji su dublji od noćašnjeg prepucavanja na temi o Božiću). Mogu da opominjem, brišem i kažnjavam, ali ne mogu da menjam vaše stavove. To, uostalom, i ne treba nikome da bude cilj.
Za sada ću obrisati sve ono što je neprikladno i uvredljivo na temi, uz molbu da se to više ne dešava i uz želju - u duhu Božića ili, ako hoćete, duhu tolerancije - da ovaj pdf. konačno zablista punim sjajem.

Božić je prošao.
Ako želite da pričate o Božiću, ta tema postoji na Religiji.
Ova ide pod katanac.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top