Da li neko ima (na VHS-u, ili tako nekako) snimak "Dnevnika" od 24.03.1999.?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 84

Tema: Da li neko ima (na VHS-u, ili tako nekako) snimak "Dnevnika" od 24.03.1999.?

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da li neko ima (na VHS-u, ili tako nekako) snimak "Dnevnika" od 24.03.1999.?

Primetio sam u komentarima na "You Tube"-u da među našima, ali i među strancima, vlada veliko interesovanje za ovo izdanje "Dnevnika" (TV "Bastilje", naravno ).
    I mene to interesuje, jer za proteklih nekoliko godina sam u više navrata pokušao to da nađem- nema ga nigde.
    Koliko se sećam, ni jedno izdanje vesti tog dana nije otvoreno pomenulo mogućnost da baš te večeri počne bombardovanje- BK je samo preneo izjavu ruskog patrijarha da "...se moli Bogu da rat neće biti rešenje", RTS je do pred kraj emitovao "normalne" vesti, iako su se iz Rakovice već začule dve detonacije. Tog dana je "Glas Javnosti" jedini skrenuo pažnju da su okolnosti prilično loše. Koliko se sećam, a dobro se sećam, tek pred kraj "Dnevnika", Komrakov je izjavio da su se u Prištini najpre oglasile sirene, a da su se potom začule i detonacije, da bi potom izjavio kako se sirene čuju i u Beogradu, i na kraju zamolio građane da ostanu prisebni. BK je u to vreme pustio unapred spremnu špicu "Agresija na SRJ", a RTS "Sutjesku"...

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li neko ima (na VHS-u, ili tako nekako) snimak "Dnevnika" od 24.03.1999.?

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li neko ima (na VHS-u, ili tako nekako) snimak "Dnevnika" od 24.03.1999.?

Zar nisu tukli prvo NS?

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio taurunum444 Pogledaj poruku
    Zar nisu tukli prvo NS?
    Prvo su, ako ćemo tako, Pančićev vrh... Ali nebitno, poenta je na ponašanju medija...

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Одличан линк.

Sjetio sam se djedove priče o 6. aprilu 1941.i pomislio na svu rodbinu i prijatelje koji tamo žive. Od tada su Amerikanci za mene kao i za moga djeda -,,švabe''
    Цар.
    Србија никада није ратовала са највећом светском силом. Русија је наш пријатељ.

Elita djurinica (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    188

ama ako su nam rakovitzu dirali...

we don't inherit the Earth from our Ancestors,
    we borrow it from our Children

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio djurinica Pogledaj poruku
    ama ako su nam rakovitzu dirali...
    ALO BREEE!!!

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

Citat Original postavio Dust Pogledaj poruku
    Primetio sam u komentarima na "You Tube"-u da među našima, ali i među strancima, vlada veliko interesovanje za ovo izdanje "Dnevnika" (TV "Bastilje", naravno ).
    I mene to interesuje, jer za proteklih nekoliko godina sam u više navrata pokušao to da nađem- nema ga nigde.
    Koliko se sećam, ni jedno izdanje vesti tog dana nije otvoreno pomenulo mogućnost da baš te večeri počne bombardovanje
    Pa tesko da bas nismo bili svesni opasnosti jer je dan ranije bilo proglaseno stanje neposredne ratne opasnosti.
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio RoccoS Pogledaj poruku
    Pa tesko da bas nismo bili svesni opasnosti jer je dan ranije bilo proglaseno stanje neposredne ratne opasnosti.
    Nisam rekao da narod nije bio svestan. Naprotiv! Sećam se redova na pumpama, u prodavnicama tog dana, pa i Bulatovića kada je objavio to stanje neposredne opasnosti. Ali tog dana su mediji bili neprirodno redovni. Toliko se sećam...

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Buduća legenda МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2358

То вече сам био на послу......У 19 сати и десет минута увече, слушао сам
    дневник на радио Београду, који почиње у 19 часова....
    Мобилни телефон сам купио неколико дана раније...тачније за СРПСКУ НОВУ ГОДИНУ.....На исти ме позвао шурак из Канаде и рекао.....
    ЧУВАЈ ДЕЦУ....АВИОНИ СУ КРЕНУЛИ ИЗ АВИЈАНА.....
    Прве бомбе, или ракете пале су у 19 часова и 25 минута на војно наставни центар ШТОЛЦ у Кули, где је била база ЦРВЕНИХ БЕРЕТКИ......
    Не знам да ли се тад емитовао било какав дневник на телевизији...било којој....
    ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Ja sam gledala Esmeraldu ... prekinuli su baš na onoj sceni kad Hose Armando padne sa konja i znam da sam se opasno iznervirala

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Zar nije prvo bombardovan Kopaonik, radar?!

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Ja sam gledala Esmeraldu ... prekinuli su baš na onoj sceni kad Hose Armando padne sa konja i znam da sam se opasno iznervirala
    Bem ti kad je i meni sećanje na prvi dan, tj. veče bombardovanja isključivo vezano za iščekivanje da li će Esmeralda progledati ili tako nešto....Ma serija je čini mi se još trajala kad su se začule prve detonacije
    Znam samo da je mlađa ćerka koja je tada imala dve godine počela da vrišti jer se kuća tresla kao od zemljotresa....

МАЧАК nije na forumu
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2358

Citat Original postavio Danica Čvorović Pogledaj poruku
    Zar nije prvo bombardovan Kopaonik, radar?!
    Не знам Дано...која локација је прво бомбардивана....
    Написао сам ти тачан след догађаја у том моменту....у овог граду и то је остало
    записано у архиви, јер сам као шеф објекта морао да
    обезбедим објекат....искључим струју и воду, распустим људе....
    Чак је једна девојчица толико вриштала..
    .да сам био приморан да ангажујем једног пријатеља да је вози кући и преда родитељима...

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio МАЧАК Pogledaj poruku
    Не знам Дано...која локација је прво бомбардивана....
    Написао сам ти тачан след догађаја у том моменту....у овог граду и то је остало
    записано у архиви, јер сам као шеф објекта морао да
    обезбедим објекат....искључим струју и воду, распустим људе....
    Чак је једна девојчица толико вриштала..
    .да сам био приморан да ангажујем једног пријатеља да је вози кући и преда родитељима...
    Pa sad, imam i ja ovde jednog koji se seća kako je Kopaonik to veče popušio, ali ko će ga znati...nije bio na zimovanju

Poznat ssstefansss (avatar)
    Učlanjen
    12.10.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    115

Ja sam sledeci dan(25.) slavio rodjendan, samo mi doslli ortaci iz komsiluka
    potpis on BASE64 xD
    UHVuIG1pIGplIG9ncmFuaWNlbmloIGZvcnVtYXNhIDspDQo=

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    mi kod druga u kuci varili i cepali becejsko crno zidara ... i pocne rokanje i mi uletimo kod njegove keve u sobu , a ona gleda u pomenutu Esmeraldu na Pinku kao opcinjena i na nase pijane povike da je pocelo rokanje , zena prozbori nesto u fazonu " neka , neka cekajte deco da se zavrsi pa cemo onda .... "
    The Show Must Go On...

Ističe se sokrati (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Mitrovica,bombardovana u 20,05.Vojna baza u Kutlovce,na domak Starog Trga i Vojna kasarna.
    I mi smo gledali neku latinoamericku seriju.
    Poslednji put ažurirao/la sokrati : 06.01.2010. u 22:10
    Druze Tito samo reci ostat cemo sest meseci.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Novi Sad je valjda bio prvi od gradova oko 20,10
    The Show Must Go On...

Elita NEPOBEDIVO SUNCE (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Secam se dobro , skoro sve nemachke televizijske stanice su prekinule redovno emitovanje programa.
    Uzivo se ukljucio reporter ZDF(nemacka nacionalna televizija) iz Avijana i skoro uplakanim glasom (nisam mogao da verujem) javio kako su avioni NATO poleteli u pravcu SRJ.
    Sve je ovo laz pa cak i to !!!

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

imam ja neku kasetu, svasta sam snimao, i bgd1 i cnn, nikada je nisam pogledao

mozda i pogledam, ko zna
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Prvo su bombardovani Kumbor i jedno radarsko mjesto iznad Kumbora u Crnoj Gori nedaleko od Herceg Novog. Tu su pale 2 ili 4 zrtve, nisam suguran.
    Nakon toga su nastavljeni vazdusni udari po ostatku SRJugoslavije.
    Nekada sam bio uobrazen - sada sam savrsen

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Citat Original postavio Dust Pogledaj poruku
    Koliko se sećam, ni jedno izdanje vesti tog dana nije otvoreno pomenulo mogućnost da baš te večeri počne bombardovanje- BK je samo preneo izjavu ruskog patrijarha da "...se moli Bogu da rat neće biti rešenje", RTS je do pred kraj emitovao "normalne" vesti, iako su se iz Rakovice već začule dve detonacije. Tog dana je "Glas Javnosti" jedini skrenuo pažnju da su okolnosti prilično loše. Koliko se sećam, a dobro se sećam, tek pred kraj "Dnevnika", Komrakov je izjavio da su se u Prištini najpre oglasile sirene, a da su se potom začule i detonacije, da bi potom izjavio kako se sirene čuju i u Beogradu, i na kraju zamolio građane da ostanu prisebni. BK je u to vreme pustio unapred spremnu špicu "Agresija na SRJ", a RTS "Sutjesku"...
    originalni snimak tog dnevnika ce nadjes u arhivi cia u ameriku. tamo je taj dnevnik napravljen , kao uostalom i svi milosevicevi dnevnici

МАЧАК nije na forumu
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2358

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku
    Prvo su bombardovani Kumbor i jedno radarsko mjesto iznad Kumbora u Crnoj Gori nedaleko od Herceg Novog. Tu su pale 2 ili 4 zrtve, nisam suguran.
    Nakon toga su nastavljeni vazdusni udari po ostatku SRJugoslavije.
    Не знам кад је који удар следио по градовима...Само знам...
    Наставни центар ШТОЛЦ у Кули где је команда ЦРВЕНИХ БЕРЕТКИ,
    је погођен у 19 и 25 минута.....

Ističe se Jevdjo (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

To vece u 8 sati po ruskom vremenu pocinje dnevnik na RTR i udarna novost je bila da su avioni poleteli iz Aviana. Odmah sam zvao sestru,rodjaka i prijatelje i svi do jednog su mi rekli da sam lud da od toga nema nista,da ima javili bi nasi mediji.Kad su pale prve bombe vise nisam mogao nikoga da dobijem,da ih pitam ko je u stvari lud.

Slične teme

1. Odgovora: 824
    Poslednja poruka: 04.08.2009., 22:03
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.07.2008., 21:35
  3. "Skraceni snimak sucjenja Seselju"
    Autor Gianluca u forumu Politika
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 06.02.2008., 01:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor