Radikali vredjali Pravoslavnog vladiku!

Istrebljivac arhaizma

Aktivan član
Poruka
1.562
Pre neki dan Radovan Karadzic reče da je bio Dabić prema Dabogu iz mitologije Slovena z;) a evo sada Velika Srbija pljuje po pravoslavnom vladiki ocu Irineju.

Sve mi to liči na osnivanje neke sekte.

Uostalom, radikali i jesu sekta. Setite se onih kletvi u skupštini.

antihristi.jpg
 
nije to pljuvanje po SPC vec pljuvanje po vladikama koji mesaju politiku u crkvu

Crveno-zute Tadicevske vladike su Irinej i Grigorije.

A jasno je sto to rade. Pozicije unutar crkve su im slabe pa traze podrsku van crkve u politici tj Tadicevom rezimu

Pa Irinej kaze da se SPC nije oglasila o statutu vojvodine. Nije se ni umesala.
 
Poslednja izmena:
nijedan drugi vladika mi ne smeta osim ove dvojice samo iz razloga sto mesaju politiku u crkvu i sto traze podrsku za svoje ambicije unutar crkve u krugovima vlasti i u Vatikanu .
nemoj da si licemeran i Risto Radovic mesa mnogo vise politiku u crkvu , a jos je i najvise puta isa kod pape ... al ti on ne smeta jer mislis da ti je politicki blizak ... ili recimo Filaret Milesevski koji je cak isao i dotle na je na predsednickim izborima 2008 . javno pozivao narod da glasa za Mrkonjica i Velju Ilica sto je skandal do sada nezabelezen u nasoj crkvi .... dakle nemoj da izmisljas da ti smeta mesanje crkve u politiku ,nego ti smeta samo ono mesanje koje je protiv tvoje ideologije ...
iako je recimo taj Irinej uz bio omiljeni Slobin pop , tako da me ne bi cudilo da sutra bude i ko zna cji z:hm:
 
Ko je pravi Pravoslavac ne bi trebao da raspravlja o kandidatima za patrijarha.

Na nama vernicima je da se molimo, a Duh Sveti treba da odluči ko će biti izabran.

Totalno je neumesno mešati se u stvari Crkve.

Obično ateisti i nevernici koji ne idu na liturgiju raspravljaju o vladikama.z:(
Pa jel biste voleli da neko komentariše vašu kuću i odnose u njoj, a da nije iz te kuće????
 
Pre neki dan Radovan Karadzic reče da je bio Dabić prema Dabogu iz mitologije Slovena z;) a evo sada Velika Srbija pljuje po pravoslavnom vladiki ocu Irineju.

Sve mi to liči na osnivanje neke sekte.

Uostalom, radikali i jesu sekta. Setite se onih kletvi u skupštini.

antihristi.jpg
Морам да те исправим
Радикали, ЛДП и СРС су секте....+НВО...различите стране исте медаље.
 

Back
Top