pomoc virus

G

gost1111

Gost
juce mi se ukljuci alert na nortonu da imam virus na kompu kaze da se virus zove Bloodhound.Exploit.6 nalazi se u programs and settings u isto vreme instaliran mi je search bar koji se nalazi u downloaded program files i ne mogu ga izbrisati....nasao ga i preko search-a ni tamo ga ne mogu izbrisati,a ispred njega stoji slovo x crvanom bojom.....u searchu sam nasao Bloodhound.Exploit.6 izbrisao ga i vise se ne pojavljuje....sve bi mi bilo jasno da je moj norton, koji mi je i prijavio da imam virus,u narednih deset puta otkrio isti....sta dalje?
 
1.Desni klik na ikonu My Computer.Properties>System Restore pa cekiraj opciju Tutn off System Restore on all drives > Apply pa OK.
2. Restartuj kompjuter pa kad sistem pocne ponovo da se dize pritiskaj F8 u gornjem redu tastature > izaberi Safe mode i odatle skeniraj na viruse
 
kasperski mi ocistio viruse,tako bar kaze,ali kada se dize sistem na crnoj podlozi u gornjem levom uglu mi kaze da imam gresku u C:/windows/boot.ini
kasperski mi kaze da tako nesto ne postoji,druga stvar je bridge.dll koji mi stoji instaliran u softveru ali ne da da bude izbrisan....;sta dalje?
 
sad je novi problem.....vise mis ne radi....inace imam cd xp originalnu i registrovanu verziju,nemacku,ali sada vise ne zivim u nemackoj;komp je star dve god....ipak da dobijem instrukcije i da probam da instaliram ponovo,unapred hvala
 

Back
Top