U kom znaku ima najvise ljubitelja zivotinja?

Zasto onda sebi dajes slobodu da pises o ljubiteljima zivotinja netacne stvari sa stanovista astrologije.Ljubitelji se ne mogu videti ni po znacima ni po aspektima,iskreni ljubitelji su oni ljudi koji se ne hrane njihovim lesevima,ne zvacu njihove misice i kosti po svojim ustima po nekolikoputa dnevno,vec se bore za njihovu slobodu.

I zasto pominjes sesto polje aplikujuci na veterinare i hvaleci ih kao da su neki samaricani.Idi na neko selo pa gledaj da svaki dan ti isti doktori i veterinari muzijacima zivotinja seku testise,bikovima macolom rasturaju muda.

I zasto kroz svoje postove o astrologiji provlacis likove iz pravoslavnog panteona?Ako u kuci imas gomilu ikona znaj da su ti tvoji koji su divni i milni bacali uzasne anateme na proucavaoce prirode i da su ih u proslosti kasapili zive.Na hiljade i hiljade.
Opet ti nista nisi skapirao i kritikujes a da ne procitas post, uostalom evo crno na belo :- uopste nisam pominjala
6. polje u vezi veterinara nego Devica. CITAT -Ima tu istine - i ja znam dosta Devica koje brinu o zivotinjama. No to nije zbog Merkura, vec zbog njihove prirode koja je takva da voli da pomaze i brine o drugima.Ima puno Devica lekara i bolnicara (6. polje je njihovo prirodno polje) a i Majka Tereza je bila Devica. Od Merkura su dobri ekonomisti i pisci (Onazis, Hegel, Kortesar, Gete itd...)Po tebi su samo vegani ljubitelji zivotinja, pretera ga malo. Veterinare sam spominjala u kontekstu veze Lav- Strelac pisuci o tome jednoj Lavici koja je udata za Strelaca kao sto sam i ja Strelac srecno udata za Lava. Veterinari su samo primer, mogli su da budu i astronauti i obucari.Ovi moji doktori ne udaraju macolom nego spasavaju zivotinje, ne zivim na selu. A pravoslavni PANTEON je oksimoron jer su pravoslavci monoteisti a panteon je pojam iz mnogobozacke tradicije i znaci SVI BOGOVI. Kaze se pravoslavna ikonografija. A kad bi moji prijatelji culi da opisujes moju sobu nacickanu ikonama umrli bi od smeha, obicno imaju drugacije asocijacije. A anateme sam potanko opisala na temi o vesticama, znam vrlo dobro sta su, cak i kako izgledaju.
 
Poslednja izmena:
U astrologiji devica je simbolika neplodnog tla.

U njenom natalu ljubav je otisla,ako je uoste ima na simboliku osmog posto je tamo polozena,a tu se ista ne oseca dobro posto je osmo prirodno skorpionsko.Simbolika venere u skorpionu ti je poznata,privlaci zlo na sebe iz okoline cesto i bez razloga.Nadam se citala o tome,posto svoju glavu ne koristis,vec Terezinu kada je stalno pominjes.

Sesto polje pusti,ono je pomocno,uzima se u kombinaciji sa ostalim kada aspekti zataje,pusti druge sta pisu.Nauce osnovnu simboliku i svi vrte jednu istu pricu.

Draga majka je samo mislila o bogu ili se tako predstavljala,u devetom su Merkur i Jupiter.A pored religije deveto sa desetim se odnosi i na politiku.

Sta mislite astrolozi o ovom opozicionom aspektu Ve 180% Ur,Venera je u osmom polju,skorpionskom,polju seksa,a dolazi iz petog?I sta joj se desilo kada je po primarnim direkcijama Saturn nagazio Meseca.Ja cu se uzdrzati od tumacenja.

Pogledajte kako se kroz nju manifestovalo majcinstvo-Mesec i kvadrat koji pravi sa osom osmog.Gde je otisla plemenitost-Jupiter,ka zivotinjama ili zbog ovog aspekta sa Neptunom u religioze i iluzije ?
Mother-Teresa-Horoscope.jpeg

Drzi se ti svoje Tereze koja nije ispunila osnovnu funkciju prirode kao majke a radila za one koji su gazili po zeni kroz vekove unistavajuci i ono malo radosti koje je mogla dobiti.Pitanje je i da li je mogla roditi.
 
Poslednja izmena:
Isti k..ac,imas Budu.U biti ovih carolija je odricanje i patnja,a ne sloboda i ljudska sreca.
"Nadam se citala o tome,posto svoju glavu ne koristis,vec Terezinu kada je stalno pominjes."
Stvarno je smesno kad pomenem bilo kog Hriscanina reagujes ko da sam Zilot ili Jehovin svedok, napravi od mene verskog fanatika, pa i oni su ljudi.
Nemam samo Budu, a glavu koristim. Majku Terezu ne pominjem stalno vec samo jednom i to u kontekstu, ti mozda previse koristis glavu pa se napravi zamesateljstvo - ovlas procitas nesto, uhvati te neki iracionalni bes i jurisas ko Don Kihot, ako zelis da pljujes, da bi to imalo ikakvog smisla treba dati razuman i istinit argument. Nisam ti nikakva konkurencija, ti si i dalje najbolji astrolog na forumu, ja pisem vrlo obazrivo i to samo o onome sto znam, pa nema potrebe za besmislenim napadima.
 
Odlicno,jos jedna ljubiteljka zivotinja.Ti i Agatha ste se bas nasle.Procitale sta drugi pisu o sestom i to vam je jedan od parametara kojim donosite zakljucke.Da,i znate lekare koji imaju poneku planetu u sestom.

A volite i macke.

I poput pravih ljubiteljki hranite svoje male mace mesom-lesevima umrlih pilica ciji je zivot u preko 50% slucajeva bio zarazen leukemijom ili nekim tezim oboljenjem zbog genetskih manipulacija i uslova u kojim su odgajani da bi male mace imale sta pojesti.Ono sto ostane oko koscica nakon vaseg zvakanja bataka.

Volite li i one cija tela vise u hladnjacama na kukama ili je ljubiteljstvo samo prema nekim vrstama ?
 
Macke su mesozderi i ne mogu nista drugo da jedu. Mozda Kamael ima neki pametan predlog kako da ih presaltujemo na biljke i zanemarimo cinjenicu da je citav njihov digestivni sistem ustrojen ka varenju mesa - kratka creva, npr. Sreca sto je vegan, zamisli koliko bi tek bio agresivan da jede meso kao mi prljavi karnevari. Prvi put cujem da je leukemija zarazna. A draga Ovnovice ti si u pravu - svaki znak moze da bude ljubitelj zivotinja ali sta god napisemo iznapadace nas Kamael jer jedemo meso i usudjujemo se da ista napisemo o astrologiji. To sme samo on.
 
Poslednja izmena:

Back
Top