Windows Securiti Centar, jel moze da smeta?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Windows Securiti Centar, jel moze da smeta?

Početnik
    Učlanjen
    14.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Windows Securiti Centar, jel moze da smeta?

Pozdrav. Nedavno sam instalirao Windows xp i uz instalaciju mi je dosao i Windows Securiti Centar. Ali sada imam problem, naime ne mogu svaki program da instaliram, jednostavno ne rade mi instalacije za programe koje sam ranije mogao da instaliram. Kad pokrenem instalaciju, najpre izadje neko obavestenje od Windows Securiti Centra, a zatim EROR i pise nesto u smislu: instalacija nije potpuna, nabavite drugu instalaciju. Pa sad, jel moguce da taj Securiti Centar nesto ne dozvoljava te instalacije? Pokusao sam da ga ugasim, al ne znam kako. Jel moze taj Windows Securiti Centar da smeta, i kako moze da se iskljuci?
    Tenks

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: Windows Securiti Centar, jel moze da smeta?

Security Center mozes da iskljucis u servisima, ali on ne bi trebalo da smeta prilikom instalacije programa. Koji AV imas i jesi li preskenirao komp odmah nakon sto si podigao sistem.
    Verovatno si imao neku muku pa si morao da instaliras windows ponovo. Da li si imao viruse?

Početnik
    Učlanjen
    14.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Reinstalirao sam Windows jer nije mogao da se podigne. Kad ukljucim racunar izlazio je eror da Windowsu fali neki folder tamo.Slicno kao sad sa programima koje ne mogu da instaliram. Ne razumem se bas. Nisam ja radio reinstalaciju nego kolega.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Pitam, zato sto je moguce da imas neki fajl infektor (virus) koji se prositio na sve particije i zarazio sve exe fajlove. Ukoliko nije odmah nakon instalacije windowsa skenirao komletan komp, a otvorio je ili on, ili ti, bilo koju particiju osim C, virus je zarazio ponovo racunar. Pritom, sve isntalacije programa koje si imao su ostecene, tj. zarazene.
    To je samo moja pretpostavka koja ne mora da bude tacna, ali i moze. Znaci windows ti je pao zato sto su osteceni sistemski fajlovi, sto takodje ukazuje na mogucnost fajl infektora.
    Kad ja radim neki sistem, obavezno posle instalacije drajvera za plocu, skinem AV na desktop i preskeniram komletan komp, ne otvaram nijednu particiju, jer nikad ne znam sta je uzrok pada sistema. I ne malo puta se desilo da je bio u pitanju ili Virut, ili Sality.
    Poslednji put ažurirao/la toske1 : 06.01.2010. u 21:58

Slične teme

1. Da li counter strike 1.6 moze da radi na windows 7 64bit
    Autor SilverBullet387 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.04.2009., 16:10
  2. windows media centar 2005 ???
    Autor danijeldx u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 03.05.2007., 23:20
  3. Genius securiti web cam
    Autor Jaba u forumu Multimedija