Imamo situaciju,neke stvari se podrazumevaju 2

Poruka
22.606
Sedim ja u nekom klubu a pored mene tip i riba.... i u jednom momentu, ribi priđe neki tip i sve se nešto mota oko nje, šapuće joj nešto na uvo....a ona mu u jednom momenutu da do znanja da je zauzeta sa tipom koji je sa njom.Njih dvojica razmene poglede tipa ‚‚sad ću da ti hebem kevu‚‚ ali ovaj koji je prišao, elegantno se povuče.Ali, šta se dalje dešava... tip ove ribe, umesto da je ovom drugom dao do znanja da je riba sa njim, napadne ribu ‚‚te ti si ovakva‚‚.... ‚‚ti si onakva‚‚....a ona ništa nije bila kriva.:confused::confused:

Pitanje je za sve, šta mislite o takvim muškarcima i da li vam se nešto slično dogodilo?!z:hm:

Po meni je to običan papak.z:hm:
 
pa meni je bezveze da mi neko tek tako pridje i sapuce nesto na uvo. a plus mi je tu decko. i mislim da mu je ta riba malo kasno stavila do znanja. ja bih to odmah. mislim, koliko god da je ona bila pasivna u svemu tome, trebalo je da bude malo aktivnija u nekim drugim stvarima. u suprotnom deluje da nije ispostovala decka sa kim je.
ps. ajde zvocalo stavi se obrnutu situaciju. da mom decku tako neka riba sapuce nesto na uvo a da joj on nesto stavi do znanja posle pola sata naravno da bih odreagovala poput decka iz teme.
 
bila sam u vise slicnih situacija. i mislim da je tu na devojci da odmah stavi do znanja sta i kako. a oni fazoni, pa nisam ja tu nista nego je on meni prisao, nisam ja odavde, bla bla.....pa kao njen decko treba tu da skoci jel, da brani svoju teritoriju....bla bla truc, to su sitne zenske manipulacije koje se meni penju na ******. moje musko se nece ni u jednom trenutku osetiti proneverenim od mene. dermed basta. to isto vazi i za njega.
 
pa meni je bezveze da mi neko tek tako pridje i sapuce nesto na uvo. a plus mi je tu decko. i mislim da mu je ta riba malo kasno stavila do znanja. ja bih to odmah. mislim, koliko god da je ona bila pasivna u svemu tome, trebalo je da bude malo aktivnija u nekim drugim stvarima. u suprotnom deluje da nije ispostovala decka sa kim je.
ps. ajde zvocalo stavi se obrnutu situaciju. da mom decku tako neka riba sapuce nesto na uvo a da joj on nesto stavi do znanja posle pola sata naravno da bih odreagovala poput decka iz teme.

Ma nije to u opšte dugo trajalo minut -dva......
Imala sam i ja sličnu situaciju ali ja to rešavam odmah, dok je ta osoba tu a ne da čekam da ona ode, pa da napadnem tog koji je samnom.z:hm:
 
Sedim ja u nekom klubu a pored mene tip i riba.... i u jednom momentu, ribi priđe neki tip i sve se nešto mota oko nje, šapuće joj nešto na uvo....a ona mu u jednom momenutu da do znanja da je zauzeta sa tipom koji je sa njom.Njih dvojica razmene poglede tipa ‚‚sad ću da ti hebem kevu‚‚ ali ovaj koji je prišao, elegantno se povuče.Ali, šta se dalje dešava... tip ove ribe, umesto da je ovom drugom dao do znanja da je riba sa njim, napadne ribu ‚‚te ti si ovakva‚‚.... ‚‚ti si onakva‚‚....a ona ništa nije bila kriva.:confused::confused:

Pitanje je za sve, šta mislite o takvim muškarcima i da li vam se nešto slično dogodilo?!z:hm:
Jesje nam se desilo. Kako da nije. z:lol:
Elem, sedim ja tako u kafanu, a sedi i Milojko sas njegovu ribu, da prostiš. Kad ete ti ga jedan, pa prvo pod njiov astal. Riba ćuti, al se vrpolji, a Milojko isto ćuti i on. I odjedared, vidim ja, a vidi i Milojko kako se ribi nešto mrda u krilu ispod cicanu aljinu.
- AKHM! Ne bi da smetam ja - kucne Milojko toga po ramenu, a ovaj se istovari ispod astala i pita šta treba.
- Šta radiš ti tamo doli, a? - to pita on onoga ljubazno pa mu se vidi i onaj pozlaćen kutnjak. Šestica.
- Pa sam izgubeo prsten ispod astala. - kaže onaj od dole.
- I... Nalaziš li ga? :evil:
- Ič. :neutral:
A Milojko turi novu iljadarku na astal, a drugom rukom se lagacki vata za vatreno oružje:
- Će da bide dosta? Za prsten. I to...
- Oće, kako da neće. Odo ja sad elegantno da se povučem - kaže onaj ispod astala i ko metak produva kroz vrata. Nije ni pogledo onu iljadarku na stolu.
- Mamicu ti onu tvoju - kaže Milojko ribi mu - zamal da me zakoštaš iljadarku. z:lol:
 
Sedim ja u nekom klubu a pored mene tip i riba.... i u jednom momentu, ribi priđe neki tip i sve se nešto mota oko nje, šapuće joj nešto na uvo....a ona mu u jednom momenutu da do znanja da je zauzeta sa tipom koji je sa njom.Njih dvojica razmene poglede tipa ‚‚sad ću da ti hebem kevu‚‚ ali ovaj koji je prišao, elegantno se povuče.Ali, šta se dalje dešava... tip ove ribe, umesto da je ovom drugom dao do znanja da je riba sa njim, napadne ribu ‚‚te ti si ovakva‚‚.... ‚‚ti si onakva‚‚....a ona ništa nije bila kriva.:confused::confused:

Pitanje je za sve, šta mislite o takvim muškarcima i da li vam se nešto slično dogodilo?!z:hm:

Po meni je to običan papak.z:hm:

Dozvolila je da jos neko nesto sapuce na uvo u njegovom prisustvu i u jednom momentu?znaci bilo je vise momenata?pa momentalno bi obriso patos s njom
 
Sedim ja u nekom klubu a pored mene tip i riba.... i u jednom momentu, ribi priđe neki tip i sve se nešto mota oko nje, šapuće joj nešto na uvo....
a ona mu u jednom momenutu da do znanja da je zauzeta sa tipom koji je sa njom
.Njih dvojica razmene poglede tipa ‚‚sad ću da ti hebem kevu‚‚ ali ovaj koji je prišao, elegantno se povuče.Ali, šta se dalje dešava... tip ove ribe, umesto da je ovom drugom dao do znanja da je riba sa njim, napadne ribu ‚‚te ti si ovakva‚‚.... ‚‚ti si onakva‚‚....a ona ništa nije bila kriva.:confused::confused:

Pitanje je za sve, šta mislite o takvim muškarcima i da li vam se nešto slično dogodilo?!z:hm:

Po meni je to običan papak.z:hm:

ona mu u jednom momentu stavlja do znanja?to znaci da je taj moment potrajao malo duze...i ja bih joj posle citao bukvicu...mada i taj tip sa kojim je bila,je supak..ja da sam bio na njegovom mestu,ustao bih i prisao mu...i rekao..imas 3 sekunde da nestanes,ili ces stvarno nestati....
 
Poslednja izmena:
Sedim ja u nekom klubu a pored mene tip i riba.... i u jednom momentu, ribi priđe neki tip i sve se nešto mota oko nje, šapuće joj nešto na uvo....a ona mu u jednom momenutu da do znanja da je zauzeta sa tipom koji je sa njom.Njih dvojica razmene poglede tipa ‚‚sad ću da ti hebem kevu‚‚ ali ovaj koji je prišao, elegantno se povuče.Ali, šta se dalje dešava... tip ove ribe, umesto da je ovom drugom dao do znanja da je riba sa njim, napadne ribu ‚‚te ti si ovakva‚‚.... ‚‚ti si onakva‚‚....a ona ništa nije bila kriva.:confused::confused:

Pitanje je za sve, šta mislite o takvim muškarcima i da li vam se nešto slično dogodilo?!z:hm:

Po meni je to običan papak.z:hm:


pa da ti to izlazish...idi bre u kafanu :)

ps...ovo je uvreda za sve postene i cestite papke


shupak je mozda prikladnije
 

Back
Top