Kakvi ste kao neprijatelj? Da li ste osvetoljubivi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa da vidimo..........da li postoje ljudi koje smatrate neprijateljma? Da li ste se nekada osvetili i prijateljima? Kako se svetite? Da li ste se pokajali zbog toga? Molim vas...............potrudite se da odgovorite na sva pitanja....
-Postoje.
-Nisam,jer mi nisu i niti ce mi ikad zgresiti nesto.
-Fizicki i psihicki....u vise slucajeva fizicki,jer budale nece da slusaju razum,dok je nekog dovoljno poniziti u razgovoru i postanu manji od makovog zrna.
-Jesam.

Kratko i jasno. z:p

Edit : Osvetoljubiv sam....ali umem da oprostim.
 
Poslednja izmena:
1) ne postoje ljudi koje smatram neprijateljima, postoje ljudi koje ne volim i koji mi ne prijaju.
2) ne svetim se nikome, a i nemam razloge za tako nesto...

Stvarno ne razumem ljude koji se svete, msm, sta ja imam od toga da napravim nesto lose nekom. To uglavnom rade zavidni i zlopamtila. Ne interesuju me tudji zivoti i to je to, tako da nemam potrebu da se svetim. A oni koji me ne vole... jednostavno ih ne primecujem.
 
Pa da vidimo..........da li postoje ljudi koje smatrate neprijateljma? Da li ste se nekada osvetili i prijateljima? Kako se svetite? Da li ste se pokajali zbog toga? Molim vas...............potrudite se da odgovorite na sva pitanja....

nemam neprijatelje...ima ljudi koje ne gotivim ili su mi antipaticni..al direktno neprijatelja ne...
osvetio....ne...nisam taj tip...kad me neko zajebe..ja ga ignorisem.....

lepe teme postavljas...dobijas rep od mene...
 
sto se mene tice,nemam ih
ne zelim sljamu da pridajem toliki znacaj
prastam li?
hm........zavisi sta je u pitanju,izolovani slucaj bih svakako oprostila,seriju?ne
ali,znate kako se kaze,prasta se,ali se ne zaboravlja
uvek je to tu negde
sto se tice osveta-i to zavisi
ako ti kazem od.jebi,a ti i dalje cackas mecku,umem da budem bitch
 
Pa da vidimo..........da li postoje ljudi koje smatrate neprijateljma? Da li ste se nekada osvetili i prijateljima? Kako se svetite? Da li ste se pokajali zbog toga? Molim vas...............potrudite se da odgovorite na sva pitanja....

Ima ljudi koji mi se ne dopadaju , i koji znaju da mi se ne dopadaju , ali nije ishlo do pravog fizichkog neprijateljstva , prijateljima se "svetim" istom merom , ali me prijatelji nikad nisu ono bash povredili , vec samo obichne zachkoljice i dosetke . Svetim se da boli , to naravno kad treba da se svetim . Nikad.
Zaboravim da kazhem da nisam zlopamtilo i da se ne iznerviram lako , dok me drzhi bes svetim se , onako me brzo prodje i gotovo , al kad sam besan bude svashta .
 
Poslednja izmena:
Pa da vidimo..........da li postoje ljudi koje smatrate neprijateljma? Da li ste se nekada osvetili i prijateljima? Kako se svetite? Da li ste se pokajali zbog toga? Molim vas...............potrudite se da odgovorite na sva pitanja....

-Ne
-Ne
-Umem da budem dosta kreativan...I fizicki i psihicki volim da sjebem onog kog sam stavio na crnu listu
-Ne...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top