Da sam ja neki faktor u Srbiji ...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Da se šta ja pitam, ovih dana bih pozvao na razgovore muslimanske vodje, to jest uticajne verske poglavare, predsednike svih vodećih sila te konfesije...i poklonio bi im četiri lokacije u Srbiji, gde bi gradili svoje verske objekte(čitaj DZAMIJE).

Recimo jednu u Beogradu, jednu u Kragujevcu, u Novom Sadu recimo, a četvrtu u Severnoj Kosovskoj Mitrovici.

-Taj potez bi više odjeknuo u svetu, no ijedan koji Srbija može da uradi u narednih 100 godina.

-Taj potez bi Srbiji doneo više benefita, koristi, no da nam neko sutra pokloni 10 milijardi $ keša.

-Taj potez bi od Srbije napravio stabilniju državu, veću meku i atraktivniju destinaciju no što je trenutno ima ijedna zemlja na Balkanu.

-Taj potez bi Srbiju svetu predstavio kao zemlju najveće tolerancije i slobode verske, nacionalne i svake druge, iako i bez toga imamo zavidan nivo slobode, ali sa tim činom bi matirali ceo svet, a Zapad bi zbunili do neslućenih visina i dubina.


Ne znam ima li iko dalekovid u Srbiji, koji ovaj moj potez razume, shvata i ima neku percepciju istog...? Ali jedno je sigurno, boljeg političko-uticajnijeg poteza Srbija ne bi napravila u svojoj istoriji, jer i onako muslimani će u budućnosti biti dominantnija religija i civilizacijska neminovnost prvoga reda.
Zašto u tom smislu ne učiniti potez koji može samo da koristi Srbiji odmah, a pogotovu za 50-100 godina.
 
Poslednja izmena:
Ne znam ima li iko dalekovid u Srbiji, koji ovaj moj potez razume, shvata, perceptira...? Ali jedno je sigurno, boljeg političko-uticajnijeg poteza Srbija ne bi napravila u svojoj istoriji, jer i onako muslimani će u budućnosti biti dominantnija religija i civilizacijska neminovnost prvoga reda.
Zašto u tom smislu ne učiniti potez koji može samo da koristi Srbiji odmah, a pogotovu za 50-100 godina.

Pa mogli smo se fino svi poturčiti još onda kada je to bilo aktivno...iz tadašnje perspektive, islam je već bio dovoljno dominantan.
 
Pa mogli smo se fino svi poturčiti još onda kada je to bilo aktivno...iz tadašnje perspektive, islam je već bio dovoljno dominantan.

Misliš li možda da bi narod sada živeo gore, no što danas živi u sred Srbije. Teorije nema, da je veće zlo moglo da nas snadjew, no što smo mi samo sebe snašli. Naučno i matematički dokazivo.
Ko je bio u Tursakoj skoro, oni su za nas bog u životnom i organizacionom smislu, iako ih ima više od 10 puta .
 
Da se šta ja pitam, ovih dana bih pozvao na razgovore muslimanske vodje, to jest uticajne verske poglavare, predsednike svih vodećih sila te konfesije...i poklonio bi im četiri lokacije u Srbiji, gde bi gradili svoje verske objekte(čitaj DZAMIJE).

Recimo jednu u Beogradu, jednu u Kragujevcu, u Novom Sadu recimo, a četvrtu u Severnoj Kosovskoj Mitrovici.

-Taj potez bi više odjeknuo u svetu, no ijedan koji Srbija može da uradi u narednih 100 godina.

-Taj potez bi Srbiji doneo više benefita, koristi, no da nam neko sutra pokloni 10 milijardi $ keša.

-Taj potez bi od Srbije napravio stabilniju državu, veću meku i atraktivniju destinaciju no što je trenutno ima ijedna zemlja na Balkanu.

-Taj potez bi Srbiju svetu predstavio kao zemlju najveće tolerancije i slobode verske, nacionalne i svake druge, iako i bez toga imamo zavidan nivo slobode, ali sa tim činom bi matirali ceo svet, a Zapad bi zbunili do neslućenih visina i dubina.


Ne znam ima li iko dalekovid u Srbiji, koji ovaj moj potez razume, shvata i ima neku percepciju istog...? Ali jedno je sigurno, boljeg političko-uticajnijeg poteza Srbija ne bi napravila u svojoj istoriji, jer i onako muslimani će u budućnosti biti dominantnija religija i civilizacijska neminovnost prvoga reda.
Zašto u tom smislu ne učiniti potez koji može samo da koristi Srbiji odmah, a pogotovu za 50-100 godina.

Onako velelepnu, kao sto je u Zagrebu tesko da mogu da izgrade.
 
Da se šta ja pitam, ovih dana bih pozvao na razgovore muslimanske vodje, to jest uticajne verske poglavare, predsednike svih vodećih sila te konfesije...i poklonio bi im četiri lokacije u Srbiji, gde bi gradili svoje verske objekte(čitaj DZAMIJE).

Recimo jednu u Beogradu, jednu u Kragujevcu, u Novom Sadu recimo, a četvrtu u Severnoj Kosovskoj Mitrovici.


-Taj potez bi više odjeknuo u svetu, no ijedan koji Srbija može da uradi u narednih 100 godina.

-Taj potez bi Srbiji doneo više benefita, koristi, no da nam neko sutra pokloni 10 milijardi $ keša.

-Taj potez bi od Srbije napravio stabilniju državu, veću meku i atraktivniju destinaciju no što je trenutno ima ijedna zemlja na Balkanu.

-Taj potez bi Srbiju svetu predstavio kao zemlju najveće tolerancije i slobode verske, nacionalne i svake druge, iako i bez toga imamo zavidan nivo slobode, ali sa tim činom bi matirali ceo svet, a Zapad bi zbunili do neslućenih visina i dubina.


Ne znam ima li iko dalekovid u Srbiji, koji ovaj moj potez razume, shvata i ima neku percepciju istog...? Ali jedno je sigurno, boljeg političko-uticajnijeg poteza Srbija ne bi napravila u svojoj istoriji, jer i onako muslimani će u budućnosti biti dominantnija religija i civilizacijska neminovnost prvoga reda.
Zašto u tom smislu ne učiniti potez koji može samo da koristi Srbiji odmah, a pogotovu za 50-100 godina.

attachment.php
 
yebes dzamije , bolje da otvorimo gomilu bordela , pusionica opijuma , striptiz barova , kockarnica , sumnjivih klubova sto rade od 3 ujutro , crack house,pabove , alkohol u potocima ... tu je najveca lova i zayebancija

Ih bre, ti bi odmah da udariš na naš ponos i dostojanstvo, gde radnici rade za 200 evra, ali plate dobijaju svakih 6 meseci.Ne bi to bilo dobro, navikli naši da je bolje biti dostojanstven, no sit i zdrav.
 
Da se šta ja pitam, ovih dana bih pozvao na razgovore muslimanske vodje, to jest uticajne verske poglavare, predsednike svih vodećih sila te konfesije...i poklonio bi im četiri lokacije u Srbiji, gde bi gradili svoje verske objekte(čitaj DZAMIJE).

Recimo jednu u Beogradu, jednu u Kragujevcu, u Novom Sadu recimo, a četvrtu u Severnoj Kosovskoj Mitrovici.

-Taj potez bi više odjeknuo u svetu, no ijedan koji Srbija može da uradi u narednih 100 godina.

-Taj potez bi Srbiji doneo više benefita, koristi, no da nam neko sutra pokloni 10 milijardi $ keša.

-Taj potez bi od Srbije napravio stabilniju državu, veću meku i atraktivniju destinaciju no što je trenutno ima ijedna zemlja na Balkanu.

-Taj potez bi Srbiju svetu predstavio kao zemlju najveće tolerancije i slobode verske, nacionalne i svake druge, iako i bez toga imamo zavidan nivo slobode, ali sa tim činom bi matirali ceo svet, a Zapad bi zbunili do neslućenih visina i dubina.


Ne znam ima li iko dalekovid u Srbiji, koji ovaj moj potez razume, shvata i ima neku percepciju istog...? Ali jedno je sigurno, boljeg političko-uticajnijeg poteza Srbija ne bi napravila u svojoj istoriji, jer i onako muslimani će u budućnosti biti dominantnija religija i civilizacijska neminovnost prvoga reda.
Zašto u tom smislu ne učiniti potez koji može samo da koristi Srbiji odmah, a pogotovu za 50-100 godina.

A zamisli koliko bi kredita i para dobili od arapskih zemalja kada bi primili islam?

Odmah bi nam otplatili sav dug i dali jos "tri tovara blaga"....

Ziveli bi svi ko sheici u Srbiji...

Al hebes ga, borili su se nasi stari vekovima da im se to ne dogodi, pa nije red da mi bas budemo ti koji ce prodati VERU ZA VECERU!

Stvarno ti glupa tema, mozes ti to bolje.
 
Misliš li možda da bi narod sada živeo gore, no što danas živi u sred Srbije. Teorije nema, da je veće zlo moglo da nas snadjew, no što smo mi samo sebe snašli. Naučno i matematički dokazivo.
Ko je bio u Tursakoj skoro, oni su za nas bog u životnom i organizacionom smislu, iako ih ima više od 10 puta .

Ko zna, da smo se svi poturčili, možda bi sada Beč bio turski...ko zna...
 

Srbije ovake ne bilo garant, ukinuo bi to ustavom, ali bi bilo srpskog Monaka i Luxemburga 100%.
Naterao bi stanovnike ove Srbije da se pate sa 10 puta većim standardom, pa kome se ne svidja, nega traži AZIL u SOMALIJI i Tanzaniji.
Za gro vas preko reda bi otvorio šalter za dobijanje papira za azil.

Ако се опет родим, не бих да се сећам претходног живота.
Сећање на ову тему би ме убило.
:zskace: :zskace: :zskace:
 
Ko zna, da smo se svi poturčili, možda bi sada Beč bio turski...ko zna...

Što Beč, taj grad je najlepši, najbogatiji, najkulturnije centar sveta. Najsrećniji ljudi na svetu žive u tom gradu.

Nas su Turci napustili iz osvete, kad su videli da ovakoih ugursuza u bakzuza je i bog digao ruke. To im je bio najpametniji posao stoleća, a naš naglupčji što ih nismo zaustavili u tome.
 

Srbije ovake ne bilo garant, ukinuo bi to ustavom, ali bi bilo srpskog Monaka i Luxemburga 100%.
Naterao bi stanovnike ove Srbije da se pate sa 10 puta većim standardom, pa kome se ne svidja, nega traži AZIL u SOMALIJI i Tanzaniji.
Za gro vas preko reda bi otvorio šalter za dobijanje papira za azil.

U,ebo te...aj napravi neku stranku pa se spremi za izbornu kampanju,kad mogu ove budale na vlasti...mozes i ti,sta ti fali z:)
 
Neznako, prijatelju moj, ima u zivotu stvari koje se ne mere novcem, koje NEMAJU CENU...

(Pardon, ovo je bilo upuceno Neznanku, pogresno sam citirao)

Ne radi se samo o novcu, no o kulturi življena, gde smo mi najtanji i najgori karakteri ove planete u red sa nekima iz Tanzanije, Konga i Etijopije.
Pa to svi vide, znaju, pogotovu kad se ode van Srbije, u sloveniju recimo, a tek u Austriju, Nemačku, pa to su bogom dane zemlje .
 

Back
Top