Rast cijena naftnih derivata i u Hrvatskoj!

al bundy

Legenda
Poruka
63.981
Rast cijena naftnih derivata

Cijene naftnih derivata od ponoći će, kako se neslužbeno doznaje, biti više od 13 do 19 lipa po litri

Po neslužbenim informacijama, eurosuper 95 poskupio bi za 19 lipa po litri, pa bi se na Ininim benzinskim postajama u slijedećih tjedan dana prodavao po cijeni od 7,88 kuna po litri.

Nova cijena supera 95, kako se neslužbeno doznaje, od ponoći bi bila viša za 17 lipa po litri i iznosila bi 7,76 kuna po litri, za razliku od dosadašnjih 7,59 kuna, dok bi se super plus 98 prodavao po 7,93 kune ili 18 lipa više od dosadašnjih 7,75 kuna.

Neslužbene informacije govore da bi dizelska goriva od ponoći bila skuplja za 13, odnosno 14 lipa po litri, pa bi nova cijena eurodizela bila 7,26 kuna po litri, dizela 7,16 kuna, plavog dizela 4,13 kuna, a loživog ulja ekstra lakog 4,58 kuna.

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews[tt_news]=58571&tx_ttnews[backPid]=38&cHash=1ab235a09d

Dokle vise Tadicu ,imas li ti malo duse ili ces i dalje da deres kozu sa ledja jadnom narodu ? z:((
 
цијена за литар бензина 95 у Хрватској,са поскупљењем,

7,76 HRK = 102.02072 RSD

цена у Србији,тренутно без најављеног поскупљења,за литар бензина 95,

105,9 RSD = 8.055 HRK


па како њима јефтиније,а?
 
pa nemam pojma , ja sipam za soma dinara i vozam se nedelju -dve po gradu pa i ne primecujem neku razliku u poslednjih 2-3 godine

pa kad nemas veze sa zivotom ti ko iz onog vica :

- kaze fata "mujo opet poskupilo gorivo"
- a mujo ce: "ma boli me qurac ja vazda sipam za 20 maraka" :hahaha:

primera radi na pocetku 2009 evrodizel je kostao 54 dinara a sad kosta 103 i opet ce da poskupi!

a cena nafte se u tom periodu nije bitnije menjala!
 
nek nam vrati 25 dinara po litri kolko nam ukrade na svaki litar tj koliko je jeftinije gorivo u BIH i Rumuniji u odnosu na Srbiju....


O cemu ti pricas? Kukas na ovu drzavu, a samo sto ne pocnes i bracu Albance da svercujes preko Gazivode... pa kupujes naftu bez placenih dazbina i tako direktno stetis sopstvenoj drzavi, a pomazes Siptarima... umesto da te pare idu u izgradnju skola i vrtica, one idu za nabavku oruzja.... treba da se stidis....

A da ne pricam sto po svom selu valjas :ztorba: brazilsku svinjetinu.... moze neko da se razboli od toga...
 
O cemu ti pricas? Kukas na ovu drzavu, a samo sto ne pocnes i bracu Albance da svercujes preko Gazivode... pa kupujes naftu bez placenih dazbina i tako direktno stetis sopstvenoj drzavi, a pomazes Siptarima... umesto da te pare idu u izgradnju skola i vrtica, one idu za nabavku oruzja.... treba da se stidis....

A da ne pricam sto po svom selu valjas :ztorba: brazilsku svinjetinu.... moze neko da se razboli od toga...

ova baba sera zvana Markelja kad nema argumente onda laze laze laze z:D

ajde baba sero , nastavi da naplacujes veliku nuzdu 20 dinara a malu 10 u wcu kod stajge a politiku prepusti nama obrazovanijima i inteligentnijima od tebe z:D

veci koeficijent inteligencije ima vepar od 6 meseci od tebe sobzirom da tvoji postovi ne sadrze nista osim prizemnih lazi i uvreda. zato setaj pishboy

i obavezno da izdas fiskalni za svaku veliku i malu nuzdu koju naplatis z:D
 
Poslednja izmena:
umukni bezobrazna i pokvarena lazovcino .

Pa nisam se ja po forumu hvalio da svercujem naftu sa Kosova nego ti... i to ne samo za sebe vec za pola tvog sela... Znam da istina boli.... narocito kada ima bar jos 20 ljudi sa foruma koji su videli tvoje postove... i umesto novac da ide u budzet da se pomogne bolesnima i starima ti ga dajes Albancima koji ce to da iskoriste za dalje proteravanje Srpskog naroda sa Kosmeta... a sto se tice laganja... pa domacine nisam ja pricao kako imam tri firme u delaveru, nego ti.... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top