Lotoooo :D

zeljko612

Domaćin
Poruka
4.266
Sad mozda je bila tema a mozda i nije...Kada bi ste dobili 7na loto(kada znam da je nemoguce)a nagrada je 20.000.000evra sta bi ste radili,ozbiljni odgovori ne fore otisao bih na havaje,kupio bih avion i td....
Ja na primer 5.000.000 bih dao mojima da zavrse kucu i drugu kucu.Ida rese finansiske probleme.A ja bih cuvao 10.000.000u banci a ostalo bih potrosio na fax,neka prikladna kola ne trebaju mi besna da budem kao frajer neki.I troskario bih polako.Kasnije bih otvorio firmu i tako... :)
 
a ovde se radi o milionima evra, a ti bi tvojima dao 5 miliona da zavrse dve kuce i rese probleme? koliki su ti prolema da mi je znati, da nisi ti karic slucajno?
ti bi pet miliona potrosio na fax i kola? pa gde ti zivis?
 
moram i ja da odgovorim na ovu temu....
odredjenu kolicinu novca bi donirala u ustanovu za decu sa posebnim potrebama....platila bi faks preostale tri godine...kupila sebi stan...i porsea najnovijeg crnog...otisla na putovanje ponovo u liverpool,a ostalo bi ostavila na banku...i ostavila svom bratu na racun u banci odredjen dio novca da ima kad postane punoljetan....
 
Stavio u banke i zhiveo skromno ( ne bash skromno , al necu imati pozlacena kupatila i gluposti ) , imao bih za stan , za obrazovanje , a nikad ne bih morao da radim , zhiveo bih od kamate , obezbedio bih porodicu isto , i uzhivancija .
 
Sad mozda je bila tema a mozda i nije...Kada bi ste dobili 7na loto(kada znam da je nemoguce)a nagrada je 20.000.000evra sta bi ste radili,ozbiljni odgovori ne fore otisao bih na havaje,kupio bih avion i td....
Ja na primer 5.000.000 bih dao mojima da zavrse kucu i drugu kucu.Ida rese finansiske probleme.A ja bih cuvao 10.000.000u banci a ostalo bih potrosio na fax,neka prikladna kola ne trebaju mi besna da budem kao frajer neki.I troskario bih polako.Kasnije bih otvorio firmu i tako... :)

Potrošio bih jedno 50 000 na svoje školovanje. Kad se školujem otvorim firmu sa 1.500 000. otvorim fabriku nečega sa 5.325 000, 5 miliona dao svojima, 3 miliona sestri kao svadbeni poklon(daće bog) a od ostatka kupio ostrvo i osnovao svoju državu.
 
pa bolje i to nego da ulazes u obrazovanje i porodicu z:mrgreen:

gde ce ti dusa?
da te cuje ministar prosvete
i mama i tata
:(
sta bih ja radila
realno,otisla na neko ostrvo okruzeno okeanom,kao u nekoj seriji gde surfuju
da
tako,to bi bilo lepo
tamo kucica,full kucica
vilica bolje
msm,vilica kao umanjenica od vile-velike,full kuce
mojima bi rekla da upere prstom sta im treba,pazarila bi im,kupila im neku firmu,da imaju,kupila sebi neku veliku,da ne propadnu pare
kola,itd
i kada bih se odmorila godinu dana na ostrvcu,malo bih putovala i tako
i imala bih licnog trenera da me svuda prati
i sminkera
a moze i frizera
a i mas(t)er isto
i tako,dala bih dosta novca za zivotinjke,ljude u nemastini
i kupila bih kartu za let svemirom
i platila bih daxa da mi bude poslovna pratnja na ostrvu
ili funnyja
ili up-a
koji hoce
i eto
 

Back
Top