Koliko dnevno učite? Kakvi ste đaci? Omiljeni predmet....

pa,realno
ucim svakodnevno
upijam stvari
a sto se skolskog gradiva tice
zavisi,uglavnom nesto sitno,desi se jednom mesecno da bude 2 sata,i to kada je sezona testova itd
hm.omiljeni
istorija
engleski,bio,mada sam daleko ispred razreda,a ona ne zeli da radi sa mnom dodatno,tako da se smaram,buduci da me,realno,ignorise
pa sad ja nju ignorisem
i volim matematiku,ali nisam volela profesorku,i uopsteno,njen smoran sistem rada
ali,penzionisala se:vatromet:
ako mss,na nekoga ko puno uci-ne
ako mss na nekoga ko uci napamet-ne,nazalos,tu vestinu jos nisam savladala
niti cu,izgleda
uglavnom da,ali ako sam sa nekim u losim odnosima,ponudim im odgovor sama,ako sam dobro raspolozena,a inace mi je gadno to sto mogu da predju preko tog "sukoba",samo da bi dobili jedan odgovor
i da-inace ne prepisujem od nekoga,glupo mi je,i neprijatno mi je da ometam tu osobu
ali stvarno:/
ahahaha
ne
u osnovnoj sam imala par glasova za djaka generacije
ali,nisam dobila zato sto nisam imala neki takmicarski duh,nisam isla na takmicenja,samo koliko mi treba za vukov,i onda batalila
 
Jaooo u zivac me sad pogodi...evo ovako:
Ucim samo kad zagusti ili me moji teraju,pamtim veoma brzo ali zato sam lenj,lenj da nema gori ma ni lenjivac mi nije ravan :D
Dajem rado da prepisu ako ja mislim da je tacno ali samo onima koji i meni daju,nisam najbolji djak bio sam u prvoj godini medju tri najbolja posle sam veoma popustio.Vrlodobar dobar tu na skali sam.Mogao bih i odlican da budem kad bih hteo ali mrziii me da uciiim :'(
Omiljen predmet...nemam svi su mi jednaki
 
E da vam popravim prosek ja sam propalica teska! 3 keca i 4 u najavi,nista pipnuo jos nisam,15 neopravdanih a ucim samo kad moram i to ucim ubitacnim tempom! Ja naucim knjigu od 200 strana za 2 dana,brzo kapiram ali me mrzi da radim! Nemam omiljen predmet! Mogu da svarim programiranje i Engleski kad znam, a kad ne znam onda me i mrzi da naucim! zao mi je sto su mi izbacili digitalnu elektroniku to mi je bio bas dobar predmet kapirao sam kao zmaj!
 
E da vam popravim prosek ja sam propalica teska! 3 keca i 4 u najavi,nista pipnuo jos nisam,15 neopravdanih a ucim samo kad moram i to ucim ubitacnim tempom! Ja naucim knjigu od 200 strana za 2 dana,brzo kapiram ali me mrzi da radim! Nemam omiljen predmet! Mogu da svarim programiranje i Engleski kad znam, a kad ne znam onda me i mrzi da naucim! zao mi je sto su mi izbacili digitalnu elektroniku to mi je bio bas dobar predmet kapirao sam kao zmaj!
Ti si Elektro.Racunara kao i ja...slicni smo samo sto sam ja imao malo vise keca na pocetku xD
 
Zdravo................
Zanima me koliko dnevno vi učite?
Koji vam je predmet omiljeni? Šta najviše volite?
Da li ste štreber? =))))))
Da li dopuštate drugima da prepisuju od vas?
Da li ste najbolji đak?
.........................................pišite..........................................

Dnevno ucim odprilike od sat do dva. Mozda malo vise kad su kontrolni i pismeni. Omiljeni predmet, pa hmm...Nemam, al iz istorije imam dobrog nastavnika pa volim istoriju.

Pa tesko se moze prepisivati jer su kontrolni u dve ili cetiri grupe, al pomognem drugu ako znam. Nisam najbolji djak, al sam jedan od boljih. Do sad sam luca, nadam se da necu prekinuti tradiciju :mrgreen: ;) To je to :)

 
Ja sam vrlo dobar ili odlican. Ne ucim mnogo ali brzo kapiram(valjda z:) ). Inace, omiljeni predmet mi je matematika.

Ma ne ma kakvi... ti da uvcis i vezbas? Ma jok... Matematika se najvise vezba i to barem sat vremena dnevno i jos si odlican sto je automatski jednako da prilicno ucis,ali nisi svestan koliko je to puno jer si navikao! Ja ucim 20 minuta ako je teorija u pitanju i za taj dan sam zavrsio,a ako je matematika to je sat privatnog casa i 15 minuta bacanja pogleda na svesku i idem na test!z:D U ostalom kome normalnom je omiljen predmet matematika?
 
Zdravo................
Zanima me koliko dnevno vi učite?
Koji vam je predmet omiljeni? Šta najviše volite?
Da li ste štreber? =))))))
Da li dopuštate drugima da prepisuju od vas?
Da li ste najbolji đak?
.........................................pišite..........................................


pih....
ne treba meni puno vremena da nesto naucim... sem ako neki predmet zapustim... uglavnom istorija... z:hm:
omiljeni> pravo, knjigovodstvo, fizicko.....
streber... nikako...
dopustam svakom da prepisuje... ko moze da se snadje u mom ponekad krupnom ponekad sitnom rukopisu...z:p
najbolji djak, nisam, ali sam medju najboljima... bila... :zcepanje:
 
odlicna sam za sad
ne volim da ucim, posebno sam se ove godine ulenjila
učim kad je neophodno, dnevno pola sata ili samo pročitam gradivo
a ako je neki test ili ispitivanje uglavnom učim noć pred i ne spavam par sati da bih naučila
obećala sam sebi da ću učiti redovno u II polugodištu, ali gradivo mi je apsolutno nezanimljivo, profesori užasni a društvo iz odeljenja još gore tako da uopšte nemam ambiciju

drugi misle da sam štreber ili da samo puno učim zato što ćutim i pretvaram se u kameleona kad nisam naučila, a kad znam, javim se i rešim stvar.

gimnaziju gledam kao posao i jedva čekam da je završim i odem na fax

što se prepisivanja tiče, prepisujem samo sa svojih puškica, od drugih nikad
ranije sam srdačno davala svima da prepisuju ali u poslednje vreme sam stavila veto i na to.
 
umm...ovako...nisam najbolji djak...daleko od toga :lol: ...samim tim ne i streber...
ucim oko 2-3 sata nedeljno....ne vise....
umm omiljeni predmet mi je engleski (samo zato sto ga znam perfektno xD)
hmm,volim i istoriju....i geografiju....
ne volim srpski....mislim volim ga kao jezik,i volim ga kao predmet,ali zamrzela sam ga zbog nastavnice....(iz engleskog i francuskog imam 5 a iz srpkog 2).....ona mene mrzi,i ja nju mrzim...i ta nasa obostarana mrznja se povecava svakim danom...(sad cu da otvorim temu sa ovom tematikom xD)....dopustam svima da prepisuju od mene,samo ako sam 100% sigurna da je tacno....prepisujem i ja od drugih (ali retko,samo kad mi je frka,ono da dobijem prelaznu xD)....i taako...
 

Back
Top