da li da izgubim nevinost posle 4 meseca zabavljanja?

  • Začetnik teme Zabrinuta devica
  • Datum pokretanja
Z

Zabrinuta devica

Gost
Cao,narode.Imam 18 godina i prvi put decka.On me obozava,uvek je tu kad mi treba i vecina ljudi kaze da smo nas dvoje srodne duse.Medjutim...ne znam da li treba da spavam sa njim posle meseca vidjanja.NAPOMINJEM DA SMO OBOJE DEVICE. godine je stariji od mene.Znam da zeli da imamo odnose i ja isto toliko zelim,ali mi se cini da je suvise rano.Pomozite
 
sve je strasno relativno. ako ga volis i ako on voli tebe i ako zelis to da uradis nezavisno od kasnijeg ishoda uradi... znam za slucajeve da je veza od nedelju dana bila jaca od neke druge koja je trajala godinama. brojevi ne moraju nuzno da znace i da je neka veza uspesna. dobro se preispitaj pre te odluke. nekima je to donelo poboljsanje u vezi a neke moje drugarice su odmah naredno vece posle toga videle svog dragog kako obradjuje drugo parce. ako si spremna i na tu mogucnost onda znaci da si zrela...ma u stvari imas u svim teenage novinama masu saveta na osnovu kojih mozes da preispitas svoju zrelost. ali jedno je sigurno KVANTITET VEZE NE ZNACI NUZNO I KVALITET. znaci moze da se desi da tip i devojka budu u vezi 2,5 godine i ona pristane i onda je odmah sutne... misli i na tu opciju i jedini kriterijum da li to uraditi ili ne SI TI SAMA SEBI!!!! i znas posle jos one forice kontracepcija, ginekolog, bla bla bla... sve to nuzno ide sa tim!
 
PA ovako mene je to josh vise sjedinilo sa curom,a u isto vreme cini mi se i odaljilo.
DA pojasnim:
Dogovorili smo se to da uradimo i posle toga smo se josh vise zblizili....
Sada ono sto nas je po meni odaljilo :
Pokusali smo 8x ali bezuspesno znaci nista nismo upslei da uradimo ni da probijem ni da osteimo zadovoljstvo ni nista :( :( :(
Mnogo je gadna situacija...
 
Frubi:
PA ovako mene je to josh vise sjedinilo sa curom,a u isto vreme cini mi se i odaljilo.
DA pojasnim:
Dogovorili smo se to da uradimo i posle toga smo se josh vise zblizili....
Sada ono sto nas je po meni odaljilo :
Pokusali smo 8x ali bezuspesno znaci nista nismo upslei da uradimo ni da probijem ni da osteimo zadovoljstvo ni nista :( :( :(
Mnogo je gadna situacija...

Treba pomoc? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Zabrinuta devica:
Cao,narode.Imam 18 godina i prvi put decka.On me obozava,uvek je tu kad mi treba i vecina ljudi kaze da smo nas dvoje srodne duse.Medjutim...ne znam da li treba da spavam sa njim posle meseca vidjanja.NAPOMINJEM DA SMO OBOJE DEVICE. godine je stariji od mene.Znam da zeli da imamo odnose i ja isto toliko zelim,ali mi se cini da je suvise rano.Pomozite

Daj mu, sto prije to bolje. Razocaraces se i shvatiti da ima puno bitnijih stvari od ljubavi, npr. matreijalna i ostala hedonisticka dobra. Muskarci razmisljaju onom stvari i uvek ih mozes picom ucenjivati!!!

Sa srecom
 
Kao sto sam dole na nekoj temi vec rekla moj prvi decko i ja smo spavali prvi put posle 1,5 godina. Mislim da je to malo mnogo. Ja sam bila spremna posle 6 meseci, ali je on nesto filozofirao... Imali smo 17 godina. Ne znam, ali ja nikad nisam puno dizala frku oko te nevinosti. Moje dve najbolje drugarice su izgubile nevinost u 23 godini (jedva smo joj izbili mit o cuvanju za brak!!! Sad nam se zahvaljuje!). Moja sestra je to uradila u 15. Sve je individualno...
Kad osetis potrebu da se sjedinis sa njim na taj nacin to ces uraditi. Mozda ce to biti neko obicno vece koje ce se pretvoriti u D-day. (Ne planiraj, nikad ne ispadne tako.) Samo ne cini nista iz obaveze. Ti si ta koja bira kad, gde, kako, sa kim. I obavezno se zastiti, jer oni malo teze prvi put provale kad je "vreme", a i desava im se da malo "porane" sa svrsetkom, jer su previse uzbudjeni. Momci nema ljutis, ali zna da bude i tako!
Ja sam oduvek bila protiv izraza da se nevinost "poklanja" nekom i da se pravi frka. Nevinost je moja i poklanjam sebi taj ulaz u svet zena. Mozda zato sto sam Vodolja na stvari gledam malo drugacije. Kad i to budete hteli da uradite samo bez panike. To je potpuno prorodna stvar. Priroda se potrudila da coveka i zenu napravi tako da dopunjuju jedno drugo i kod sjedinjavanja cine savrseno jedinstvo.
 
Zabrinuta devica:
Cao,narode.Imam 18 godina i prvi put decka.On me obozava,uvek je tu kad mi treba i vecina ljudi kaze da smo nas dvoje srodne duse.Medjutim...ne znam da li treba da spavam sa njim posle meseca vidjanja.NAPOMINJEM DA SMO OBOJE DEVICE. godine je stariji od mene.Znam da zeli da imamo odnose i ja isto toliko zelim,ali mi se cini da je suvise rano.Pomozite

Ma opustite se i uradite to...Samo moj predlog je da se malo sexualno obrazujete ako vec niste da bi izbegli moguce probleme koji mogu nastati i ostaviti posledice po kasnije sexuani, zivot. Ali hvala bogu tu je Internet, casopisi, knjige, prijatelji, roditelji, braca, sestre. Pa curice napred u proucavanje pa u expediciju....

Zelim ti srcu...i ugodan prvi sex..
 
ja i moji drugari smo jednom razgovarali na tu temi i dosli smo do zakljucka da moras sa nekim biti najmanje sest meseci u vezi da bi stupio/la u odnos. takodje smo zakljucili da je optimalni vremenski period nekih devet meseci, dok ako to ne uradis u roku od godinu dana onda moras cekati do udaje.
jedino moras voditi racuna da se sve to poklopi u dan. tako da ako se vec odlucis za onu najraniju opciju onda to moras uraditi tacno na sest meseci, ni dan pre ni dan kasnije.

i tako bi ja mogao da serem jos mesecima i da se malko zezam na tvoj racun, ali necu.
reci cu ti nesto iz svog iskustva. moja sadasnja zena (tada devojka) i ja smo prvi seks imali nakon sest dana veze.
i uopste mi nije smetalo sto nije cekala jos jedno pet sest meseci i sto me nije cimala.

znaci, glupo je da tako nesto pitas. moras odluciti sama. postoje devojke koje to rade iz ljubavi, one koje misle da je krajnje vreme, one koje to rade zato sto su sve njihove drugarice vec uradile i zato se osecaju glupo, one koje bi cisto da probaju kako je i one koje to ne rade dok se ne udaju (ove su veoma retke, a razlog za to je samo njima znan). nadji kategoriju kojoj pripadas...
 
Incognito:
Frubi:
PA ovako mene je to josh vise sjedinilo sa curom,a u isto vreme cini mi se i odaljilo.
DA pojasnim:
Dogovorili smo se to da uradimo i posle toga smo se josh vise zblizili....
Sada ono sto nas je po meni odaljilo :
Pokusali smo 8x ali bezuspesno znaci nista nismo upslei da uradimo ni da probijem ni da osteimo zadovoljstvo ni nista :( :( :(
Mnogo je gadna situacija...

Treba pomoc? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Treba mi mnogo velika pomoc !!!!!Ajde ako mozesh pisi mi na pp...Bilo bi i pozeljno da si imao takva iskustva.
Poz.
 
Incognito:
Frubi:
PA ovako mene je to josh vise sjedinilo sa curom,a u isto vreme cini mi se i odaljilo.
DA pojasnim:
Dogovorili smo se to da uradimo i posle toga smo se josh vise zblizili....
Sada ono sto nas je po meni odaljilo :
Pokusali smo 8x ali bezuspesno znaci nista nismo upslei da uradimo ni da probijem ni da osteimo zadovoljstvo ni nista :( :( :(
Mnogo je gadna situacija...

Treba pomoc? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Da treba mi mnogo velika pomoc ajde ako mozesh pisi na pp.Pozeljno je da si i ti imao slicno iskustvo kao i ja odnosno problem!!!!
 
Zabrinuta devica:
Cao,narode.Imam 18 godina i prvi put decka.On me obozava,uvek je tu kad mi treba i vecina ljudi kaze da smo nas dvoje srodne duse.Medjutim...ne znam da li treba da spavam sa njim posle meseca vidjanja.NAPOMINJEM DA SMO OBOJE DEVICE. godine je stariji od mene.Znam da zeli da imamo odnose i ja isto toliko zelim,ali mi se cini da je suvise rano.Pomozite

Vec 5 dana kazem sebi: "Ne ulazi na ovu temu, iznerviraces se nevidjeno", i svaki put udjem, iznerviram se i nista ne POSTujem. Ipak, sad hocu, ma koliko to bilo neuvidjajno od mene. Eto, sad si dobila gomilu komentara: "Kad budes spremna itd." Medjutim, sama sustina tvog pitanja se ne odnosi na to da li si ti spremna, nego da li je u redu da spavas sa deckom nakon (ocigledno SAMO) cetiri meseca zabavljanja? Ja ti predlazem, nemoj NI SLUCAJNO da spavas sa njim dok ti ne pokaze da te voli! A znas kako se to pokazuje? Tako sto ce da bude sa tobom jedno dve godine bez seksa. Uzevsi u obzir da je stariji od 18 godina, a jos nevin, mozda ce se ceo taj eksperiment zavrsiti bez pene koja bi mu izlazila na usta.

Samo jedno pitanje, da li zaista mislis da ces u zivotu, za jedno 5-6 godina, prvi put spavati sa deckom nakon prvog meseca zabavljanja? Ili se sad radi o "gubitku nevinosti" koja je tolika SVETINJA da mora toliko da se razmislja cak i kad se radi o potpuno uzvracenoj (i velikoj, koliko sam shvatio) ljubavi? Iz ovakvih POSTova she podsecam zasto nikad nisam bio sa mladjom od sebe.
 
mislim da bi trebala spavati s njim onda kad osjetiš da je došao trenutak za to,kad se osjetiš spremnom jer je to velik korak.i ja sam uvijek čekala da prođe 6 mjeseci veze jer sam mislila da je rano spavati s nekim ako hodate manje od 6 mj.(glupost).i sad sam još djevica,ali nadam se ne zadugo jer imam momka do kojeg mi je dosta stalo i napokon se osjećam zrelom za taj korak (i nema šanse da čekam 6 mj,samo nek prođe prvi mjesec hodanja) :twisted:
 

Back
Top