Automobil koji ce promeniti svetsku auto industriju

tata nano evropa je automobil koji ce zadati najvece muke svim proizvodjacima automobila,cena je njegov najveci adut, kostace 3999 evra, za te pare ima abs i dva vazdusna jastuka,moje je misljenje da ce ovaj auto biti najkupovaniji na nasem trzistu, a i mnogim drrugim u EU.


У ово могу да ме унесу само са ногама напред.:bljak::bljak::bljak:
 
Yugo je promenio svetsku industriju automobila,ostali proizvodjaci su skontali da netreba biti bilde i furati jedan isti automobil gotovo pola veka i da su brisaci,tockovi,i volan nedovoljni
Daaa...
У ово могу да ме унесу само са ногама напред.:bljak::bljak::bljak:
Volio bih mu staviti Yamahin 1000cc dvotaktaš, reda radi... :D
Kupiće ga onaj ko ima yuga starog 25 godina i nikad nije vozio ništa bolje jer nije imao para za to.
Kupiće ga moj tast zato što ima mali motor i malo troši a verovatno će biti i jeftin za održavanje kao motorna testera.
Neće, taj će dići kredit za Yunta do tad, ili tad, za ovo ne, pošto opet za keš neće imati.
Ovo je klasa i9-ke ili tako nečega, tipa Citroena C1, jedva 3 osobe stanu se ugurati bez prtljaga, nema odlaska u Budvu/HNovi mame tate psa i kravate...jok, ovo je jedino Smartu teoretska konkurencija, ali je prejeftin da bude statusni simbol kao Smart, pa i to otpada.
Sem toga, ne znam gdje si ti našao tih 3000$ ili koliko već, najavljena cijena za evropski model je 5.000€, što i nije puo manje od Šunta...
U indiji je rok isporuke za nov tata nano preko godinu dana i voze ga samo oni koji su ga dobili na državnoj lutriji, tako da mislim da se on skoro neće pojaviti u evropi.
Tamo je situacija još katastrofalnija od naše, mi imamo kečeve/Yuge/TAS-ove, oni Hindustan Ambassador-e
(
ambassador-car.half.jpg
)
i rikše, i Evropa je podaleko da se uvozi nešto normalno, isto kao što je nama Indija da uvozimo njihov Nano...
Zato, njima je taj Nano kao nama Yunto[SUP]3[/SUP], plus što su dimenzijama jedva pola prosječog Srbina, koji, ne zaboravimo, svako malo seli strinu/komšiju i vozi mrtvo prase...
Dakle, ne očekujem kod nas veliki uspeh ovoga, iako će, i ovde i po Evropi još više, kupaca biti...klinki pogotovo, koje misle da je mali auto "šmeksi" i da se lakše parkira...
 
to su ovi sto furaju ove punte, yugice, bravo-a , corse i slicne konzervice.
^^^^^^^^^
Radosave.....Radosave, preterano ser.es.....

Pa sta ako hocu da mi auto trosi sto manje?Ono s.r.anje od Tate nikada ne bih kupio jer je totalna glupost a ti poredis Tatu i Punta ili Corsu ili Bravo... Ne da nema osnova za takvo poredjenje...
Da bi bio frajer,iako mi nije to potrebno,treba da vozim neku limuzinu od 6metara i 7-8 hiljada kubika po gradu,jel tako??? Da idem 220 km/h kroz grad i da u krivine ulecem sa 150 ? z:shock::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Opet naglasavam , Tata Nano je cista glupost a Corsa ,Punto i ostali automobili tog ranga nisu ni za prici tom autu...

PS.Lako je na Netu se gadjati litrima potrosnje i konjima... z;)z;)z;)
 
tata nano evropa je automobil koji ce zadati najvece muke svim proizvodjacima automobila,cena je njegov najveci adut, kostace 3999 evra, za te pare ima abs i dva vazdusna jastuka,moje je misljenje da ce ovaj auto biti najkupovaniji na nasem trzistu, a i mnogim drrugim u EU.

A šta će njemu ABS. Jeftinije je da prorežeš rupu na podu i kočiš nogama, mislim toliko je brz i snažan. A siguran sam da će TO kupovati oni koji dobiju uput za Kovin, pa da ne idu peške!
 

Back
Top