Strasne stvari !

GhettoBeograd

Poznat
Poruka
7.909
Sada gledam na tubu i vidim da ova nova pesma JK - Insonmia ima za samo 4 dana na tubu 170 000 pregleda i 2 000 komentara :sad2:

sta reci a ne zaplakati z:D tuga,jad i cemer.

Dakle kakvo vi misljenje imate o ovoj kretenki? JK-Javno komunalno z:lol:
 
ma idi...ako nekoga ne podnosim od javnih licnosti kod nas,pritom ne mislim samo na pevace nego generalno to je JK :roll: kad bi je video na ulici gadjao bi je patikom

btw. zabranio bi je zakonom z:D


Evo dobra fora sa ovom njenom pesmom kada joj prosviraju vugla

 
Sada gledam na tubu i vidim da ova nova pesma JK - Insonmia ima za samo 4 dana na tubu 170 000 pregleda i 2 000 komentara :sad2:

sta reci a ne zaplakati z:D tuga,jad i cemer.

Dakle kakvo vi misljenje imate o ovoj kretenki? JK-Javno komunalno z:lol:

Zasto se cudis sto je spot toliko puta gledan kad si ga i ti koji mrzis JK gledao ? I zasto li si ga uopste i gledao ? z:hm:
 
Mene licno ne zanimaju privatni zivoti muzicara, a kad je u pitanju famozna JK, mnogo se potencira na njen privatni zivot. Njega ostavljam njoj da radim s njim sto joj je volja.

A sto se tice njene muzike, tu nista kvalitetno nijesam poslusao. Taj sadasnji hit Insomnia, koji hara youtube-om je nista drugo nego jos jedno ispiranje mozga koje masa naziva dobrim ritmom. Njene vokalne sposobnosti su takve da ona nije ni za kafanu, jer prosto receno, ona ne zna da pjeva. Tehnologija je napredovala da joj u studiju prociste glas kako ne bi imala 9057482 falseva u jednoj pjesmi i da bi mogla da pjeva visoke note.

Sve u svemu, ona kao muzicar je zalutala na estradu.
 
Pa sad...bila je ona nekada normalna..valjda..kad se prvi put pojavila na sceni pevala je stvari tipa I will Survive,Hot stuff onda je negde usput pukla...
mislim da je uzasno,ali uzasno iskompleksirana osoba,opsednuta priznanjem,shto reche neko jednom neke od najvecih holivudskih zvezda idu u market u farkama i dzemperu ona bi u bundi od nerca,neke od najvecih zvezda su dovoljno uljudni i fini da izdrze neki neprijatan intervju a ona glupi razmazenu divu,a samo je u srbiji ''poznata'' dakle nigde..
Tuzno mi je...shto mi ne deluje da stoji na sve cetiri na zemlji vec lebdi neegde..gde ona misli da je Bog zna kakva diva,tuzno mi je u sushtini shto ona uspeva da se proslavi u nashoj zemlji,shto pokazuje i kakva je nasha zemlja..**** Bog mi nemamo muzicki pravac sem turbo folka maltene,dajte mi ime neke domace r'n'b ili soul ili jazz diskografske kuce..sve Mile Kitic,mafijasi,nadogradi pevaljkama kosu sve se vrti oko izgleda sve povrshno joj shto mrzim ovu zemlju jedva chekam da joj vidim ledja.To je tako..porazavajuce kad imash zemlju gde iskompleksiranost moze da ''uspe''. I to kazem pod navodnicima jer ne uspeju oni nikada zapravo ali im je ego toliko majushan da i jednu pesmu da nprave ona ce ti nad glavom visiti kako je ona '' viki/miki/stoja/milica '' ... sad,suprotno tome,kad se proslavila ona stvarno i jeste pevala donekle normalne stvari...
uz to mislim,pa,da je ambiziozna jako,njene pesme,iako krade, su dobro obradjene { shto jeste jeste,ljudi kad u clubu chuju Kazino svi pohrle iako je mrze } jer pesme imaju dobre beatove za neki clubi to je sve.
 
Sada gledam na tubu i vidim da ova nova pesma JK - Insonmia ima za samo 4 dana na tubu 170 000 pregleda i 2 000 komentara :sad2:

sta reci a ne zaplakati z:D tuga,jad i cemer.

Dakle kakvo vi misljenje imate o ovoj kretenki? JK-Javno komunalno z:lol:

Dotična osoba je retardirana.
Njeno ime se ne sme izgovarati glasno-zaglupljuje;)
Spot je u nekom metal fazonu, iako dotična osoba peva folk(što je još jedan zagljupljujući... nešto)
 
to je bg zargon :) u prevodu povracati

hvala
nisam iz Beograda ali čula sam i ranije za taj izraz, nikad znala šta znači


Raisa je lepo napisala, i ja imam isto mišljenje o jeleni karleuši
aman, mislim da se njom uopšte ne treba baviti, jer je to njen cilj, da bude poznata, da svi pričaju o njoj
ignorisanje bi takvima najteže palo
a ovi što se bave njenim likom i delom, i što ogovaraju a zapravo znaju sve o njoj i sličnima joj, hm ne znam, i sami mi se gade... bacam peglu, šta ću.
 

Back
Top