sta mislite o ovoj strasnoj zivotnoj sudbini?

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
Ovo me je jako potreslo, :( :? danas sam cula kako moja keva prica sa njenom drugaricom...
majka,ostavila dete s 3 godina kod ljubavnika i otisla u panamu,covek,zvunjen pzove majku drugarice moje keve i zamoli je da uzmu dete neko vreme...Oni je uzmu,bila je kod njih 2 meseca dok nisu obavestili i nasli njenu baku u hrvatskoj.Ona ju je uzela,starala se o njoj ali baka ne moze da se izbori sa devojcicom,bake su tu da maze decu... :cry: majka joj se javljala na svaka 3 meseca,pritom ona zivi u panami sa devojcicinim bratom i njenim suprugom.Ona je cvrsto ubedjena da ona cini pravu stvar,zaradjuje kao...Devojcica je majku videla sa 15 godina(2. put),bila malo u Panami,ali njoj majka kao:"kad zavrsis studije".Devojka zavrsi studije,spremi kartu,zeljno iscekuje majku-ISPALILA JU JE!devojka sad ima 21. godinu,ima manjak samopouzdanja zbog zbunjenosti i sto joj je falila majka...plasi se cak i da izadje na obuku za aerobik! :shock: :cry:
ljudi,molim vas mi recite sta mislite o tome...da li je to u redu?bas nekoga da zadesi takva sudbina...luda majka
 

Back
Top