Brother VS Sister

Imam brata starijeg svega godinu dana.

Kad smo bili mali, stalno smo se svadjali i tukli, i posto sam ja mladji, uvijek sam dobijao batine. A on je inace nemirnog duha, pa je volio da me zadirkuje, sto je mene jako nerviralo, pa kad mi pukne film ja njega udarim, i onda on mene izbije, pa poslije toga majka nas izbije obojcu, bez utvrdjivanja ko je kriv. Tako kad sam se god potukao, dobio sam dvoje batina, jedne od brata i druge od majke.

On je uvijek tezio da ima na da mnom neki autoritet posto je on stariji, a ja sam htio da budem stariji brat umjesto starijeg brata :lol: Pa smo se zbog toga svaki dan tukli. Medjutim zbog svih nepravdi koje svakog mladjeg brata zadese, trebalo mi je 18 godina da shvatim da je moj brat ustvari jedno divno stvorenje koje bi dosta toga ucinilo za mene, mozda i vise nego ja za njega.

Sad je on diplomirao i zaposlio se. Svoj je covjek, dok ja jos zivim na grbaci mame i tate. A inace smo nas dvojica dva razlicita svijeta, ali bez obzira na sve, on me je dosta toga naucio iako je samo 1 godinu stariji. Kad sam prvi put trebao da pridjem djevojci on me je ohrabrio, kad sam prvi i jedini put pao u depresiju, on me je urazumio da bih se prije povratio.

Tako kad se sve sabere ja za njega nijesam ucinio ni desti dio onoga sto je on za mene.
 
Haha mozda meni nije sudjeno da imam sestru :'(...Ali zato imam brata od tetke slicna prica kao Reckless-ova,kad smo bili mali bili smo se pa dobijali batine,kasnije je bilo sve ok.
Al opet nije to to ipak je brat od tetke...
 
imam godinu dana mladjeg brata
dok smo bili mali,lomila sam ga od batina,a sada...pa,recimo,da se izvukao z:hm:
i ono.smorio me je,ali sad se nesto unormalio,pa se sad bas fino slazemo,ono u globalu:)
a ima i slatke drugarcice:aha::mrgreen:

Mene je sestra ljustila od shamara kad sam bio klinac za svaku glupost, ali ne vise, valjda je ukapirala kao i ti da to nije bas pametno... z:mrgreen:

I moja sestra ima slatke drugarice... z:mrgreen:
 
imam 6 godina mladjem brata znachi 2001. z:D
ugl se dobro slazhemo, ali svaki dan se bar jednom posvadjamo pa se bijemo.. :P
najvishe ga volem kad nije kuci :heart: mada dobar je, a i primecujem da je dosta zreliji od njegove generacije (hvala bogu) jer je odrasto sa starijima.. :lol: :D
tako da, ljubi ga seka :cmok2:
 

Back
Top