Šta će Božić BoTa da nam pokloni za Božić ?

Šta će Božić BoTa da nam pokloni za Božić ?

  • rast cena

  • pad životnog standarda

  • manje plate

  • manje penzije

  • porast kriminala

  • porast korupcije

  • više lopovluka

  • lagaće nas još više

  • ulazak u Afričku Uniju

  • piiiiiiiiiiiiip među oči


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Hajde da vidimo šta će ovaj Božić BoTa da nam pokloni za Božić i uopšte u Novoj 2010. godini ?

302090695470b3e71ba65c409795426_MidCol.jpg


Stiže i anketa...
 
Ivčo, ovog puta si pao najniže... Anketa, a i tema su ti glupe do bola...

Pa daj čoveku barem nekakvu šansu...

О ком човеку причаш ????

Ако си мислио на ПреЦедника,
немој да га вређаш,
он је много пута више од тога
човек и 1/2,
надчовек,
Супермен,
још мало па Чак Норис ...
 
poklanja bota u novoj godini nove otkaze i nove poreze z:D

E vidiš, to sam zaboravio.

Ivčo, ovog puta si pao najniže... Anketa, a i tema su ti glupe do bola...

Pa daj čoveku barem nekakvu šansu...

Pa kad mi ti kažeš da su glupe do bola to znači da su vr' vr'ova. z:D

Inače, greška u anketi je ispravljena. Hvala Eshumatoru. Glasajte !
 
О ком човеку причаш ????

Ако си мислио на ПреЦедника,
немој да га вређаш,
он је много пута више од тога
човек и 1/2,
надчовек,
Супермен,
још мало па Чак Норис ...

Vec sam pisao o tome, mozda nisi citao...

Cega se Cak Noris Plasi???
Naravno Borisa...

I ne vazi vise 100 Cak Noris Fakts.
VEC 100 Boris Fakts..

Tacka.
:rtfm:
 
Bozic Bota ce da vam pokloni poslednju opciju iz ankete..........qraz medju ochi........z:p

jer, za bolje i niste..........glumite antikomuniste, a ponasate se kao Pol Potovi komesari...........samo bi da vam drzava nesto poklanja, daje, obezbedjuje........e, pa , gospodo, imam za vas prijatno iznenadjenje.........z:mrgreen:

socijalizam je umro, sto vam je svima vidim em drago em milo........a sa njim i "pokloni" od drzave u vidu radnih mesta, plata, besplatnih letovanja, beskonacnih bolovanja , i svega cega ste jedva cekali da se otarasite..........z:D

dakle, bota , pa i drzava ce da vam pokloni "virslu medju oci, da gledate razroko cele sledece godine......."z:poz:z:poz:z:poz:

kako kaze kenedi, jel??........"ne pitajte sta ce BOta da vam da , vec sta cete vi BOti da date........z:D
 
Bozic Bota ce da vam pokloni poslednju opciju iz ankete..........qraz medju ochi........z:p

jer, za bolje i niste..........glumite antikomuniste, a ponasate se kao Pol Potovi komesari...........samo bi da vam drzava nesto poklanja, daje, obezbedjuje........e, pa , gospodo, imam za vas prijatno iznenadjenje.........z:mrgreen:

socijalizam je umro, sto vam je svima vidim em drago em milo........a sa njim i "pokloni" od drzave u vidu radnih mesta, plata, besplatnih letovanja, beskonacnih bolovanja , i svega cega ste jedva cekali da se otarasite..........z:D

dakle, bota , pa i drzava ce da vam pokloni "virslu medju oci, da gledate razroko cele sledece godine......."z:poz:z:poz:z:poz:

kako kaze kenedi, jel??........"ne pitajte sta ce BOta da vam da , vec sta cete vi BOti da date........z:D

Pa ti si BoTi dao zadnji trap odavno. z:D Je li, šaneru, šta misliš, šta će tebi da poklone italijanski butici i zlatare u 2010. godini ? A pošto znaš unapred da neće ništa da ti poklone rešio si da uzmeš stvari (utoku) u svoje ruke i da kreneš u akciju ! :zskace:

Tema je humorističkog i simboličkog karaktera i kaže: Šta će Božić BoTa da nam pokloni za Božić ? Dakle, pustite vi 'talijanske i marinkovobaračke šanere i pišite o temi ! z:mrgreen:

"I ne pitajte šta 'talijanski butik 'oće da vam pokloni nego šta vi možete da ukradete iz 'talijanskog butika !" :zskace:
 
Poslednja izmena:
Pa ti si BoTi dao zadnji trap odavno. z:D Je li, šaneru, šta misliš, šta će tebi da poklone italijanski butici i zlatare u 2010. godini ? A pošto znaš unapred da neće ništa da ti poklone rešio si da uzmeš stvari (utoku) u svoje ruke i da kreneš u akciju ! :zskace:

Tema je humorističkog i simboličkog karaktera i kaže: Šta će Božić BoTa da nam pokloni za Božić ? Dakle, pustite vi 'talijanske i marinkovobaračke šanere i pišite o temi ! z:mrgreen:

sorry, ckalja..........nisam provalio da je tema saljiva..........z:lol:z:lol:z:lol:

ono , bas je do yaya.........vrca humor na sve strane, sale , posalice......ko na poselu..z:D

jesi razmisljao da se bavis satirom???z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen::zimag:
 
sorry, ckalja..........nisam provalio da je tema saljiva..........z:lol:z:lol:z:lol:

ono , bas je do yaya.........vrca humor na sve strane, sale , posalice......ko na poselu..z:D

jesi razmisljao da se bavis satirom???z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen::zimag:

Jesam. Pogledaj poslednju rečenicu u mojoj poruci gore. z:lol:

Nego, šaneru, kaži ti meni kad počinje sezona šanerisanja u Italiji u Novoj godini ? z:D

Kaži mi to pa da se vratimo na temu.
 

Back
Top