Dupli blizanac

Pa ja sam 100 puta rekla da blizance ne mogu da smislim!!!! Ali bas bas ih ne volim u stvari uvek mi u necemu ne odgovaraju.
Ti pogledaj gde ti je Merkur otisao kao vladar i znaka i podznaka, onda planete koje opisuju svakog od nas a to su mars, venera i mesec.
Mozes da budes dupli blizanac a da opet nemas bas bas puno blizanackih karakteristika.
A sto mislis da ti je kombinacija zajebana???
 
Nervira me moje konstantno opterecivanje i razmisljanje o svemu mogucem cak i o nekim ne bitnim stvarima, takodje moja neodlucnost a posto sam eto dupli blizanac mislim da je samim tim i moja neodlucnost jos veca. Evo moje natalne karte, ja se ne razumem toliko u sve ti pa mi recite kako vam se cini, jesam li tipican blizanac ili ne? Ja mislim da jesam

daisy24
 
Poslednja izmena:
Pa ja sam 100 puta rekla da blizance ne mogu da smislim!!!! Ali bas bas ih ne volim u stvari uvek mi u necemu ne odgovaraju.
Ti pogledaj gde ti je Merkur otisao kao vladar i znaka i podznaka, onda planete koje opisuju svakog od nas a to su mars, venera i mesec.
Mozes da budes dupli blizanac a da opet nemas bas bas puno blizanackih karakteristika.
A sto mislis da ti je kombinacija zajebana???

:lol:nemoj se ljutis jesmo mi zaebani al je pravo umece umeti s nama..ko se lako preda kukavica je :per:
 
...rekoh ta neodlucnost me nekada jako, jako, jako nervira i interesovanja menjaju se iz dana u dan, mislim da nisam postojana da idem do kraja uvek mi nesto novo odvuce paznju
 
Poslednja izmena:
... odana si i osecajna i veoma ti je stalo do emotivnih veza...vezbaj samosavladjivanje i strpljivost da ne bi otisla u krajnost i postala razdrazljiva, nervozna, nerazumna i tvrdoglava.... za blizance kazu da su cas zanosni partneri, cas osorni ali uvek uvereni da su oni u pravu i da svi ostali grese :)
 
Moze neko da mi pogleda malo natalnu kartu? Interesuje me kakve sam srece ove godine ?
:)

Molba ili sugestija i za tebe...napravi kartu na ASTROCOM-u kao sto su ostale na forumu...i tebi ce biti preglednije i uocivljivije i planeta i aspekti...

Za pocetak, opet sugestija, da procitas o svojim planetama po znacima ALI i po kucama...pa ces naci interesantnosti vezano za svoj horoskop...

Sunce i ASC u Blizacima...ali Sunce u 1. polju pa dobijas nesto od osobina 1. kuce tj. Ovna...
a Merkur, vladar znaka i podznaka tj. ASC ti je u 12, kuci...pa dobijas i nijansu 12. kuce,analogno znaku Riba...

A sreca?

Koliko sebi dozvolis da budes srecna... i napravis da si srecna...
....ali verujem da ces istrazujuci sebe iznutra biti zadovoljna...i upotpunjena....
i dobiti potpuniji odgovor na pitanje ..."kako izgledam iznutra?"

a onda, sta ti ne bude jasno...izvoli, slobodno pitaj...z:)
 

Back
Top