Bluetooth slusalice za mobilne telefone

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.707
Imam jedno pitanje, nigde nisam mogao pronaci odgovor koji me zanima...
Naime, kupio bih blutut slusalice na poklon nekome, pa mi treba par informacija.
Kako zapravo rade, kakav je zvuk, kvalitet, jacina, u pitanju bi bilo velikom vecinom telefoniranje ???
Model telefona je Apple I Phone 8 GB, pa me zanima posto je on sa 2 kartice da li bi sluske radile na oba broja, i isto tako da li jedne slusalice mogu da se koriste na vise modela telefona ?
Ustvari ja o njima nemam blage veze, i molio bih nekoga da mi ako mu nije frka detaljno objasni kako funkcionisu ili da me uputi gde ima da se procita ovo sto trazim.
 
Imam jedno pitanje, nigde nisam mogao pronaci odgovor koji me zanima...
Naime, kupio bih blutut slusalice na poklon nekome, pa mi treba par informacija.
Kako zapravo rade, kakav je zvuk, kvalitet, jacina, u pitanju bi bilo velikom vecinom telefoniranje ???
Model telefona je Apple I Phone 8 GB, pa me zanima posto je on sa 2 kartice da li bi sluske radile na oba broja, i isto tako da li jedne slusalice mogu da se koriste na vise modela telefona ?
Ustvari ja o njima nemam blage veze, i molio bih nekoga da mi ako mu nije frka detaljno objasni kako funkcionisu ili da me uputi gde ima da se procita ovo sto trazim.

Kao da si mi uzeo reci iz usta...meni treba za telefon Sony Ericsson K800i...u stvari taj telefon imam,a trazim iste slusalice...imao sam dva para sa stereo zvukom,ali se negde prekine zica i nema zvuk,pa sam resio da kupim ove...znam da kostaju u proseku 2000...
 
Imam jedno pitanje, nigde nisam mogao pronaci odgovor koji me zanima...
Naime, kupio bih blutut slusalice na poklon nekome, pa mi treba par informacija.
Kako zapravo rade, kakav je zvuk, kvalitet, jacina, u pitanju bi bilo velikom vecinom telefoniranje ???
Model telefona je Apple I Phone 8 GB, pa me zanima posto je on sa 2 kartice da li bi sluske radile na oba broja, i isto tako da li jedne slusalice mogu da se koriste na vise modela telefona ?
Ustvari ja o njima nemam blage veze, i molio bih nekoga da mi ako mu nije frka detaljno objasni kako funkcionisu ili da me uputi gde ima da se procita ovo sto trazim.

Ja imam original Apple iPhone i on ima jednu karticu...Znaci original Apple,a uglavnom kineske kopije imaju dve kartice..
 
Ja imam original Apple iPhone i on ima jednu karticu...Znaci original Apple,a uglavnom kineske kopije imaju dve kartice..

Nemam pojma, znam sigurno da moze da radi sa 2 kartice, i da je Apple I Phone, sad sta je i kako je to neznam, mozda imaju verzije to jest modeli sa jednom i dve kartice....

Mene samo interesuje oko sluski da li ce da rade i kako rade, uostalom ovo gore sto sam pitao...
 
Auuuuuuuu, ljudi pa sta je ovo !
Kako nema niko od ovoliko ljudi na forumu da zna nesto o ovome ili da koristi slusalice ?
Ajde molim vas ako neko moze da mi kaze nesto, treba da kupim slusalice do sutra popodne...
Koriste li bateriju, kakvu, koliko li traje, kako se ukljucuju kada vas neko zove, kako vi pozivate, da li blutut mora da bude aktivan svo vreme ili se pali samo kada to vi hocete ?
Dajte ako ima neko neka kaze koju rec da malo pojasni, a mislim da ima jos dosta ljudi koje ovo zanima...
 
Nemam pojma, znam sigurno da moze da radi sa 2 kartice, i da je Apple I Phone, sad sta je i kako je to neznam, mozda imaju verzije to jest modeli sa jednom i dve kartice....

Mene samo interesuje oko sluski da li ce da rade i kako rade, uostalom ovo gore sto sam pitao...

Nije Aplle Iphone i ne moze nikad da bude...on NEMA 2 KARTICE!

I sad sta?Tu ti nastaje problem...sto najverovatnije na tom kineskom shranju od fona neces moci da koristis blutut!

Inace Headset se,ako se kupuje,uglavnom kupuje iste marke kao i sto je telefon!
Za dalje informacije stojim na raspolaganju.z:poz:
 
Nije Aplle Iphone i ne moze nikad da bude...on NEMA 2 KARTICE!

I sad sta?Tu ti nastaje problem...sto najverovatnije na tom kineskom shranju od fona neces moci da koristis blutut!

Inace Headset se,ako se kupuje,uglavnom kupuje iste marke kao i sto je telefon!
Za dalje informacije stojim na raspolaganju.z:poz:

E sad ja neznam, kazem opet da sam drzao telefon par puta u ruci i da je bruka, kao i to da ima dve kartice. Ja imam original Apple I Pod Shuffle, i znam da na njega nemogu ama bas nista da prebacim bez programa iTunes ! Bas cu da pitam kako se vrsi prebacivanje na telefon pa cu na osnovu toga da vidim jeli kopija......

Sad sto se tice slusalice, mozes li tu da mi pomognes, posto vise nemogu da racunam na faktor iznenadjena (a trebalo je da bude), pa cu da uzmem telefon i da odem u radnju da probam na licu mesta (ako bude moglo), da li ce da radi...

Znaci telefon ima blutut i to nije problem, a koliko vidim nije ni problem to da mora da se kupi slusalica iste marke kao i telefon kako ti kazes, jer lepo pise u opisu bilo kojih slusalica sto sam nasao na netu : ,,Može se koristiti sa svim komunikacionim uređajima koji podržavaju bluetooth tehnologiju (mobilni telefoni, smartphones, auto telefonima, PC računarima)''.

Sad samo ostaje ako imas da mi preporucis koju slusalicu da uzmem, ja bih uzeo neku Logitech, al nema je ovde gde ja to hocu da kupim, od ponude ima neki Plantronics, Media Tech, sta uzeti ?

Hvala.
 

Back
Top