Cimanja sa tarabom

Kanizsa84:
Da li je moguce provaliti broj ukoliko neko sakrije svoj identitet pomocu poznate sifre *taraba 31 taraba*?
Najjednostavniji nacin da provalis ko te stalno zeza je ako to radi po par puta uzastopno. Jednostavno kada sledeci put bude zvao i znas da ce za minut zvati ponovo, jednostavno ugasi telefon i upali ga za recimo 5 min. Stici ce ti poruka u kojoj pise propusten poziv broj taj i taj. E onda ga nazoves i ... :twisted:
 
hauba:
Kanizsa84:
Da li je moguce provaliti broj ukoliko neko sakrije svoj identitet pomocu poznate sifre *taraba 31 taraba*?
Najjednostavniji nacin da provalis ko te stalno zeza je ako to radi po par puta uzastopno. Jednostavno kada sledeci put bude zvao i znas da ce za minut zvati ponovo, jednostavno ugasi telefon i upali ga za recimo 5 min. Stici ce ti poruka u kojoj pise propusten poziv broj taj i taj. E onda ga nazoves i ... :twisted:
A ja sam na hrvatskom operateru-VIP i nama ne stizu poruke o propustenim pozivima,al eto vidis,kod vas je tako
 
Kanizsa84:
Ne mogu zato sto ja imam 063, gde nije dozvoljeno cimanje sa tarabom (a stoooo???) :shock: , ali ugrabicu jednom priliku... Hvala ti!
Citao sam na mobtelovom sajtu da je usluga skrivene identifikacije sada besplatna i da se samo mora pozvati korisnicki servis za aktiviranje.
 
Kanizsa84:
Je li? A ne stigne ti poruka, vasi propusteni pozivi: nepoznati poziv??? Interesantno! :lol:
Na mom operateru ne,a na ovom drugom-HR mobile sam primetila kod nekih(onda je tako valjda kod svih)da stize.A ovo da na 063 ne mogu tarabe je smesno...jako smesno...Ne vidim u cemu je problem.Aj nek mi neko kaze jel istina da kad sa 063 saljes sms u inostranstvo cena je 6 dinara,umesto uobicajenih 3? Kod mene je 40 lipa,protivvrednost 3 dinara,bez obzira u koju zemlju saljes
 
Jelena87:
Kanizsa84:
Je li? A ne stigne ti poruka, vasi propusteni pozivi: nepoznati poziv??? Interesantno! :lol:
Na mom operateru ne,a na ovom drugom-HR mobile sam primetila kod nekih(onda je tako valjda kod svih)da stize.A ovo da na 063 ne mogu tarabe je smesno...jako smesno...Ne vidim u cemu je problem.Aj nek mi neko kaze jel istina da kad sa 063 saljes sms u inostranstvo cena je 6 dinara,umesto uobicajenih 3? Kod mene je 40 lipa,protivvrednost 3 dinara,bez obzira u koju zemlju saljes

Poruka za inostranstvo je 7 dinara koliko ja znam. Ali to ti je isto i na 064. To je ok, u celom svetu je tako. U Grckoj ti je poruka za inostranstvo 35 centi, pa ti vidi, o Nemackoj i da ne pricam.
 
Bezveze!Meni je ista cena bez obzira saljem li u Srbiju ili bilo koju stranu zemlju ili u Hrvatsku,tj.domacu.A ovaj sto kaze da kupim 063 karticu-onda bi bila u roamingu,a i ne treba mi jer ne idem tako cesto u Srbiju
 
hauba:
Kanizsa84:
Da li je moguce provaliti broj ukoliko neko sakrije svoj identitet pomocu poznate sifre *taraba 31 taraba*?
Najjednostavniji nacin da provalis ko te stalno zeza je ako to radi po par puta uzastopno. Jednostavno kada sledeci put bude zvao i znas da ce za minut zvati ponovo, jednostavno ugasi telefon i upali ga za recimo 5 min. Stici ce ti poruka u kojoj pise propusten poziv broj taj i taj. E onda ga nazoves i ... :twisted:

I stigne ti poruka od operatera: Propusten poziv i nepoznat broj.
 
Mozda ovako:
Pozoves call centar objasniš problem i daš im datum i vreme cimanja. Mislim da će ti pomoći.

A oni kazu: podnesite prijavu za uznemiravanje tako sto cete napisati zahtev u tri primerka i dostaviti ga uz fotokopiju licne karte u nasu poslovnicu.Mi cemo ga pratiti pa ako vas bude i dalje cimao, OPOMENUCEMO ga 2-3 puta a ako se neprekine PRIVREMENO CEMO MU ukinuti broj.Ma idiotska smo zemlja....
 
ma nemoj?:
hauba:
Kanizsa84:
Da li je moguce provaliti broj ukoliko neko sakrije svoj identitet pomocu poznate sifre *taraba 31 taraba*?
Najjednostavniji nacin da provalis ko te stalno zeza je ako to radi po par puta uzastopno. Jednostavno kada sledeci put bude zvao i znas da ce za minut zvati ponovo, jednostavno ugasi telefon i upali ga za recimo 5 min. Stici ce ti poruka u kojoj pise propusten poziv broj taj i taj. E onda ga nazoves i ... :twisted:

I stigne ti poruka od operatera: Propusten poziv i nepoznat broj.
Ne. Stigne ti poruka propusten poziv taj i taj u toliko sati i toliko minuta. Broj je vidljiv!
 

Back
Top